Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

pozostaje tylko przetestować... :rolleyes:

 

kiedyś próbowałam zrobić więcej pierogów i zamrozić, żeby kilka razy nie stać przy stolnicy.... ulepiłam ich ze 100, ale zanim je ugotowałam, to te "oczekujące" na gotowanie nie nadawały się do niczego... musiałam wyrzucić te kilka godzin pracy do kosza :(

 

W ogóle nie mam doświadczenia z bezglutenową mąką, więc nie wiem nawet o czym do mnie mówisz ;)

Kiedyś piekłam chleb z gotowej mieszanki bezglutenowej. Pamiętam tylko, że ... kosztował 14pln :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anula - a mężowi nie możesz czasami sprzedać dzieci? :)

 

Mogę, i sprzedaję. Zazwyczaj jak muszę coś zrobić.... Np. sprzątać na budowie ;)

No i nadal są w domu, prawda?

Mi chodzi o zwyczajne pozbycie się dzieci na dzień, dwa. Pomijając juz kwestię, że fajnie by było czasem pobyć z mężem BEZ dzieci.

No i pomijając obecną sytuację - czy Ty z uszkodzonym kręgoslupem i gipsem od miednicy po szyję chciałbyś siedzieć sam z 1,5 roczniakiem i niespełna 4-latką? Chyba nie?:)

 

No !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie mam doświadczenia z bezglutenową mąką, więc nie wiem nawet o czym do mnie mówisz ;)

Kiedyś piekłam chleb z gotowej mieszanki bezglutenowej. Pamiętam tylko, że ... kosztował 14pln :lol:

 

niestety jestem skazana na taką i chyba muszę jakiegoś kauczuku dodać, żeby ciasto nabrało większej elastyczności :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jestem skazana na taką i chyba muszę jakiegoś kauczuku dodać, żeby ciasto nabrało większej elastyczności :lol:

 

A jaki makaron jesz? Gryczany?

W sumie to taka dieta bezglutenowa to i mnie by się przydała ... w ciąży musiałam w zasadzie wyeliminować wszystko co było pochodną pszenicy i poza sporą utratą wagi czułam się lepiej. Tyle że ja nie potrafię

 

 

Dzwonił właśnie mężowaty.

Siedzi od 8, grzebie w tych pstryczkach, zrobił bardzo dużo (moim zdaniem), pochwalił się, że przynajmniej nie partoli i wszystko dokładnie przykręca (nie będą nam ramki latać!) ...

Zapowiedział, że mogę go polecać :lol2:

Ktoś chętny? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz? :)

 

Tzn mogłaś widzieć

Ale moją mamę (helouuu, podobno jesteśmy identyczne! :lol:)

W GM?

w GM :D myślałam, że to twoja teściowa (bo napisałaś, że teściowa zabrała Lil do galerii), chociaż jak na nią popatrzyłam, to stwierdziłam, że raczej na twoją mamę wygląda, niż na K :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki makaron jesz? Gryczany?

W sumie to taka dieta bezglutenowa to i mnie by się przydała ... w ciąży musiałam w zasadzie wyeliminować wszystko co było pochodną pszenicy i poza sporą utratą wagi czułam się lepiej. Tyle że ja nie potrafię

 

m.in. gryczany :) ja generalnie z tą dietą wyboru nie mam, a chuda to byłam zanim na bezglutenową przesżłam, teraz jak mi się wszystko w miarę ustabilizowało, to waga już taka raczej solidna :rolleyes:

 

 

 

Dzwonił właśnie mężowaty.

Siedzi od 8, grzebie w tych pstryczkach, zrobił bardzo dużo (moim zdaniem), pochwalił się, że przynajmniej nie partoli i wszystko dokładnie przykręca (nie będą nam ramki latać!) ...

Zapowiedział, że mogę go polecać :lol2:

Ktoś chętny? :lol:

 

Monia, Ty się zastanbów, bo wkrótce się okaże, że każde 2 tygodnie wolnego będą zajęte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w GM :D myślałam, że to twoja teściowa (bo napisałaś, że teściowa zabrała Lil do galerii), chociaż jak na nią popatrzyłam, to stwierdziłam, że raczej na twoją mamę wygląda, niż na K :lol2:

 

No to one były!

