Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Elena, fajną dostałaś ofertę :lol:

Pan się z Tobą bawił w kotka i myszkę

 

Byłam dziś w IKEA, myślałam że wezmę expedita Lil do pokoju, ale nie zmieściłabym do auta :(

Wcześniej spotkałam się z panami od kostki Zuz@nki, w tym roku nic już*nie zrobimy, ale kazałam nas wpisać w grafik od razu po zimie

Malowanie w toku, podobno mają kończyć*jutro :eek: will see ...

Nie wiem czy ten biały kolor wszędzie nie jest za bardzo jednostajny i czy nie znudzi mi się za chwilę, will see ...

No i bardzo jestem ciekawa sypialni, czy nie będę kolejny raz wybierała szarobeżu ;), will see ...

 

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia biały jest ok. uwierz. mam wszędzie . no prawie:) kolorki by dopiero ci sie szybko znudziły:)

monia jaki sosik sie daje do tej sałatki z rukolą, łososiem i kozim serkiem? tylko cytryna przed podaniem? czy jakiś specjalny? wygrzebałam od ciebie ten przepis i jutro go wypróbuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia chcesz zamówić sierściucha???

 

Ja też byłam dzisiaj w Ikea, robię spis rzeczy jeszcze do kupienia i nie wiem czy się nie zdecyduję na transport :rolleyes:, chociaż jak liczyłam i mi wyszło prawie 200 zł to wolałabym to wydać na kolejne zakupy ... Też chcę (białego) expedita do Tyma i zastanawiam się nad przepastnym białym fotelem, do tego oglądałam gadżety do kuchni (przegródki do szuflad, kosze na śmieci, jakieś pojemniczki), lustra, ramy na zdjęcia mam jedno nie zagospodarowane miejsce gdzie aż się prosi o nasze 2-3 wielkie foty, z którychś wakacji. Do tego muszę kupić kilka prześcieradeł z gumką bo w domu mam łóżko w większym rozmiarze niż dotychczas i z obecnych nic nie pasuje.

Podoba mi się jednen fotel trochę w stylu mojego wymarzonego z BoC ;) ale chyba nie będę miała już na niego miejsca w salonie.

 

A i siedziałam dzisiaj na twojej przyszłej kanapie :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też odradzam Górczewską, niby kupiłam farbę do łazienki (koszt 220 zł za 0,9 l) ale czuję niesmak (pan "manager salonu" młody buc aż żal patrzeć) i gdyby nie bieganie z dzieciem na ręku to pojechałabym dalej. Mieli się przeprowadzać na Burakowską we wrześniu, więc nie wiem czy ten punkt jest nadal aktualny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę zamówić sierściucha :yes:

 

Tofee, o której byłaś?

Za to ja spotkałam Paullę (tę od głosu Edyty Górniak) i stwierdziłam że ta dziewczyna mnie prześladuje. Co chwila widzę ją w Real.Auchan, IKEA ...

 

I jak mój narożnik? Wygodny? ;)

 

Byłam od 12-15 ale ja na Targówku, a Ty jak się domyślam w Jankach ;).

 

Kanapa wygodna, nie powiem, ale jaka ona wielka :jawdrop: u mnie na bank by nie weszła nawet najmniejsza opcja.

 

A co do tapety ... im dłużej przebywam w moim przyszłym domu tym bardziej brakuje mi jakiegoś szaleństwa ... czyt typu sierściuch ... gdzieś. Ale powstrzymam się z decyzjami zanim wszystko co już mam nie stanie na swoim miejscu. Boję się przedobrzyć impulsem czegoś co u kogoś fajnie wygląda. Oglądając od tak dawna FM mam wrażenie że fajne domy przeradzają się w swoiste koszmarki bo właścicielki pędzą za nowo wypatrzonymi trendami i na SIŁĘ próbują poupychać rzeczy z innej bajki u siebie. Nie chcę tak skończyć :no:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tofee

ja jak zobaczyłam sierściucha to zapałałam dziką żądzą jego posiadania - jest obłędny. Ale potem usiadłam i przemyślałam sprawę, że nie mam gdzie go dać - i to właśnie idealnie ujęłaś - żeby nie przerobić domu w koszmarek wciskając wszystkie nowe trendy na jedną przestrzeń. Teraz żałuję, że mam cegłę - jakbym nie miała cegły to może znalazłoby się miejsce dla sierściucha... no może się jeszcze kiedyś gdzieś znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tofee

ja jak zobaczyłam sierściucha to zapałałam dziką żądzą jego posiadania - jest obłędny. Ale potem usiadłam i przemyślałam sprawę, że nie mam gdzie go dać - i to właśnie idealnie ujęłaś - żeby nie przerobić domu w koszmarek wciskając wszystkie nowe trendy na jedną przestrzeń. Teraz żałuję, że mam cegłę - jakbym nie miała cegły to może znalazłoby się miejsce dla sierściucha... no może się jeszcze kiedyś gdzieś znajdzie.

 

Ejjjj Mysza cegła też jest cool, daje swój klimat i styl, ja cegłę też bym chętnie gdzieś przytuliła i sierściucha ... echhhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena, masz u mnie mistrza :rotfl:

Wyznawalam juz dzis milosc i uwielbienie dusiowi i jej facetowi, wiec Tobie-nastepnym razem-ale jestes wielka:lol2::lol2:

 

Hazel, oszczędnie uczucia rozdajesz :lol2: ale jestem bardzo ciekawa, co dus nawywijała? :cool:

 

Monia chcesz zamówić sierściucha???

Podoba mi się jednen fotel trochę w stylu mojego wymarzonego z BoC ;) ale chyba nie będę miała już na niego miejsca w salonie.

 

chyba nawet wiem który :cool: Tirup? ja rozważałam ten fotel, ale jakoś zniechęciła mnie ta chromowana podstawa...

 

Elena, padłam :D Pan jest obłędny. Po co klientowi wiedza, nie? ;)

 

klient ma przybrać wygląd lichy i durnowaty, nie wnikać w szczegóły tylko płacić bez narzekania że drogo i najlepiej z góry ;)

 

Jak na Burakowską to nowy adres idealnie odzwierciedla ich podejście do klienta :)

 

otóż to :lol2:

 

ja spotkałam Paullę (tę od głosu Edyty Górniak) i stwierdziłam że ta dziewczyna mnie prześladuje. Co chwila widzę ją w Real.Auchan, IKEA ...

 

może to znak, że powinnaś z płytą po autograf się ustawić ;)

 

A co do tapety ... im dłużej przebywam w moim przyszłym domu tym bardziej brakuje mi jakiegoś szaleństwa ... czyt typu sierściuch ... gdzieś. Ale powstrzymam się z decyzjami zanim wszystko co już mam nie stanie na swoim miejscu. Boję się przedobrzyć impulsem czegoś co u kogoś fajnie wygląda. Oglądając od tak dawna FM mam wrażenie że fajne domy przeradzają się w swoiste koszmarki bo właścicielki pędzą za nowo wypatrzonymi trendami i na SIŁĘ próbują poupychać rzeczy z innej bajki u siebie. Nie chcę tak skończyć :no:.

 

Oj, ja też miałam takie pokusy - najchętniej upchnęłabym galmour z betonem i cegłą w jednym :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...