Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

"Co ekipa to nowy syf" - właśnie tego sie obawiam

 

Monia, oni mają przyjść mierzyć przed przywiezieniem parkietów. Tak mamy w umowie. Nie wiem czy mogę wcześniej. Pewnie z ciekawości i za dodatkową opłatą tak

Jeszcze zajrzałam do umowy i mamy w umowie - transport parkietu ok wrześień, montaż ok pażdziernik. Mam nadzieję że będzie ok

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Małżonek zagadnięty w kwestii jego wiedzy co do malowania popiera pasiową wersję - pierwsze malowanie przed, drugie po parkietach i drzwiach.

 

No widzisz, czyli pewnie taki myk i trzeba wykonać :)

 

 

Czy to jest normalne że w moich postach pojawia się mniej lub więcej gwiazdek?

Tolerowałam to, wkurzałam się, edytowałam prawie każdy post i je likwidowałam. Powoli zaczyna mnie to irytować*do tego stopnia, że nie chce mi się już*tego poprawiać. Ktoś*wie skąd to? i dlaczego? a może tylko ja to widzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe te gwiazdki to tak uroku dodają. Od razu widać kto pisał;).

 

Rozmawiałam z kilkoma parkieciarzami ibwszyscy jak jeden mąż - malowanie po parkiecie. Często zdarza się, że brudzą ściany. BYło coś tam jeszcze o akrylu i listwach ale dokładnie nie słuchałam o co chodzi. Jak mąż wróci to dopytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsanbia - zauważyłem pewną prawidłowość w Twoich gwiazdkach.

Wszędzie gdzie się pojawiają, poprzedza je jakaś polska litera (ć, ś, ń itp)

Niestety wygląda że nie zawsze kiedy wyraz kończy jedna z tych liter, pojawia się gwiazdka, za to wszędzie tam gdzie jest gwiazdka - poprzedza ją polski znak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsanbia - zauważyłem pewną prawidłowość w Twoich gwiazdkach.

Wszędzie gdzie się pojawiają, poprzedza je jakaś polska litera (ć, ś, ń itp)

Niestety wygląda że nie zawsze kiedy wyraz kończy jedna z tych liter, pojawia się gwiazdka, za to wszędzie tam gdzie jest gwiazdka - poprzedza ją polski znak.

 

Ale jakiś*wniosek, bo to ja też*zauważyłam ;)

 

Pewnie gdybym korzystała z firefoxa problem by znikł, ale ja uważam tylko Safari, i skakanie między przeglądarkami (a fm mam zawsze jako jedną z zakładek Safari) mi się nie uśmiecha

 

Z budowlanych spraw:

Zamówiłam płytki do łazienek.

Mozaiki w sklepie mozaiki24.pl Ceny bezkonkurencyjne (dekor capitone 19 pln/szt, wszędzie 25!)

Baldocer w maxflizie

Metalica mają mi wycenić w TND

 

Nadal czekam na Casalgrande

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na co czekasz? Ja mam w dobrych cenach, choć nie wiem czy nie za późno, zależy które chcesz

 

Już zamówione (Casalgrande metalwood w cenie 113/m2. Na bartyckiej 230 :o)

A czekam na dostawę, bo Pan zadzwonił że musimy poczekać jeśli chcę z jednej linii produkcyjnej.

 

Metalica (Opoczno) też zamówiłam (minutę temu). Sklep w Warszawie (20 pln taniej na m2 niż w TND)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...