Napisałam - mama zabrała :yes:

Lil grzeczna była? Gdzie je widziałaś?

 

Nieźle ;)

 

Elena wybierałabym mu ... klientki :lol: Nie, że wszystkie na raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te buleczki to ja niestety za cienka jestem.Moze kiedys...jak opanuje do perfekcji np.murzynka z torebki:D

Jesli Twoj M. dojezdza-jak Ci z pewnego banku na "S" , to ja chetnie skorzystam z uslug takiego fachmana:lol:

 

Nie gadaj Hazel głupot, bo te bułki naprawdę są*proste!

Ja jestem noga do wypieków a zrobiłam je bez zbędnego wysiłku

 

Zapytam męża :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to one były!

Napisałam - mama zabrała :yes:

Lil grzeczna była? Gdzie je widziałaś?

 

Nieźle ;)

 

Elena wybierałabym mu ... klientki :lol: Nie, że wszystkie na raz ;)

widziałam je niedaleko Zary jak szły. Lil była grzeczna i aż musiałam się obejrzeć, bo ją poznałam, ale do końca nie byłam pewna. Jednak jak usłyszałam, że mam wołała do niej Lil, to wiedziałam, że to ona :D

 

szkoda, że mam wszystkie pstryczki zamontowane w domu, bo bym zaprosiła K na robotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo bym zaprosiła K na robotę ;)

 

no po tym co powiedział Łukasz, to ja bym się*poważnie zastanawiała :lol2:

 

Trzeba było zaczepić dziewczyny ;) Jakbyś wytłumaczyła mamie że jesteś Lidką od parapetów i soczków :lol2: od razu by wiedziała z kim rozmawia

A co Ty zinwalidziała w galeryjiii wczoraj robiłaś, HĘ!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no po tym co powiedział Łukasz, to ja bym się*poważnie zastanawiała :lol2:

:p

 

Trzeba było zaczepić dziewczyny ;) Jakbyś wytłumaczyła mamie że jesteś Lidką od parapetów i soczków :lol2: od razu by wiedziała z kim rozmawia

A co Ty zinwalidziała w galeryjiii wczoraj robiłaś, HĘ!?

a skąd ja mogłam wiedzieć, że twoja mama tak dobrze poinformowana i wiedziałaby kim jestem ? :rolleyes:

zawiozłam dziewczyny do fikolandu, bo mi roznosiły dom i chciałam mieć 2 godziny oddechu :lol2: pochodziłam trochę po sklepach, ale niewiele, bo kręgosłup zaczął mnie boleć i usiadłam sobie w kawiarni i czytałam książkę. A, że zakupiłam nową powieść Camilli Lackberg, to chętnie skorzystałam z chwili spokoju i mogłam się skupić na czytaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia twoj m to zdolniacha z tymi kontaktami.

 

Nie mówcie mu, ale przez chwilę miałam wątpliwości czy na pewno da radę.

Już nawet nie technicznie, ale czasowo! Zbierał się jak sójka, ale dzisiejszy dzień od rana do 22 mnie uspokoił

Zrobił kuchnię, jadalnię, hol, wiatrołap i garderobę. Powiedział że jutro wstaje jeszcze wcześniej i działa od rana na pełnych obrotach

Tylko teraz pytanie - zaoszczędził na część lampy czy część rzutnika? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie Lidka miałaś odpoczywac??

Monia twoj m to zdolniacha z tymi kontaktami.

a szarlotka to musze obejrzeć ten american pie:):wave:

elena już zapisałam tytuły, kupie jak będe koło empik:)

jakbyś chciała poczytać coś fajnego szwedzkiej pisarki, która pisze sagę kryminalną, to polecam Camillę Lackberg. Do tej pory przeczytałam następujące jej książki: Księżniczka z lodu, Kaznodzieja, Kamieniarz, Ofiara losu, Niemiecki bękart, Syrenka, a czytam obecnie Latarnika. Trzeba je czytać porządku takim jak napisałam, aby być na bieżąco z tym co się dzieje u głównej bohaterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...