Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

MarJel, ale Ty już mogłaś ten stół składać. U mnie nawet jeszcze sufit nie pomalowany :p

 

Wiem, wiem tak się tylko droczę:lol: to ile zapłaciłaś za stół? masz dąb bielony, pogubiłam się już.

 

U mnie dwie czarne ściany, ale w tapecie, efilo malowała chyba w sypialni ścianę na czarno:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka po małej przerwie,

 

Super mebelki dla Lil wybrałaś. Sama planowałam dla Tyma z IKEA ale łóżko chyba zgapię przyszłościowo ;)

 

Widzę że idziesz moim śladem ... dom się mebluje a wnętrza nie do końca gotowe na przyjmowanie kolejnych mebli. Z drugiej strony jakbym miała teraz zacząć dopiero wybierać, chyba już nie mam na to aż tyle sił, entuzjazmu i energii, więc dobrze że się zdecydowałam jak jeszcze cokolwiek mi się chciało i do czegokolwiek miałam zapał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tofee, o stłół po akcji u Pasi się bałam, dlatego zamawiałam jak najszybcuej.

Bedziesz miała kostkę! EEEEEkstra

 

Się okaże ... M pisał że jest w czarnej dooopie z kablami :( a jest już 23.30. Ale mi go szkoda ...

 

 

A i nie napisałam odnośnie klamek, wybrałam twoje :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się okaże ... M pisał że jest w czarnej dooopie z kablami :( a jest już 23.30. Ale mi go szkoda ...

a i nie napisałam odnośnie klamek, wybrałam twoje :yes:

 

współczuję M :( wiem co to znaczy siedzenie w nocy nad robotą na budowie (sama tego doświadczyłam)

Trzymam kciuki niech zaskoczy i szybko się*z tym upora :yes:

 

Klamki fajne, nie?

Ja jestem naprawdę zadowolona.

Jeden z niewielu wyborów gdzie do samego końca coś*mi się*naprawdę podoba :yes:

 

Arnika, jeeeeeszcze :(

Jeszcze trochę poprawek sufitów się po drodze trafiło, malowanie w tym tygodniu. Myślę że przyszły tydzień jest bardziej realny

 

Za to jutro nawiedza mnie ... Duch! :lol:

Będę miała skońćzone drewienko w łazienkach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ale wy macie duze jadalnie ze takie kobylaste stoly zmiescicie -zazdraszczam .ja to chyba ledwo wcisne 180 cm:bash:

Nie wycenialam metalwoodow bo to jednak nie do konca to o co mi chodzi.Szukam bardziej jednolitej plytki z lekkimi przetarciami.Bernina bylaby chyba fakna ale lappato sporo kosztuje.Musze przyjrzec sie tej matowej o ktorej napisala Madeleine (moje "oczy" beda w PL za tydzien ;)

Mowisz ze powiedzialas ze chcesz farby takie jak anula :lol2: Ciekawe jak rzuce takim tekstemw Krakowie czy beda wiedzieli :rotfl:

ps na pewno to Ty na tym avatarze? Jedzac tak pozno obiady i tyle gotujac niemozliwe ze tak wygladasz :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzac tak pozno obiady i tyle gotujac niemozliwe ze tak wygladasz :p

 

no fakt, nie wyglądam tak jakbym chciała

Ale podkreślając słowo "obiad" kilka razy chciałam zaznaczyć że jest to jednak abstrakcyjna sytuacja (ale fakt, już*po skończonej konsumpcji parokrotnie podchodziłam i wyjadałam z naczynia zapiekankę .... lubię takie rzeczy ... niestety)

 

Moja jadalnia ma 17m2, ale jest w tak niefortunnym miejscu, że poza stołem nic tam raczej nie ma miejsca bytu (no, poza jakąś komodą/kredensem)

Coś za coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest stół :wave:

Tak się cieszę jakby mój przyjechał - koniecznie otwórz dziś kartony i koniecznie pstryknij nam jakieś foto...

Dzwoniłam właśnie do MD i mam obietnicę, że robią wszystko, aby grudniowe zlecenia przed świętami zrealizować, więc może będę miała ten stół na święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak, Monia jest śliczna, wklejała gdzieś swoje zdjęcie :D

 

Maaaad ...

dzięki :rolleyes: (Kakusek, dla Ciebie też :yes:)

ale nie pomyliłaś mnie z magdązzz? ;)

 

Paśku, jeszcze troszkę bolą, ale już jest znośnie

 

Monik jeszcze mają*miesiąc. Myślę że będzie :yes:

Boję się*odpakowywać tych kartonów, bo oni będą tam jeszcze malować. Wiadomo jak ekipy dbają o dobytek inwestora ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...