Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

A w ogóle to zupełnie sprawę zmienia fakt, że ma być pomalowana jedna ściana, i reszta dookoła.

Wyobrażam sobie, że tutaj, w domu maluję do białych ścian jedną na czarno i też by były fajnie (zresztą gdzieś widziałam taki efekt). Jednak próbka na kawałku płyty GK to co innego. Zmienię ten kolor i mam nadzieję że będę zadowolona :yes:

 

Jestem padnięta ... nic nie zrozumiałam, czym ma być pomalowana jedna ścian i reszta dookoła? Myślałam że 1 na czarno a reszta tym szarobeżem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem padnięta ... nic nie zrozumiałam, czym ma być pomalowana jedna ścian i reszta dookoła? Myślałam że 1 na czarno a reszta tym szarobeżem ?

 

Oj bo pisałam szybko (musiałam lecieć*sobie herbatkę zalać) ;)

Tak - jedna czarna, reszta - szarobeż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, Monia ale masz kręciołę z tym i farbami... tym bardziej się dziwię, że ja wybrałam na wariata i jestem zadowolona. Ale to chyba dlatego, że ja nie miałam aż tak bardzo sprecyzowanych oczekiwań i planów co do kolorów, więc luźno do tego podeszłam.

Naprawdę ta włochata tapeta nie ma włosków? To ja też taką chcę.... aczkolwiek jak Tatarak z poważną obawą, że mego zachwytu nie podzieli kolega współmałżonek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć Monsnabia :) Witam, mam pytanko do Ciebie - widzę,że jesteś tutaj stałym bywalcem. Ja wskakuje jak mam chwilkę i nie za bardzo wiem jak się tu poruszać - chciałabym znaleźć wątek o lampach-konkretnie o oświetleniu-nie wiesz czy był już takowy? Jeśli tak, to pomogłabyś mi w tym temacie? Pozdrawiam. Margula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was może mi pomóc w odnalezieniu wątku dotyczącego lamp? Czy takowy był? Szukam inspiracji oświetlenia wnętrza... Będę wdzięczna za każdą informację. M.

Tu: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?169495-100-pyta%C5%84-o-lampy-...&p=5023404#post5023404

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłabym jeszcze poprosić o mały instruktaz jak wyszukać takie konkrety? Próbowałam na forum wpisywać różne hasła ale...nic z tego.

Na forum sama mam problem, bo wyskakuje mi cały wątek, zamiast poszczególnych postów...:( A czego szukasz konkretnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum sama mam problem, bo wyskakuje mi cały wątek, zamiast poszczególnych postów...:( A czego szukasz konkretnie?

Dziękuję za odp :) ja w tej chwili lampy ale różnie, to zależy od pomysłu w danym momencie-jeszcze troche czasu mam do wnętrz ale np blaty do kuchni, okładziny drewniane-zebym mogła zrobić np z tego samego drewna częściowo kuchnie, nastopnice, okładzinę ściany z ukrytymi drzwiami i takie tam. Częściowo podpatruję co się dzieje u Anuli ;) bo finiszuje ale chętnie zobaczyłabym coś więcej-jednak nie mam zbytnio czasu żeby szperać-jak juz mam, to jak widzisz...lamp nie znalazlam :)..i tak to wygląda. Piękny masz domek Rasiu - kiedyś luknęłam :) mam taki sam kolor ram okiennych :) - tak na marginesie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho ho ho ...

Pojechałam dziś rano po farby. Wzięłam kolor 10010, czyli lekko złamany w śmietankę. Rano wyszukałam jeszcze kolor Efilo, przeczytałam że to jest 10020, więc bez zastanowienia klepnęłam 10010 (jest dużo mniej kremowy)

Kupiłam nową farbę do sypialni. Pan mi wmieszał kolor Tikkurili(x487 chyba, ale mogłam się*machnąć) w farbę Ralston (Anula, wiesz że Ty też*masz kolor z próbnika Tikkurili?)

Oczywiście panowie twierdzą że farb za mało, z kolei w sklepie robię z siebie idiotkę prosząc o dodatkowy zapas. Kto ma rację?

Opisałam im wszystko, dałam instrukcję co gdzie i jak, pojechałam na zakupy, wstawiłam pranie, zamarynowałam boczek (zachciało mi się pieczonego boczku ... chyba ze 2 lata nie jadłam), rosołek dochodzi, i jeszcze muszę przygotować wielki 1,5 kg filet z łososia (w Auchan była fajna promocja, takiego ślicznego kupiłam ...)

No, się działa :lol:

 

Margula, witaj. Rasia podała Ci już wątek. Wpadaj, pytaj, pisz, za chwilę będziesz o wiele mądrzejsza ;)

 

Madzia wpadnę do Ciebie, tylko muszę ogarnąć troszkę domek, bo mi moje dzieci (Lili i chory mąż) narobiły takiego galimatiasu ...

Na szybko - moje ulubione - cykoria z philadelphią, łososiem i kawiorem, łódeczki selera naciowego z masą z lazura i śmietany z orzechami włoskimi, no i rolki z pieczonej papryki z nadzieniem z fety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Monia.:D No i jak dzisiaj kolorki wyglądają? Fajna zabawa z farbami, co nie;):D Buziaki zostawiam.:lol:

 

Rasieku, witaj Hindusko nasza!

Daj spokój, jak kiedyś to uwielbiałam, tak teraz chyba nie lubię.

Chyba stałam się za bardzo oszczędna w wyrazie, boję się że będzie za ciemno, czy co ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...