Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Elena dopiero dziś to przeczytałam. a jak wrócę :)

gdzie jesteś w tym Krk i co tu robisz?

 

 

jeszcze przez chwilę w hotelu z widokiem na wawel :) służbowo tu jestem, dziś wieczorkiem wracam

 

teraz lecę zahaczyć o galerię krakowską, potem mam spotkanko i do domciu :)

 

a wróciłabyś... za jakiś czas ktoś z fm na pewno będzie jechał z wawy do krakowa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena ja rzut beretem od Cracovii mieszkam. szkoda ,że tak pózno przeczytałam . już byś piła kawę ze mną .a tak to :(szkoda. chyba ,że cofniesz się na pol godziny na Błonia do dobiegnę:)

 

Elena jak będziesz następnym razem . daj znać kilka dni wcześniej.:)

 

O widzisz, a wczoraj pod Cracovią byłam, bo oczywiście ambitnie bez gps jeżdżę ale nie ma bata, w mieście zawsze się pogubię :lol:

 

jak znowu się będę wybierać, to uprzedzę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Elena - może mąż Ci kupi GPS-a w ramach prezentu gwiazdkowego? :)

Albo (kolejny) pakiet w SPA ;-)

 

Salik, ale ja mam gps, po prostu wolę tradycyjną mapę :yes: starsznie wkurza mnie to urządzenie i odciąga od drogi, poza tym jak się kiedyś coś spieprzyło i co 100m śliczny Krzysio uprzedzał "uwaga radar" to szlag mnie trafił i wyłączyłam go na amen. No i jak się zgubię, to nie mam zwyczaju pytać nikogo o drogę ;)

 

Za spa płacę sama, mąż musi się bardziej wysilić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

senks

Drewniane, obite mdf-em, lakierowane na półmat. )

 

A to drewno w srodku to pełne czy tylko jakaś rama, kojarzysz ile razy lakierowane? Masz w nich uszczelki? Masz może takie jak Anula, ze zlicowane od strony korytarza, a otwierane do pomieszczenia? Macie z innej firmy, zgadza się?

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-mól Eurodoor Kraków, moje są drewniane, Lagrus np ma w środku płytę

Ile razy lakierowane nie wiem, ale mogę zapytać. Skoro panowie w salonie mówili że to mercedes wśród dźwiof ;) spodziewam się*że wystarczająco ;)

No i mają 3 zawiasy chowane

Aha, uszczelki mam (gdzieś na zdjęciu było je widać)

 

Kupiłam farby do sypialni. Ralston, półmat. Pan pokazał mi co się dzieje na czarnym macie (widać każde rysnięcie paznokciem, zaciera się) i powiedział że ciemne soczyste kolory lepsze są*w półmacie

Nadal nie mogę zdecydować jaki biały kolor wziąć. Byłam dziś u Anuli, widziałam jej 0500N. U niej wygląda fajnie.

Wzięłam kolejny, tym razem jakiś złamany z wzornika Kabe, pomaluję i rano muszę tylko zadzwonić który mają przygotować

Nie mogli mi wymieszać 5000N wzwyż, bo nie mają receptury. Chyba kupię Ralstona

Resztę mam

 

Jak wspomniałam byłam dziś u Ani.

Nie mogę pozbyć się ciągłej myśli o sierściuchu. Chyba zachorowałam. Ta tapeta jest genialna :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie stolarz wymyślił ze albo mdf, ale ze ciężkie bedą potwornie, albo rame drewniana, obłożoną mdf'em, a puste przestrzenie w ramię jakaś pianka wypełnić w celu izolacji akustycznej. O to lakierowanie spytaj proszę.

Spytam raz jeszcze czy masz takie zlicowane z oscieznica od strony korytarza, a otwierane do pomieszczenia?

 

A co z tym sierciuchem, opowiadaj, bo na fotkach fajny, ale jakoś nie powala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tapeta jest naprawdę cool :yes: Ale na żywo trzeba ją zobaczyć. Na zdjęciach podobała mi się dosyć, na żywo - przepadłam.

 

Eurodoory wszyscy chwalą. E-mól, ja jednego nie rozumiem - dlaczego Ty masz mówić stolarzowi, jak zrobić drzwi? to nie są żadne mecyje przecież. Znajdź takiego, który to umie i nie będzie się na Tobie uczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam otwieranych do środka. Licują się ze ścianą od strony korytarza ale otwierają na korytarz(wszystkie)

Ja nie mogłam sobie pozwolić na takie rozwiązanie, bo potrzebuję by skrzydło otwierało się szerzej niż 90st (trzeba by np ochodzić skrzydło żeby podejść do łóżka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tapeta jest naprawdę cool :yes: Ale na żywo trzeba ją zobaczyć. Na zdjęciach podobała mi się dosyć, na żywo - przepadłam.

 

no właśnie myślałam, żeby je obejrzeć na żywo u Ciebie, a teraz się boję, bo jak się zakocham a męża nie przekonam? mnie się te Anulowe od razu na fotkach spodobały, ale pokazuje fotki mojemu, a on marudzi, że to pewnie zbiera kurz i w ogóle blech... co jest z tymi chłopami, naprawdę... perły przed łosie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie myślałam, żeby je obejrzeć na żywo u Ciebie, a teraz się boję, bo jak się zakocham a męża nie przekonam? mnie się te Anulowe od razu na fotkach spodobały, ale pokazuje fotki mojemu, a on marudzi, że to pewnie zbiera kurz i w ogóle blech... co jest z tymi chłopami, naprawdę... perły przed łosie ;)

 

A ja doznałam szoku, kiedy okazało się, że włosia nie ma! Byłam przekonana, że tam są*te włoski :lol2:

Coś*niesamowitego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt mi nie potrafi polecic stolarza, pytam wszystkich znajomych i na forach i nic, a to jest taki ze wiem ze dobrze robi, ma warsztat w mojej wsi, tylko ze on uznaje mdf i malowanie za wersje ekono a nie ekslusiv, jak zobaczył wzór i wysokie blendy to powiedział ze takie!!?? To on w jeden dzień może mi zrobi, bo generalnie drewno, frezy, rzezbienia, mam nadzieje ze cena mnie pozytywnie zaskoczy w związku z tym, zaryzykuję.

Ciekawa jestem jak mercedesy są konstruowane.

 

Madeleine, a Ty tez siersciucha wzięłaś? Przypomnisz adres sklepu podawanego przez Anule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie myślałam, żeby je obejrzeć na żywo u Ciebie, a teraz się boję, bo jak się zakocham a męża nie przekonam? mnie się te Anulowe od razu na fotkach spodobały, ale pokazuje fotki mojemu, a on marudzi, że to pewnie zbiera kurz i w ogóle blech... co jest z tymi chłopami, naprawdę... perły przed łosie ;)

ale to jest fake, a nie normalna sierść ;) Wpadajcie, kiedy chcecie (tylko w przyszłym tygodniu gładzie...). Dziś panowie położyli mi parkiet (na razie bez klejenia, na sucho, żebym powiedziała, które klepki mi się nie podobają ;) ) - no i wygląda naprawdę fajnie.

 

 

Monia, farb się nie ogląda przy takim świetle, Tatarak dobrze pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...