Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

i dlatego cieszę się, że na cegłę już u mnie kasy nie starczyło, macie rację z przedobrzeniem.

 

Elena, ten sam tekst o wyglądzie durnowatym zaserwowałam dziś mężowi. Byłam dziś z nim razem po gładzie (grrrrrr), zupełnie przypadkiem i pierwszy raz razem od początku budowy. Tragedia! Nikt mi nic nie chciał nosić, dużo gorzej się negocjowało i w ogóle.

 

 

Tak tak, od 2 rolek wysyłka za darmo. I od razu do Polski. Płatność pay palem, więc wygodnie i szybko. Robiłam research, czy gdzieś w sieci nie ma taniej, ale nie znalazłam. Szerokość 70cm, powtarzalność wzoru sierściucha jest mała, więc z jednej rolki wychodzą 3 bryty - łącznie 210cm szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, od 2 rolek wysyłka za darmo. I od razu do Polski. Płatność pay palem, więc wygodnie i szybko. Robiłam research, czy gdzieś w sieci nie ma taniej, ale nie znalazłam. Szerokość 70cm, powtarzalność wzoru sierściucha jest mała, więc z jednej rolki wychodzą 3 bryty - łącznie 210cm szerokości.

 

No ale to zależy tez od wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja,.za swojego węża dawałam 200 zł za rolkę:)

 

Ale elitisowego, o fotkę pewnie nie ma co prosić;)

 

Monia co to jest balsamico krem, kiedyś jadlam sałatkę ze szpinaku, truskawek i właśnie chyba czegoś takiego, aż spytałam kelnerki co to, ale nic nie zrozumiałam :bash:, bo jakiegos dziwnego okreslenia uzyla cytujac kucharza, wiec i nie zapamietalam.

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to zależy tez od wysokości.

nie zależy, bo w rolce jest 10m. Na 4 bryty nie wystarczy (chyba, że ktoś ma bardzo nisko).

 

Monika wklei tapetę, ale z komórki i do góry nogami :D

 

U mnie wyszło tak (zdjęcia z klejenia, więc brzegi jeszcze niewyrównane):

http://imageshack.us/photo/my-images/207/imgp24342.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/406/imgp24283.jpg/

 

 

A ja znowu upiekłam popisowy sernik. Pycha jest. Zawiozę jutro panom na budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za różnica z tą tapetą:p . z każdej strony jest ok. ja jestem niezła spodobała mi się u nas w Witku i zamówiłam . była z serii Africa. ja mówię na nią wąż . a to jestcroco. mam czarną w gabinecie i brązową w sypialni.http://forum.muratordom.pl/showthread.php?172663-dom-moniki/page16 tu masz brązową z komórki post 306:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...