Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Moni, on przyjedzie w kartonach, opakowany, nic mu nie będzie jak trochę poczeka na debiut :)

 

Mam nadzieję że ktoś nieuważny nic z nim nie zrobi. Zaczynamy malowanie, wiadomo co oni będą wyczyniać ...?

 

Czy ktoś przesuwał na własny koszt słup energetyczny? Albo zna kogoś kto to robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniła pani z Manufaktury Drewna, stół przyjeżdża dziś późnym wieczorem!

 

Ale gdzie ja go wstawię?

 

Blat zapakowany oddzielnie, a nogi są oddzielnie,super zapakowane nic mu nie będzie:D

 

Ja dzisiaj dzwoniłam do de velde moje kanapy mają być w piętek u nich, u mnie ok. poniedziałku, wtorku:eek:, boję się że coś będzie nieteges z tym kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja dzisiaj dzwoniłam do de velde moje kanapy mają być w piętek u nich, u mnie ok. poniedziałku, wtorku:eek:, boję się że coś będzie nieteges z tym kolorem.

 

Tiririri :wiggle:

Nie mogę się doczekać!

Ile czasu trwała realizacja (od popisania zamówienia)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, i jest jeszcze jedna rzecz, która w przęsłach majkiego jest moim zdaniem fajniejsza.

Ja jestem szczególara i lubię harmonię.

Rama całego przęsła jest dookoła taka sama (wstawię zdjęcie na chwilę, mam nadzieję*że majki nie miałby mi za złe)

 

[ATTACH=CONFIG]86270[/ATTACH]

 

A tych Radziszewskiego po bokach jest węziej, i ta podziałka ... Mam nadzieję że da się zrobić równo?

Wiem, czepiam się, ale mnie to się*od razu rzuca w oczy

 

Da się zrobić na równo. Jak bedziesz zamawiała, to pokaż swój projekt lub fotkę i na bank zrobią. Toż to tylko blacha spawana i malowana. Nawet nie jest ocynkowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile w koncu jest w umowie?

Widziałaś, że po przekroczeniu jakiegoś*tam czasu oddają*2%wartości zamówienia?

 

Poważnie? To jak tak liczę to minie nawet 7 tygodni:eek: hmm zapytam co oni na to :razz:

 

 

edit.

 

kanapy miały być w ciągu 4-6 tyg.

 

 

edit.

 

a tym bardziej że ja się nie załapałam na tą promocję 15%, bo była zaraz kilka dni po tym jak zamówiłam swoje kanapy.

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz sprawdzę w ich zobowiązaniach, mam pod ręką teczkę de velde

 

"Przyjmujący zamówienie ma prawo do 2-tyg opóźnienia w dostawie. W razie przekroczenia powyższego 2-tyg terminu dopuszczalnego opóźnienia Zleceniodawcy przysługiwać będzie prawo żądania rekompensaty w wysokości 2% wysokości zamówienia"

 

Też mam termin realizacji 4-6tyg

 

Wyrobili się*pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia mam nadzieję, że do Was stół dojedzie nie o 1-ej w nocy jak do mnie:rolleyes:

 

ja pod koniec tygodnia wpadam na macanie wszystkiego:D

żartujesz??? Do mnie też dzwonili, że do końca listopada będę miała stół, mają dać 2-3 dni przed dostawą. Oni to wiozą swoim transportem?

 

Monika, nie ma sprawy. Dziś weszli parkieciarze. Zaświeciło słońce, popatrzyłam. Przemaluję chyba jednak. Mam szarą sypialnię, garderobę, spiżarnię, wiatrołap i pokój małej. Jednak w salonie i kuchni chcę biel. Ale nie teraz, najpierw parkiet, potem muszą poprawić te spieprzone sufity i dopiero wtedy. Obawiam się, że muszę przesunąć przeprowadzkę - nie widzę tego, aby mieszkać i robić gładzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żartujesz??? Do mnie też dzwonili, że do końca listopada będę miała stół, mają dać 2-3 dni przed dostawą. Oni to wiozą swoim transportem?

 

 

to chyba jakaś zewnętrzna firma bo płaciłam mu za transport - był o 1.20 w nocy a po mnie miał jeszcze 2 adresy i to na drugim końcu Warszawy:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...