Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A moj pan od podwieszanych sufitow chce te oprawy (do wbudowania) oprawiac na etapie robienia sufitów...myslicie, ze to głupi pomysl?

 

My teraz (po malowaniu) wycinaliśmy otwory i generalnie sufit do gładzenia, malowania itp więc pod warunkiem, że zabezpieczysz to uważam że dobry pomysł. Dodam tylko że mam oprawy bezramkowe.

 

Monia ja chcę twoje noże, znajdź mi w necie pliiiiizzzzzzzzzzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, lampy wbudowane montuje się przed malowaniem, trzeba je obrobić, zaszpachlować / akrylować co trzeba.

 

Ha!

Wiedziałam!

Takie z ramkami też? (bo mówiono co innego)

 

ja mam podstopnice z mdf, a o co chodzi?

 

a takie mam banalne pytanie

Podstopnice są na drewnie i drewno wsunięte pod mdf, czy drewno(stopnica) dochodzi do mdf-u który dochodzi do betonu?

 

Muszę zmierzyć stolarzowi szerokość stopnia i nie bardzo wiem jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tu można włączyć jakiś filtr, żeby mi nie wyświetlało postów o jedzeniu? wykończycie mnie :D za każdym razem jak odpalam Monsanbi stronę, to na pierwszy plan mi wyskakuje jakiś przepis, opis, o ochocie na słodkie.... ja tu koleżanki chciałam przywołać do porządku...

 

a do rzeczy - Monia, jak będziesz mieć kuchnię i łazienkę, to w sumie resztę możesz kończyć bez końca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moj pan od podwieszanych sufitow chce te oprawy (do wbudowania) oprawiac na etapie robienia sufitów...myslicie, ze to głupi pomysl?

 

no raczej. Niech najpierw zaszpachlują i zatrą!

Chyba przed malowaniem tak jak Ania pisze

 

Monia ja chcę twoje noże, znajdź mi w necie pliiiiizzzzzzzzzzzz

 

fajne, co nie? :p

To gourmet line

 

Poszukaj gdzie taniej

Na zachętę napiszę, że ja za nie 7-8 lat temu zapłaciłam ponad 2 razy tyle (co prawda w stacjonarnym sklepie), także bierz, nie zastanawiaj się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż jeszcze nie wrócił z budowy.

Ma zacięcie

Dzwonił i narzekał na podwójne gniazdka hager-polo. Są przeznaczone do pojedynczej ramki, ale nie może ich włożyć w puszkę bez delikatnego podkucia. Mamy takich cudaków 30szt, każde podkuwać ... współczuję mu

 

Mam jakieś 2 marne fotki, spróbuję przegrać jak mi blutuf odżyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My teraz (po malowaniu) wycinaliśmy otwory i generalnie sufit do gładzenia, malowania itp więc pod warunkiem, że zabezpieczysz to uważam że dobry pomysł. Dodam tylko że mam oprawy bezramkowe

 

tofiku, ja tez mam bezramkowe:) białe?:)

 

Monia,trzymam tez kciukasy i strasznie jestem ciekawa Twojej kuchni i calej reszty zreszta tez. My-krejzole musimy sie trzymac razem i sie wspierac-wiec niniejszym to czynie:D Glowka do gory!Dasz rade!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!

Wiedziałam!

Takie z ramkami też? (bo mówiono co innego)

 

 

 

a takie mam banalne pytanie

Podstopnice są na drewnie i drewno wsunięte pod mdf, czy drewno(stopnica) dochodzi do mdf-u który dochodzi do betonu?

 

Muszę zmierzyć stolarzowi szerokość stopnia i nie bardzo wiem jak

 

Powiem tak gdybym miała ramki to nie miałabym tej całej zabawy o której napisałam powyżej i spokojnie dałoby się zamontować już na gotwy sufit.

 

A schodami mnie zabiłaś ... chyba mam tak, że jest stopnica (która leży na betonowym stopniu) i do niej pionowo dochodzi, która jednocześnie wchodzi od góry w frez kolejnej stopnicy. Czyli wysokość podstopnicy jest krótsza od betonowego stopnia o grubość stopnicy.

Ale na twoim miejscu zadzwoniłabym do wykonawcy i spytała jak to pomierzyć ... bo może on jakoś inaczej to chce montować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na twoim miejscu zadzwoniłabym do wykonawcy i spytała jak to pomierzyć ... bo może on jakoś inaczej to chce montować.

 

No właśnie problem jest taki, że mój wykonawca, tylko to wykonuje ...

A mąż by wiedział gdybyś*go zapytała? Czy podstopnica jest na stopnicy, czy stopnica dochodzi do podstopnicy? Tak na 100%?

Bo tu nawet nie o pomiar chodzi, ale właśnie bym chciała wiedzieć jak to zamontować

 

Męki mojego M

 

IMG_0286.jpg

 

IMG_2436.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem jest taki, że mój wykonawca, tylko to wykonuje ...

A mąż by wiedział gdybyś*go zapytała? Czy podstopnica jest na stopnicy, czy stopnica dochodzi do podstopnicy? Tak na 100%?

Bo tu nawet nie o pomiar chodzi, ale właśnie bym chciała wiedzieć jak to zamontować

 

Męki mojego M

 

[ATTACH=CONFIG]85349[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]85350[/ATTACH]

 

Mieliśmy dobrego gościa i TAK mu na ręce nie patrzyliśmy, ale jak M. wróci z budowy to pokarzę mu twojego posta i może coś uradzimy ;), dam znać ...

 

A za gniazdka BRAWA dla K się należą :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...