Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Monsanbia, wymyśliłaś jakiś sposób na zalanie tych dziur w chudziaku. Mam ten samo problem :(

 

To są dziury w gotowej wylewce (wylewka niedolana)

Ale nie, nie znalazłam :(

Teraz jesteśmy nad morzem i nic nie załatwiamy, czas leci jak zły, trzeba wreszcie coś ruszyć bo nas zima zastanie z tym g...nem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale Ci zazdroszczę tego morza. Wiem, że to nie wakacje ale mimo wszytsko klimat nadmorski pewnie się udziela. No i ta rybka. Zjedz proszę jakąś dobrą w moim imieniu:)

 

Tak sobie czytam o tych Waszych krzesłach i przyznam, że nie rozumiem waszego zachwytu. Oczywiście to kwestia gustu ale jak dla mnie one są brzydkie. Takie "dizajnerskie". A wiecie moze czy chociaż wygodne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsanbia, wymyśliłaś jakiś sposób na zalanie tych dziur w chudziaku. Mam ten samo problem :(

 

A duże są te dziury? Bo jak małe to przecież wystarczy w beczce albo taczce wymieszać cement z piaskiem i wodą wg receptury na konkretny beton i też będzie ok. Kiedyś tak lali całe stropy i było ok.

 

Ewentualnie można betoniarkę wypożyczyć, ale to już kilka stówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ci zazdroszczę tego morza. Wiem, że to nie wakacje ale mimo wszytsko klimat nadmorski pewnie się udziela. No i ta rybka. Zjedz proszę jakąś dobrą w moim imieniu:)

 

Tak sobie czytam o tych Waszych krzesłach i przyznam, że nie rozumiem waszego zachwytu. Oczywiście to kwestia gustu ale jak dla mnie one są brzydkie. Takie "dizajnerskie". A wiecie moze czy chociaż wygodne?

 

Są bardzo wygodne i co ważne wytrzymałe (a swoje ważę...) Na stronie vitry był swego czasu film, na którym robili z nimi niesamowite rzeczy. Testowałem je regularnie co tydzień w biurze u mojej architekt, miała u siebie kilka różnych i Panton był najwygodniejszy 2gie miejsce zajął Louis Ghost, tez go będę miał. Poz tym są lekkie, łatwe do utrzymania w czystości i można się na nich bujać (może to nieeleganckie, ale lubię...). ja teraz mam calligaris, były w cholerę drogie a nikt nie jest w stanie na nich dłużej wysiedzieć. Ale co zrobić, jak żona się wtedy uparła... a co do wyglądu wiadomo, że rzecz gustu - IMHO pasują do ascetycznych wnętrz, jak ktoś lubi styl country to nie polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A duże są te dziury? Bo jak małe to przecież wystarczy w beczce albo taczce wymieszać cement z piaskiem i wodą wg receptury na konkretny beton i też będzie ok. Kiedyś tak lali całe stropy i było ok.

 

Ewentualnie można betoniarkę wypożyczyć, ale to już kilka stówek.

 

dogadałam się dzisiaj z ociepleniowcem, że jego chłopaki przywiozą betoniarkę i zaleją nam te dziury.

 

Co do krzeseł - są atrakcyjne, ale podstawowy warunek do ich wstawienia to przestrzeń. A 500-600 zł za Pantony to faktycznie jakoś mało. Pewnie im więcej tym taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się z kolei spodobały na maksa dopiero gdy zobaczyłam je na żywo właśnie. Mąż który na początku popukał się w głowę jak mu pokazałam co bym chciała, usiadł posiedział i chciał w domotece od razu kupować. Rzecz gustu, jak ze wszystkim. Dla mnie połączenie stołu MD i Pantonów to zestaw idealny. Podoba mi się i już, nic na to nie poradzę :p

Nasza jadalnia jest prostokątna i ma 16m2 (3,5x4,6). Będzie stał w niej tylko stół i te krzesła. Ewentualnie kiedyś*dostawię*na przeciwległej ścianie jakąś komodę. Będzie chyba OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stół pięęękny!

Bardzo mi się podoba, też będziemy taki prosty i solidny zamawiać:)

I znowu wyjdzie, że taki sam...

Dechy też mam już wybrane w VIPParkiecie:lol2:

A jak wylewki epo?

Po jakim czasie po normalnych wylewkach można te robić?0

Czekam na relacje od Ciebie, bo się na nie nastawiłam i już męża przekonałam. U nas pójdzie do garażu, pomieszczenia gospodarczego i do kotłowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w sobotę też na Mazury na dwa tygodnie:-), a potem morze!

Trzymajcie się ciepło i odpoczywajcie!

Acha, w Olsztynie, w Mebelplaście (Livingroom) mają teraz wyprzedaże i wypoczynki można kupić za 50% ceny (transport do Wawy gratis i mogę z miesiąc przetrzymać w magazynie, gdyby za wcześnie było przywozić). Jeśli oczywiście interesowałoby Cię to:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się z kolei spodobały na maksa dopiero gdy zobaczyłam je na żywo właśnie. Mąż który na początku popukał się w głowę jak mu pokazałam co bym chciała, usiadł posiedział i chciał w domotece od razu kupować. Rzecz gustu, jak ze wszystkim. Dla mnie połączenie stołu MD i Pantonów to zestaw idealny. Podoba mi się i już, nic na to nie poradzę :p

Nasza jadalnia jest prostokątna i ma 16m2 (3,5x4,6). Będzie stał w niej tylko stół i te krzesła. Ewentualnie kiedyś*dostawię*na przeciwległej ścianie jakąś komodę. Będzie chyba OK?

 

Mona, no i dobrze, że nie wszystkim to samo się podoba, bo inaczej z każdej lodówki wyglądałby zestaw stół MD i Pantony, a tak w każdej lodówce - jak słusznie zauważyłaś - tylko stół :lol: Ja na swój patrzę ciągle z tą samą przyjemnością :cool:

 

I przy okazji - miłego odpoczynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Pantonów chętnie się dołączę. Potrzebuję sześć zielonych.

Masud - piękne wizualki! A cóż to za lampy masz nad stołem w jadalni?

 

Tak jest to mooi random light - mi się podobają te bardziej "gęste", ale każda z nich jest trochę inna to IMHO cały ich urok. Aktualnie waham się czy lepsze będą wymiary 3 x 50 czy 2 x 80 czy może 2 x 80 czy 1 x 100??? Stół 230 albo 250 na 100 (ja jestem za tym większym)

http://www.moooi.com/producten/111-random-light-random-light-led.html

Edytowane przez masud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza jadalnia jest prostokątna i ma 16m2 (3,5x4,6). Będzie stał w niej tylko stół i te krzesła. Ewentualnie kiedyś*dostawię*na przeciwległej ścianie jakąś komodę. Będzie chyba OK?

 

Będzie ok! U mnie część jadalniano-podschodowa to 33 m, a sama wnęka na stół (ograniczona tylko jedną kolumną jest podobna jak u ciebie - 15 m2) .Robiłem już małżonce "stół poglądowy" ze styropianu :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...