Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja tak miałam z kinkietami Caboche. Cena 299 złotych (albo 290, już nie pamiętam) więc napisałam do pani, że chcę dwa, a ona mi odesłała linka do aukcji z ceną podniesioną dość znacznie :roll: Ale też zwróciłam jej uwagę i kinkiety sprzedała po niższej cenie... Kiepskie praktyki moim zdaniem :roll:

 

Pamiętam!

Tyle że w moim przypadku babka próbowała zmieniać cenę już po zakupie.

Może faktycznie to była pomyłka ...

Ale prawda jest taka że lampy bym nie kupiła, bo gdzie indziej była za 370, a takim sposobem złapali klienta

Mam wrażenie że może to być jedna z nieuczciwych praktyk stosowana w internetowej sprzedaży. Dać niższą cenę, niech się*klient napali i podnieść cenę przed faktem, może się da złapać.

Trzeba być czujnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nigdy nie płacę całości i ta sprawa właśnie była dużym problemem przy początku prac. Wg niego inna opcja nie wchodziła w rachubę. Albo płacimy całość albo nie robi. Cos tam mu zostawiliśmy ale suma jest niewielka. Jak dotąd nie było problemu i zawsze przyjeżdżał jak trzeba było coś dokończyć. Ale od jakiegoś miesiąca nawet nie odbiera telefonów. Czasami wpada - czasami nie.

A punktów mam sporo. W razie czego teść jest obcykany w elektryce i pomoże.

A malować mamy w przyszłym tyg. Mąż ma urlop i chce sam pomalować górę (tylko na biało) a dół facet maluje pod koniec tyg.

 

No to niech się*biorą z teściem za zakładanie.

U nas wyszedł wczoraj babol, mamy gdzieś przewiercony kabel i nawet o tym nie wiedzieliśmy (dopiero po założeniu gniazdek wyszło). Nawet nie chcę sobie wyobrażać co by było gdyby to się okazało już po malowaniu. Mąż siedzi od 6 i ma zamiar sam to zlokalizować i naprawić, bo elektryk nie ręczył czy uda mu się*do końca tyg wpaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na tę lampę to znów żałuję,że nie mam dziewczynki:(. A tak bym chciała kupić coś ciukielkowego.

Ja też bym nie odpuściła. Pomylili się -trudno, nie mój problem. Kilka razy w sklepie zdarzyło mi się, że rzy kasie cena produktu była wyzsza niż na półce ale upierałam się, że musza mi sprzedać po cenie jak widnieje na metce. I nigdy nie był z tym problemu. To jest jawne wprowadzanie w błąd klienta.

 

Odnośnie sprawdzania elektryki to elektryk już to zrobił. Spisywaliśmy wszystkie kontakty i wtedy srawdzał czy nie ma nigdzie uszkodzonych. Przynajmniej to mam z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam!

Tyle że w moim przypadku babka próbowała zmieniać cenę już po zakupie.

Może faktycznie to była pomyłka ...

Ale prawda jest taka że lampy bym nie kupiła, bo gdzie indziej była za 370, a takim sposobem złapali klienta

Mam wrażenie że może to być jedna z nieuczciwych praktyk stosowana w internetowej sprzedaży. Dać niższą cenę, niech się*klient napali i podnieść cenę przed faktem, może się da złapać.

Trzeba być czujnym

na pewno kupili ją jeszcze po starym kursie. A cenę chcieli podnieść ot, dla zasady, skoro konkurencja ma drożej, to oni też. Tak więc luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop:

 

Właśnie się dowiedziałam że muszę jutro kupić wszystkie farby!:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Łukasz jutro kończy dopieszczać ściany. Nie wiem jak one będą równe, bo mnie się wydawało że już są jak lustro, a oni ostatnie 3 dni chodzili z lampą i jeszcze szpachlowali i zacierali to co uznali za nieideale :o

No i jutro kończy, w poniedziałek zaczyna malować, więc w związku z tym powiedział że na jutro mają być*wszystkie farby!

No to świetnie. Ciekawe jakim cudem

 

edit: Nie dało się bez 4 razy "jutro" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...