Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nooo, tylko nie wiem co z krzesłami ... :(

 

Znowu ci się pozmieniało? Przecież miałaś już wybrane :cool:.

 

Pojechaliśmy na chwilkę na budowę

Pomazałam kilka kartongipsów. Mam nadzieję że farba po wyschnięciu wyglądada inaczej, bo na razie moja grafitowa wyszła ... niebieska!!!

Coś*czuję że z tych moich farb może wyjść bryndza (nie potrafię*wybierać kolorów farb :()

 

Za to widziałam poolejowane podłogi w łazienkach! Na sekundę, bo malarze szybko zakrywali drzwi

Duch działał od rana.

Co tu dużo mówić*- są cudne! Dzięki Duch :yes:

No i mam teakowe parapety :yes:

 

Mąż cpyknął zdjęcie tel, ale wyszło do tyłka, podłoga jest miodowa, a na zdjęciach wyszła czerwona.

Także nie wiem czy jest sens pokazywać

 

A chcesz czysty grafit ? To radzę wybieraj z tego NCS (czy jak to tam się nazywa) bo w kolorach tikkurilli chyba wszystkie kolory bazowe w jakiś wpadają (niebieski, zielony, brązowy itp).

Ja tak zrobiłam z szarym, pierwszy wyszedł niebieskawy - nie do przyjęcia a za drugim razem wybierałam właśnie z palety barw i kolor jest super.

 

 

edit: a mnie się kolorek podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chcesz czysty grafit ? To radzę wybieraj z tego NCS (czy jak to tam się nazywa) bo w kolorach tikkurilli chyba wszystkie kolory bazowe w jakiś wpadają (niebieski, zielony, brązowy itp).

Ja tak zrobiłam z szarym, pierwszy wyszedł niebieskawy - nie do przyjęcia a za drugim razem wybierałam właśnie z palety barw i kolor jest super.

 

I chyba tak będę robić. Mimo, że pan ze sklepu powiedział że wzornik NCS jest mniej realny od tego KABE, bo w KABE była prawdziwa farba, nie drukowane próbki

 

I już*widzę plus malowania wałkiem.

Nie dość że taniej i mniej farb się zużywa, to jeszcze po pierwszej warstwie można zmienić kolor jeśli się nie spodoba

 

twoja ściana też jakoś czerwonawo wygląda a nie jest:no:

 

ale jaka czysta, co? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matową jednak. Może i mniej trwała, ale chyba ładniejsza niż półmat.

 

Nie wiem Mad jak ten Twój Caparol, ale jak pan mi przyniósł kawał płyty pomalowanej półmatem Kabe, to od razu powiedziałam - nie!

Trudno, niech się wyświeca, jak będę maksymalnie z tego niezadowolona, pomaluję za kilka lat półmatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni, wstaw lepsza fotke...moze jakas dziwna jestem, ale nie potrafie sobie wyobrazic efektu koncowego po tej fotce;)

Co do wspomnianego tu wczesniej tagietelle z tunczykiem-to juz u mnie potrawa kultowai co najwazniejsze:przysmak mojego dwulatka:yes:

Moni, jak sie wprowadzissz do domku, to bedziesz miala czas na dzielenie sie z nami przepisami, co?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba nie znajdę tego przepisu na makaron... Nie dam rady tego wątku przekopać... Za nic się nie biorę...

Wy tyle klepiecie....

Jak tu nadążyć z czytaniem.....

 

A to czerwone drewienko, co to nie jest czerwone to co to jest? Obracam głowę we wszystkie strony, ale zakumać nie mogę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni, wstaw lepsza fotke

 

No przecież napisałam, że mam tylko taką, bo otworzono mi drzwi na 3 sekundy :p

Wstawię po malowaniu :yes

Ale w tej łazience strasznie ciężko cpyknąć zdjęcie

 

Cieszę się że sosik tak przysmakował. A myślałam że nikt nie odważy się*go zrobić ...

 

Arnika, to jest podłoa w moich łazienkach. Teak. Pokazywałam kiedyś zdjęcia po położeniu. Dziś Duch zaolejował, dopieścił korki ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...