Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Madeleine

kiedy zamawiałaś stół z MD?

Jest obsuwa z terminem? Bo ja cały czas dumam czy go do świąt dostanę...

hmmm, to zależy, jak liczyć. Zamówienie mailem wysłałam w końcu sierpnia z ustalonym terminem realizacji na koniec listopada, zaliczkę płaciłam pod koniec września. Dostałam wtedy info, że realizacja koniec grudnia. Prosiłam jednak o przyspieszenie i zostałam wciśnięta do grafiku na listopad. Ponoć wszystkie stołu Manu na listopad właśnie się produkują/ wyprodukowały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, wpadajcie w przyszłym tygodniu co? :rolleyes:

tzn spotkać się możemy, oczywiście i bardzo chętnie tylko że u mnie nie będzie czego oglądać

Kuchnia na pewno będzie w przyszłym, a i malowanie nie wiadomo czy skończą do piątku

 

 

Byłam dziś w Kabe. I poddałam się.

Nie potrafiłam wybrać*kolorów :bash:

Poprosiłam o białe, pan rozłożył ręce i powiedział że on mi w kolorach na pewno nie pomoże

A tam w próbniku białego najzwyczajniej w świecie nie było!

Wiecie co zrobiłam?

Zapytałam - a jaki wzięła Ania (anula)? Pan mi pokazał i taki wybrałam :cool: Sama bym pomyślała że "żółty jest" ... tyle że inne (z wzornika) były żółte jeszcze bardziej

Mam 3 wielkie (2,5l) wiaderka - mniejszych nie dają. Jeden 0500, i dwie szarości z wzornika Kabe.

Będę się męczyć

Malarz nie pozwala mi próbować na ścianie, muszę*mazać po gk

 

Stół Manu - pytałyście kiedy zamawiałam.

Ja zadzwoniłam i pani wpisała mnie na listę oczekujących i dopiero potem decydowałam jaki stół będę brać.

Było to dokładnie 18 sierpnia

 

Piszę lakonicznie bo muszę lecieć kończyć beszamel do musaki ... na dzisiejszy obiad :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, wpadajcie w przyszłym tygodniu co? :rolleyes:

tzn spotkać się możemy, oczywiście i bardzo chętnie tylko że u mnie nie będzie czego oglądać

Kuchnia na pewno będzie w przyszłym, a i malowanie nie wiadomo czy skończą do piątku

 

 

Byłam dziś w Kabe. I poddałam się.

Nie potrafiłam wybrać*kolorów :bash:

Poprosiłam o białe, pan rozłożył ręce i powiedział że on mi w kolorach na pewno nie pomoże

A tam w próbniku białego najzwyczajniej w świecie nie było!

Wiecie co zrobiłam?

Zapytałam - a jaki wzięła Ania (anula)? Pan mi pokazał i taki wybrałam :cool: Sama bym pomyślała że "żółty jest" ... tyle że inne (z wzornika) były żółte jeszcze bardziej

Mam 3 wielkie (2,5l) wiaderka - mniejszych nie dają. Jeden 0500, i dwie szarości z wzornika Kabe.

Będę się męczyć

Malarz nie pozwala mi próbować na ścianie, muszę*mazać po gk

 

Stół Manu - pytałyście kiedy zamawiałam.

Ja zadzwoniłam i pani wpisała mnie na listę oczekujących i dopiero potem decydowałam jaki stół będę brać.

Było to dokładnie 18 sierpnia

 

Piszę lakonicznie bo muszę lecieć kończyć beszamel do musaki ... na dzisiejszy obiad :p

to może już jutro zjedzcie ten obiad:)

a do musaki dajesz ziemniaczki?surowe???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o farby:

Chcę w sypialni jedną czarną ścianę i do niej ładny szarobeż. W Kabe panowie od razu powiedzieli że czarnego nie ma. Zresztą*i tak do sypialni planowałam Benjamina bądź Parę.

Znacie jakieś ładne czarne farby (bo okazuje się*że to nie takie hop siup z tym kolorem. Nie chcę "zbliżonego")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia czarna fasadowa emulsyjna polinit z Dekorala mam rynny nią pomalowane i sufit w czarnej łazience:)

Monia przy okazji wrzuć przepis na twoją musakę:)

 

yyyy, ale ona jest ładna? matowa? szorowalna?

Jakoś rynny mnie nie przekonują :lol2:

 

Przepis na musakę?

No ale to jest taka zwykła, bez żadnych udziwnień :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, wpadajcie w przyszłym tygodniu co? :rolleyes:

tzn spotkać się możemy, oczywiście i bardzo chętnie tylko że u mnie nie będzie czego oglądać

Kuchnia na pewno będzie w przyszłym, a i malowanie nie wiadomo czy skończą do piątku

 

Dziś krążyłam koło ciebie - i miałam ochotę zadzwonić i cię nawidzić;) Ale wiem ile masz teraz bieganiny... więc się powstrzymałam:) le na przyszły tydzień to i ja się chętnie piszę:lol: Mogę:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mgda, koło mnie tu czy tam? ;)

W sensie budowa czy mieszkanie? :)

Bo na budowie dziś*mnie nie było, a w domu byczyliśmy się do 14 i w końcu wyruszyliśmy zgłębiać tamat farb :yes: (jak zwykle za późno)

Wpadaj pewnie, zobaczysz jak nic się*nie zmieniło :lol: (właśnie przeanalizowałam co było kiedy byłyście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mgda, koło mnie tu czy tam? ;)

W sensie budowa czy mieszkanie? :)

Bo na budowie dziś*mnie nie było, a w domu byczyliśmy się do 14 i w końcu wyruszyliśmy zgłębiać tamat farb :yes: (jak zwykle za późno)

Wpadaj pewnie, zobaczysz jak nic się*nie zmieniło :lol: (właśnie przeanalizowałam co było kiedy byłyście)

 

TAM;) Czyli koło budowy... Najpierw Inne Meble... potem Fashion House Outlet potem LM...

No to dziś i tak bym was nie zastała;) Ale następnym razem dzynię:lol:

A ty dzyń jak będziesz na Bartyckiej... w końcu zobaczysz moją "melinę":lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Monia, gadaj prędko, co ze stołem!

 

No mąż już wrócił. Zjadł z lubością "obiad" ;)

Wnieśli stół z panem kierowcą (podobno ciężki nie do opisania), pan zakopał się w naszym nowym piaskowym podjeździe ...

Jutro pewnie nie wytrzymam i zajrzę*pod karton ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...