Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

http://www.hermanowicz.pl/shared/upload/m.03d16e3cc7.jpg zobacz tu jest biała kuchnia z inspiracji Anuli

i jeszcze tuhttp://forum.muratordom.pl/showthread.php?163255-Dziennik-Anuli&p=4527953&viewfull=1#post4527953

strona 66

.

mam nadzieję ,że Anula wybaczy

Edytowane przez monika996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia tak na szybko. Mam dzisiaj gości i postanowiłam zrobć Twój sos z tuńczyka z makaronem. Mam w związku z tym dwa pytanka:

- czy sos mogę zrobić wcześniej i później go odgrzać

- czy miesza się go z makaronem przed podaniem czy tylko się nim go polewa?

 

Mam nadzieję, że dasz radę mi odpowiedzieć przed wieczorkiem:). Jak nie to będę tworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ka_em

- możesz zrobić wcześniej, jak najbardziej. Tylko sos sporo zgęstnieje i potem po podgrzaniu trzeba będzie go rozrzedzić (najlepiej pozostałą śmietanką, można wodą, jeśli nie trzeba będzie jej użyć za dużo). Ja robię go też na dwa dni

- wedle uznania. Czasami mieszam, czasami polewam

Sos nie może być za suchy (za rzadki też nie) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarlotka wczoraj... smakowała? :)

 

yhyyy ;)

 

A elektryka się robi, wszystkie pstryczki Berkera założone (wg męża z pstryczkami jest gorzej, bo trzeba biegać*z tą*kontrolką i sprawdzać po kolei), brakuje gniazdek (na których dostawę czekamy), z Hager-Polo zamontowane gniazdka, zostały pstryczki

Nie wiem ile dziś mąż zrobił bo od rana przywozili nam piasek, trzeba było coś tam ustalać, ogarnąć działkę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Zrobię go sobie wcześniej bo później przy gościach mi się nie będzie chciało.

Pomidorki mam własnej roboty więc mam nadzieję, że będą pasować.

 

Zdam później relację jak wyszło:).

 

Własnej roboty the best!!!

powodzenia :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholipcia a w sklepie nie piszą jaki gatunek jabłek sprzedają.

 

Sos zrobiony ale na razie bez makaronu. Wyszedł - pyyychaaa. Dobrze, ze niedługo goście dołączą to coś dla nich też zostanie;). Cał czas czuję zapach czosnku i tuńczyka - mój ulubiony. A najlepsze jest to, ze jest mega szybki i łatwy.

 

Zdradź tylko czy jak wymieszam sos z makaronem to danie nie zrobi się trochę zbyt mdłe? Może dodac teraz więcej cytryny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholipcia a w sklepie nie piszą jaki gatunek jabłek sprzedają.

 

Sos zrobiony ale na razie bez makaronu. Wyszedł - pyyychaaa. Dobrze, ze niedługo goście dołączą to coś dla nich też zostanie;). Cał czas czuję zapach czosnku i tuńczyka - mój ulubiony. A najlepsze jest to, ze jest mega szybki i łatwy.

 

Zdradź tylko czy jak wymieszam sos z makaronem to danie nie zrobi się trochę zbyt mdłe? Może dodac teraz więcej cytryny?

 

kup jabłka w zieleniku vel warzywniaku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholipcia a w sklepie nie piszą jaki gatunek jabłek sprzedają.

 

Sos zrobiony ale na razie bez makaronu. Wyszedł - pyyychaaa. Dobrze, ze niedługo goście dołączą to coś dla nich też zostanie;). Cał czas czuję zapach czosnku i tuńczyka - mój ulubiony. A najlepsze jest to, ze jest mega szybki i łatwy.

 

Zdradź tylko czy jak wymieszam sos z makaronem to danie nie zrobi się trochę zbyt mdłe? Może dodac teraz więcej cytryny?

 

szarych renet to raczej w normalnym supermarkecie nie dostaniesz

Ja kupuję na bazarku/w warzywniaku

 

Sos musisz mieć już teraz taki esencjonalny. Jeśli nie jest mdły i ma smaczek to z makaronem na pewno będzie OK

 

Ja też jak zrobię wcześniej to boję się, że do kolacji zabraknie (wyjadam świeżą chrupiącą*bagietką :rolleyes:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia obejrzałaś te inspiracje Anuli??? ułatwi ci podjecie decyzji:)

 

o, zapomniałam Ci odpisać

Obejrzałam tę pierwszą, nie anulową

Potem szukałam, nie znalazłam i zajęłam się dziecięciem - mlećko, przebieranie, czesanie ...

(napisałaś str 66, a stron jest 16)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...