Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie półmat (KABE) wyszedł źle. Dałam mat i jest ładnie. A że gorzej znosi szorowanie? A ile Ty te ściany będziesz szorować?

Nie kupuj Pary na wszystko, bo zbankrutujesz dziewczyno!

Kup sobie na próbę półmat jak bardzo pragniesz, ppmalują raz i ocenisz, potem pojedziesz i albo dobierzesz półmat na drugie malowanie albo zmienisz, jak ja na mat.

Masz fajną hurtownię niedaleko przy Puławskiej, na rogu baletowej. Fajni Panowie, mają dobre oko. Sprzedają Tikurillę (droższa "oryinalna" i tańsza, robiona w Polsce), Ralstad czy jakoś tam - ja wzięłam, super wydajny i ładny, zamszowy mat i jakieś inne jeszcze mają. Kabe na Kłobudzkiej, więc też niedaleko.

A, i tam na Puławskiej mają dużo próbników tapet - jeśli jakieś planujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie półmat (KABE) wyszedł źle. Dałam mat i jest ładnie. A że gorzej znosi szorowanie? A ile Ty te ściany będziesz szorować?
No u mnie niby super flugger zmywalny do szorowania niby się zmywał, ale wybłyszczał. A potem już nie zmywał. Do metra wysokości to się jednak więcej niż mniej czyści. Chyba, żeby zamalowywać brudne plamy. Być może to też kwestia podłoża, u mnie półmat wygląda jak mat, wszystko jest ładne i równe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie niby super flugger zmywalny do szorowania niby się zmywał, ale wybłyszczał. A potem już nie zmywał. Do metra wysokości to się jednak więcej niż mniej czyści. Chyba, żeby zamalowywać brudne plamy. Być może to też kwestia podłoża, u mnie półmat wygląda jak mat, wszystko jest ładne i równe.

 

No bo akurat to jest wada fluggera. Stąd się na niego nie zdecydowałam.

Nie kupiłam oczywiście żadnej farby dziś. Zdziwione? :lol2:

Byłam w 3 miejscach ale przede wszystkim dziś wszystko do 14, a jak już trafiłam w fajne miejsce, to się okazało że żadnych rabatów tam nie udzielają i farba którą bym mogła mieć za 230pln tam kosztuje ponad 340. Nie było tej na sufity a jedyną jaką*pan mi zaproponował kosztowała 360 pln po rabacie (optiva bodajże) No to jak sobie przypomniałam że dziewczy za sufitową płaciły 180 odpuściłam

 

Ania, ja właśnie planowałam matt, ale dziewczyny piszą że lepszy półmat. Już zgłupiałam

Rozumiem że masz Kabe, Tikkurilę i Parę?

Ja Parę chciałam do sypialni. Nie stać mnie na pomalowanie całego domu taką*farbą, wolę wydać tę kasę jednak na lampy

 

Balbina, ile masz rabatu w tym Sawo Mecie i ile kosztuje próbka (mniej niż 30pln! Tyle chcą w tym super punkcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzymaj ją dłużej jak się da nawet 80 minut. moje jabłka sie nie uprażyły dobrze. trzymałam 67 minut na 160 stopni. trzeba dłużej.:)

 

Monia, Ty jesteś*jednak z innego świata

Moja się dzisiaj 155 st piekła 43 minuty!

80!???

 

:no:

 

Nie mogę znaleźć w necie tego betonu foxa

 

ka_em, dobra wyszła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam już zamówienie rozpisane na mat, ale mnie i sprzedawca od niego odwiódł, i na forum poczytałam, że to nie jest dobry pomysł. Że na początku wygląda lepiej, ale półmat się znacznie lepiej starzeje (no ale oczywiście można pomalować za jakiś czas znowu).

 

Przemyślę to :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia lubię jabłuszka rozpapciane:)

a ze farby nie kupiłaś zdziwiona jestem niezmiernie:)

 

No właśnie ja tym razem potrzymałam krócej (ostatnio 50 kilka minut) bo a) jabłka się za bardzo rozpapciały b) za bardzo się zrumieniła na górze.

A ja lubię jabłka miękkie (nie chrupiące) ale też nie papkę no i ciasto kiedy jest złociste, lekko zarumienione, nie brązowawe

Ale mój piekarnik jest faktycznie na bakier. Jeszcze mi się nie zdarzyło piec ciasta zgodnie z przepisem. Czasami zdarza się, że piekę połowę czasu. Np babkę pomarańczową

 

Jutro pojadę chyba do tego bricomana. Świat drogi co prawda, ale chociaż kupię tę sufitową. Nic się nie stanie jak to potem połącze ze ścienną innej firmy?

 

Jeszcze nie widziałam na tym forum żeby ktoś miał tyle problemów z tym tematem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...