Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Właśnie kupiłam mebelki do pokoju Lili! :wave:

 

tak w środku nocy?;)

 

gratulacje, uchylisz rąbka tajemnicy...

 

p.s mój bart ma KABE już dwa lata i jest baaardzo zadowolony:yes: a i słyszałam, że we wtorek twoje drewno się będzie kończyło:yes:

Edytowane przez pasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo za krótko jeszcze mieszkasz.

Ja po pół roku, nawet roku, byłam zachwycona fluggerem, zmywalnością i w ogóle. Potem mi przeszło.

 

Pure white jest sufitowa, nie jest zmywalna z definicji.

 

 

Monia, tapeta w sypialni. Robi wrażenie :) Nawet moi panowie przyznali, że jest ok (a oni to takie marudy).

Stresujesz mnie pstryczkami. Muszę wezwać elektryków, żeby pozakładali u nas. Mój mąż siedzi na budowie i coś tam robi.

Współczuję pleców - sprzątałaś czy jak?

 

Madeleine - może jest jak mówisz, ale mam też porównanie z fluggerem - ta farba jest inna niż Kabe. Moje ściany zmywam bardzo często - mieliśmy przez całe lato rój much.

I dziewczyny - to zmywanie to fakt - biorę szmatkę i po prostu myję ścianę, nawet tłustą przy płycie indukcyjnej. Nie wiem, może z czasem straci tę zmywalność, ale w tej chwili jest super. Spytajcie Myszy - ona poleciła mi farby Kabe i ma je znacznie dłużej niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tesco? ;-)

 

:lol2:

kiedyś pojechałam do Tesco o 2 w nocy i byłam w ciężkim szoku kiedy zobaczyłam ilu ludzi robi zakupy o tej porze

 

idziesz jak burza

 

nie nabijaj się*ze mnie :p ;)

 

 

tak w środku nocy?;)

 

ihi :yes:

i jeszcze po winku

zaraz sprawdzę czy na pewno dobrze zrobiłam :lol:

 

 

Noooo buszowała w środku nocy po sklepach a teraz odsypia....

Wstawaj, pij kawę na obudzenie i pokaż zakupy....

 

wszystko się zgadza :lol:

już piję, może coś*pokażę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób które tynki wewnętrzne mają przed sobą.

Uczulać i pilnować tynkarzy żeby dobrze obrabiali puszki pod ramki wielokrotne (szczególnie 5-tki)

Jak się*nie przyłożą, potem ramki będą "leciały" i z poziomicą lepiej nie podchodzić ;)

 

i dodatkowo żeby co po niektórych nie zatynkowali ;) u mnie zatynkowali ze 4 - dobrze że były fotki i mogliśmy je odnaleźć choć jadną przeoczyliśmy i to w kuchni co spowodowało że nie mam po jednej stronie wyłącznika do oświetlenia podszafkowego :( - da się z tym żyć ale wciąż im to pamietam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsanabio dawaj te mebelki dla Lil:)

Bom ciekawa bardzo.

A jak tam plecy? Po nocy nie jest trochę lepiej? Bo jak nie to chyba kolegę małżonka zamiast do pstryczków do masaży dziś zatrudnij ;)

Przy dyskusji nad farbami wymiękłam... doktorat jak tofee pisze, jakbym tyle myślała to pewnie jeszcze w gołych murach bym siedziała - wobec czego całkiem na miejscu jest stwierdzenie, że idziesz jak burza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dodatkowo żeby co po niektórych nie zatynkowali ;) u mnie zatynkowali ze 4 - dobrze że były fotki i mogliśmy je odnaleźć choć jadną przeoczyliśmy i to w kuchni co spowodowało że nie mam po jednej stronie wyłącznika do oświetlenia podszafkowego :( - da się z tym żyć ale wciąż im to pamietam ;)

 

Dokładnie

My też odkuwaliśmy kilka sztuk, ale to było na etapie gładzi.

Natomiast ostatnio stanęłam sobie w sypialni i myślę - "gdzie ja mam kontakt do toaletki, nie zrobiłam???? Niemożliwe, musiałam zrobić"

Pół nocy szukałam zdjęcia tej ściany sprzed tynków. Aż w końcu natknęłam się na jakieś przypadkowe robione oknu na które załapała się puszka

Po tylu miesiącach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po akcji u anuli chodziliśmy po całym domu i porównując ze zdjęciami weryfikowaliśmy istnienie wszystkich puszek.

Wcześniej nam się wydawało (przy odbiorze tynków) że jest wszystko, ale się okazało że jednak znaleźliśmy zatynkowaną jedną puszkę w sypialni.

I kilka zatynkowanych kanałów reku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszonik, dzięki

Plecy dalej bolą, już któryś dzień. Nie wiem co to jest (może od siedzenia całymi dniami z kompem na kolanach ;))

 

A mebelki takie zupełnie proste. Ale dzięki temu mam nadzieję z dodatkami nie będzie misz maszu

 

Szafa 3-drzwiowa, komoda z szufladami i łóżko

 

Zrzut ekranu 2011-11-20 (godz. 11.51.06).jpg

 

Zrzut ekranu 2011-11-20 (godz. 11.53.31).jpg

 

Zrzut ekranu 2011-11-20 (godz. 11.54.11).jpg

 

Zrzut ekranu 2011-11-20 (godz. 11.52.51).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsanabia i jak wyszło u Ciebie z kratkami wentylacyjnymi w podbitce? Ile załozyłaś? W dzienniku Ady widziałam Twój wpis dot. kratek.

Ja mam chyba 10 albo 12 kratek.

 

Na razie jeszcze nie założyliśmy, bo musi przyjść wykonawca wyciąć otwory, ale docelowo ma być po 2 kratki na długich częściach i 1 na krótkich.

Masz może zdjęcie swoich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałam małża mamy 10 kratek, po jednej na kazdym załamaniu. Dom jest ocieplony, ze strukturą nie zdążyliśmy, będzie na wiosnę kładziona,

ale mimo to kratki nie rzucają się w oczy.

Kratki mam plastikowe prostokatne. Dzisiaj wieczorem pokażę fotki. Jakie bedziesz miała ogrodzenie?

Ja mam słupki murowane z płaskimi daszkami+przęsła bedą jak oferuje Radziszewski. Jak bedziesz potrzebowała płaskich daszków, to mam namiar na producenta pod Warszawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriado, w takim razie poczekam na fotki. Fajnie że pokażesz, bo zastanawiałam się czy brać okrągłe czy prostokątne właśnie

 

Ogrodzenie również będzie murowane. Chyba że znajdę materiał z którego widziałam ostatnio świetnie zrobione ogrodzenie. Coś jak bloczki semerlock tylko mniejsze gabarytowo, podłużne i ułożone równo na sobie, nie na zakładkę jak klinkier. Świetnie to wyglądało

Nie wiem jakie przęsła oferuje Radziszewski? :rolleyes:

I jakie masz te płaskie daszki? Pokażesz ogrodzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia,może pojdziesz do lekarza, Bidolinko? Troche za wczesnie na takie bóle w kręgosłupie :hug:

Mebeki dla Malutkiej-sliczne.Podobnie jak napis. Wszystko bedzie bardzo pasowac do lampy w ... motyle:D

 

Dzięki za troskę

Nie jest to bardzo uciążliwy ból.

No i ja nie chadzam do lekarzy (nie choruję, tfu tfu) a z normalnymi dolegliwościami radzę sobie sama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...