Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wspominałam dziś u Lidki o moim farcie.

Znalazłam w jakimś sklepie lampę Delight w niezłej cenie - 290 pln, zamiast ok 400 jak wszędzie.

Niewiele myśląc kupiłam, a po pół godzinie zadzwoniła pani z informacją że kolega przez pomyłkę wpisał na stronę złą cenę i ona kosztuje 420.

Powiedziałam, że ja ją kupiłam za 290 i niech sami ponoszą konsekwencje swojego niedbalstwa.

I załatwione :) Mam lampę za 290

 

Gdyby ktoś tu jej jeszcze nie znał ;)

 

[ATTACH=CONFIG]85580[/ATTACH]

 

Podziwiam Twoją stanowczość i szybką decyzję :D Podejrzewam, że ją zatkało :lol2: A kolega pomylony pewnie dopłaci brakującą kwotę :( Miałam raz podobną sytuację, był fajny reflektorek do pokoiku dziewczyn za przyzwoitą cenę, ale mówię zastanowię się... Zaglądam na drugi dzień, a tam cena prawie 3 razy wyższa, nie wiem czy też ktoś się pomylił, czy promocja się skończyła (zaglądam dalej i czekam na okazję, bo już nic innego mi się nie podoba).

Stopnice, podstopnice... czarna magia dla mnie, mierzyłaś w końcu sama? Jakby coś wyszło źle to fachowiec zwali na Ciebie, że takie wymiary mu podałaś, dla nich tak najlepiej. Ale po dzisiejszej akcji widzę, że nie pozwolisz sobie na to. Tak trzymaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocia, już kiedyś coś takiego mi się zdarzyło.

Nie pamiętam co to było (tyle rzeczy w necie się kupuje podczas tej budowy) i też panu powiedziałam że mogli zmienić cenę zawczasu, a jeśli nie zdążyli, to ja nie mam zamiaru być wprowadzana w błąd (a może celowy? Żeby złapać klienta)

Już*wiem, chodziło o mój gres do czarnej łazienki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ka_em, a kiedy startujecie z malowaniem?

Bo może trzeba faceta przycisnąć. Mój mąż nie ma takiej wprawy jak etatowy elektryk (co prawda w kabelkach od wczesnych lat młodzieńczych siedzi), ale żeby z właściwą starannością to zrobić trzeba trochę się przyłożyć, a to trwa

Zależy też*ile masz punktów. Ale ok 100 jedna osoba może krócej niż 3 dni nie dać rady zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam co to było (tyle rzeczy w necie się kupuje podczas tej budowy) i też panu powiedziałam że mogli zmienić cenę zawczasu, a jeśli nie zdążyli, to ja nie mam zamiaru być wprowadzana w błąd (a może celowy? Żeby złapać klienta)

 

Ja tak miałam z kinkietami Caboche. Cena 299 złotych (albo 290, już nie pamiętam) więc napisałam do pani, że chcę dwa, a ona mi odesłała linka do aukcji z ceną podniesioną dość znacznie :roll: Ale też zwróciłam jej uwagę i kinkiety sprzedała po niższej cenie... Kiepskie praktyki moim zdaniem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że i elektrykowi wypadałoby nie zapłacić całości po wykonanej pracy

Ja już teraz na budowie nie ufam nikomu

 

Normalnie nigdy nie płacę całości i ta sprawa właśnie była dużym problemem przy początku prac. Wg niego inna opcja nie wchodziła w rachubę. Albo płacimy całość albo nie robi. Cos tam mu zostawiliśmy ale suma jest niewielka. Jak dotąd nie było problemu i zawsze przyjeżdżał jak trzeba było coś dokończyć. Ale od jakiegoś miesiąca nawet nie odbiera telefonów. Czasami wpada - czasami nie.

A punktów mam sporo. W razie czego teść jest obcykany w elektryce i pomoże.

A malować mamy w przyszłym tyg. Mąż ma urlop i chce sam pomalować górę (tylko na biało) a dół facet maluje pod koniec tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia ale dziś farta miałaś. nie wiem ,czy ja bym tak odpowiedziała jak ty. czasami gapa jestem:bash: ale moj M na pewno , by im kazał isć do d...

 

Moni, ja kiedyś byłam taka jełopa, że bym jeszcze tę panią przeprosiła :lol2:

Budowa to szkoła przetrwania :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko Monsabia Twoj watek tak pedzi, ze ciezko nadazyc...

lampa super!

 

Dzięki, mam nadzieję że coś mi się do niej dokupić przed przeprowadzką uda ;)

Ja też*mam obsuwę w nadrabianiu innych swoich ulubionych wątków. Zaniedbałam niektóre. Ale normalnie, niewyróbka :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...