Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A że góralska to zjadłam na ten moment oscypki... mąż z Zakopca w czwartek świeżutkie przywiózł... ;) Mniaaaammmmmm....

 

Nie nie nie!

Za oscypka to ja wiele oddać potrafię.

Ostatnio jak kupiłam 3 duże gołki to w tydzień z domową konfiturą morelową poszły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bez czytania bym nie mogła żyć - czytam wszędzie - w kibelku, w wannie, w łóżku przed snem, w kuchni jak coś gotuję, w samochodzie, dzisiaj w kolejce do ortopedy

 

Też tak miałam jeszcze rok temu :bash:

 

Aż Ci się budowania zachciało ;) :lol:

 

Ja to "przestałam" czytać odkąd na forum weszłam:oops: "Przestałam" - bo nadal czytam, ale kiedyś książkę połykałam średnio w tydzień - teraz w 3 miesiące:(

No bo jak tu czytać skoro do 2 siedzi się na forum... potem kładę się z książką i po 3 stronach usypiam... i tak miesiące lecą przy jednej pozycji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i montaż kuchni przeniesiony :rolleyes:

Jak myślicie? Ostatni raz? :confused:

 

Łukasz wpadł robić ostatnie zaprawki na suficie (przed malowaniem) i stwierdził że roboty jest tyle, że jego zdaniem trzeba robić jeszcze raz całościowo szpachlowanie i docieranie.

Powiedział że zakryje dokładnie kuchnię, ale ja dziękuję za takie rozwiązanie.

Tym sposobem kuchnia montować będzie się za około 1,5 tyg

Jedno jest pocieszające - mam kilka dodatkowych dni na wybranie farb. A jak się wszyscy domyślają i to nie jest dla mnie łatwe. Cały czas nie wiem jaki kolor wybrać do kuchni i jadalni :np:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i montaż kuchni przeniesiony :rolleyes:

Jak myślicie? Ostatni raz? :confused:

 

ani mi się waż więcej ten montaż przenosić! :rolleyes:

A te dodatkowe dni.... i tak wiesz, że niewiele pomogą, za tydzień znów nie będziesz wiedziała jakie chcesz te kolory. Myślę, że musisz pójść na żywioł i w końcu podjąć decyzję, albo poczekać aż termin Cię przyprze do muru, bo w przeciwnym razie i tak ich nie wybierzesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też kuchnia poprzesuwana. Miała byćna początku listopada ale że płytki na podłoge musiałam reklamować to będzie dopiero za ok 2tyg.

 

Rewelacyjne te białe drzwi. Podobają mi się te chowan ezawiasy ale koszt ich jest powalający.

 

Drożdżówki postaram sie upiec na święta. Już w nowej kuchni;) Zamiast tradycyjnego makowca.

 

I dokładnie wiem o czym mówisz z jeżdżeniem z dzieckiem. Mój największy koszmar - zapinanie w foteliku. A robienie tego z brzuchem - podwójny. Jak miałam jechać w kilka miejsc i pomyślałam sobie, że za każdym razem mam wyciągac i wkładać małego oraz składać i rozkladać wózek to mnie odrzucało.

 

Czekam na wybór farb - ja jadę dzisiaj:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszonik, obiecuję że to już ostatni raz ;)

 

ka_em u mnie zawias chowany to koszt ok 230pln. Przełknęłam

 

Moni, tak mam zamiar zrobić, ale ponieważ kuchnia będzie biała, drzwi białe, to nie mogę zrobić wszędzie białych ścian bo chyba nie za bardzo to będzie wyglądać

 

Posiedzę jeszcze chwilkę i biorę się za listę rzeczy do załatwienia na najbliższy czas

Potem jakiś obiadek muszę skręcić

A mąż od świtu walczy z elektryczkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To konieczne jemu dzielnemu coś dobrego an obiadek skręć + obowiązkowo deserek - może szarlotkę w nagrodę?

 

Z pierwszym nie ma problemu, ale jak myślę o czymś słodkim to już mi się odechciewa ...

Ale chyba powinnam. Było by mu bardzo miło, bo on typowo męski słodkojad :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie kokietuj z tym słodkim ... sernik na naszym spotkaniu był super :yes:

 

Ja w twojej kuchni widziałabym kolor z mojej sypialni ... taki szarawy beżyk ... ale to opinia na podstawie wizualek z początku wątku więc nie wiem ile z tego jest aktualne :rolleyes:. I przypomnij mi kolor podłogi w kuchni :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie kokietuj z tym słodkim ... sernik na naszym spotkaniu był super :yes:

 

Ja w twojej kuchni widziałabym kolor z mojej sypialni ... taki szarawy beżyk ... ale to opinia na podstawie wizualek z początku wątku więc nie wiem ile z tego jest aktualne :rolleyes:. I przypomnij mi kolor podłogi w kuchni :).

 

Zrobiłam tę szarlotkę tatrzańską i czeka w piekarniku na powrót K :p

 

Podłoga w kuchni jest jaśniutko szara

Mam tylko takie zdjęcie pod ręką

25082011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...