Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Jak Wam wszystkim dobrze, ze Wy tak możecie na macanko sobie wpadać i na żywo te cudeńka oglądać.....

achhhh wzdychnę tylko.....

 

No ja to mam nadzieję że Arnika nawiedzi mnie lada dzień!

Masz do poodwiedzania kilka warszawskich domków, to i do mnie wpadniesz

Wpadaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kiedyś miałam nowego Passata B6.. sprzedałam go jak miał 19000km :( normalnie deprechy nabawiłam się, ale wykończyć trzeba było dom, a auto... jak auto... leciało na łeb na szyję z kasy... Dzięki temu nie mam złotówki kredytu.

Potem odebrałam, a właściwie dostałam z powrotem mojego starego pełnoletniego citroena AX którym jeździł teściu. On w grudniu umarł ze starości, a jak jeździł to fruwał w powietrzu, ale tą cytrynką byłam w W-wie... kupiliśmy teraz dość okazyjnie Chevroleta sparka ( miał 13000km ) i go zagazowałam, i się kulam... ale to już nie to samo auto co AX :(

No i w ogóle nie ma co porównać do Passata ful wypas z automatem i czego by se człowiek nie wymyślił, i z 180kM silnikiem... teraz to już żaden samochód nie jeździ... one się toczą...

Moim tamtym nad morze jak z młodym jechałam na rehabilitacje to tylko przemknęłam po 180km/h przez Polskę... a teraz jak jechałam to bitej drogi miałam 10 godzin... W Bydgoszczy Emil się mnie pyta czy jeszcze jesteśmy w Polsce...?? ;)

Nie lubię wolnych samochodów, ale nie stać mnie na nic innego własnego.... Za to ma klimę, centralny zamek i coś czego nawet Passat nie miał... czujnik cofania :lol: Rozbawiło mnie to bardzo... wielkim kombikiem nigdy nie zahaczyłam, a mały turbolot taki wypas ma....

 

Ale za to mam torbę na zakupy.... I nie jestem od nikogo zależna....

A nazwa turbolot to właśnie od AX się wzięła... bo zwinny, lekki, szybki jak na takie autko, przyspieszenie miał, i wszędzie się zmieścił... a co najważniejsze, wysoki był na kołach , wjechałam i zaparkowałam na każdej zaspie i każdej brei zimą i się nie zakopałam... Nieźle faceci się przyglądali co ta blondynka robi i gdzie parkuje... a ja jak wjechałam tak i wyjechałam.... Spark już nie to samo... ale przezwisko zostało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo ja pytałam o przyzwolenie, on sam tak jechał.... ja tylko na tem grubszy pedał nacisnęłam... ale jaki komfort;)

No ale turbolot i tak się zakula... czasami myślałam , żeby pociągiem do W-wy się wybrać, ale jak kiedyś z Neferką patrzyłyśmy u mnie jak z jakiegoś tam dworca dostać się do Lidki... to już na samo patrzenie na mapie mi się pociągu i autobusów odechciało.....

Czyli turbolot zostaje....

......szczerze to ja nawet nie wiem po ile są bilety... i jak się z mojej dzielnicy autobusem i którym do centrum jedzie....

 

edit.

A i traska na warszawę jest przeorana i ciągle zwężenia i nie ma gdzie i nawet po co się śpieszyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna, dzięki, cieszę się że Ci się podoba :)

Ja czekam z niecierpliwością na klamki do nich

 

Mam dziś dzień lenia. Wczoraj podobnie. Mąż z moim tatą grzebali przy ogrodzeniu, mama zabrała Lili do galeryjiii, ja miałam ogarnąć dom, ale nic nie zrobiłam. Coś mnie rozkładało, szprycowałam się czosnkiem i herbatą z cytryną. Dziś jest lepiej ale za to nie chce mi się*ruszać z miejsca.

Mężowaty za to pojechał do domu i montuje te nieszczęsne gniazdka. Miał się pochwalić, przysłać jakiegoś mmsa i ... ciiiisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna, dzięki, cieszę się że Ci się podoba :)

Ja czekam z niecierpliwością na klamki do nich

 

Mam dziś dzień lenia. Wczoraj podobnie. Mąż z moim tatą grzebali przy ogrodzeniu, mama zabrała Lili do galeryjiii, ja miałam ogarnąć dom, ale nic nie zrobiłam. Coś mnie rozkładało, szprycowałam się czosnkiem i herbatą z cytryną. Dziś jest lepiej ale za to nie chce mi się*ruszać z miejsca.

Mężowaty za to pojechał do domu i montuje te nieszczęsne gniazdka. Miał się pochwalić, przysłać jakiegoś mmsa i ... ciiiisza

 

Moni, nie dziw się :) Mężowatego palisandrowe zahipnotyzowały :cool:

 

A co Ty w niedzielę bladym świtem spać nie możesz?! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...