Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Ale to taki ciepły złamany szary, czy raczej popielaty klasyczny szary?

 

I mam pytanko o twoich boskich panów oddrzwi ... czy oni pracują tylko dla VIP parkietów czy gdzie tam te podłogi zamawiałaś? Bo szukam kogoś sensownego do listew przypodłogowych????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Taki popielaty jaśniutki, w holu będzie ciemno szara ściana (prawie grafit, jak u mazo)

 

Tofiku, moi panowie od drzwi nie mają nic wspólnego z VipParkietem. Oni mają drzwi i właśnie listwy przypodłogowe

I ja u nich jedno i drugie zamawiam

A czego potrzebujesz? Montażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mój kolor chyba odpada bo jest beżowawy, na ścianie wygląda super szarawo ale to zdecydowanie ciepły odcień więc by się gryzło.

 

tofee, za to ja jestem bardzo zainteresowana Twoim kolorem - brzmi magicznie:rolleyes: Czegoś takiego poszukuję... podałabyś namiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tofee, za to ja jestem bardzo zainteresowana Twom kolorem - brzmi magicznie:rolleyes: Czegoś takiego poszukuję... podałabyś namiar?

 

Zdjęcia nie oddadzą koloru ale poszukam numerka i dam ci znać, kolor wybierałam z palety Tikkurila więc łatwo można sprawdzić w każdym markecie.

Dodam tylko, że ja mam dwa odcienie (jasny i ciemniejszy) tego koloru i dopiero na ścianie (chyba przez połączenie obydwu) ten jaśniejszy wyszedł taki fajnie szarawy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nie oddadzą koloru ale poszukam numerka i dam ci znać, kolor wybierałam z palety Tikkurila więc łatwo można sprawdzić w każdym markecie.

Dodam tylko, że ja mam dwa odcienie (jasny i ciemniejszy) tego koloru i dopiero na ścianie (chyba przez połączenie obydwu) ten jaśniejszy wyszedł taki fajnie szarawy ...

 

to ja ten numerek poproszę:rolleyes:

I zdjęciem podlądowym też nie pogardzę:) plizzz:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...