Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

nie zależy, bo w rolce jest 10m. Na 4 bryty nie wystarczy (chyba, że ktoś ma bardzo nisko).

 

No ja mam i do tego nie planuje do samego sufitu, dobra wiadomość z ta szerokością nie zwróciłam uwagi.

 

Dzięki za fotki.

 

co za różnica z tą tapetą:p

 

Ze ta elitisowa jakaś magiczna ponoc :)

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

własnie co to balsamico????

a nie mam dalej karty:offtopic:

 

krem sosik, jak zwał tak zwał

Normalnie można zrobić samemu (kiedyś próbowałam) ale z 250 ml octu balsamicznego wychodzi troszeczkę zredukowanego.

Kupuję gotowy, najlepszy jest Ponti.

Glassa Balsamica, może tak kazał powiedzieć head chef (i tak jest napisane na opakowaniu)

Do pomidorków z mozzarelllą pycha, do sałatek wszelkich ale i owoców. Ja caprese bez mojego balsamico sobie nie wyobrażam (no i pieprz młotkowany - koniecznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie powiedziała zredukowany i coś tam...

Jak to robilas?

 

Ponti gdzie kupujesz w PiP będzie?

 

Tylko jedna rolke potrzebujesz?

 

To mogła powiedzieć "zredukowany aczeto balsamico di modena" ;)

 

Ponti mam z Włoch, zawsze jak ktoś jedzie to go proszę, ale na pewno w delikatesach w Pl jest :yes:

 

Jedną rolkę :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie tą tapetę położysz, jakie dwa miejsca?

 

Co najmniej 2 - pokój 5-ty, nie nazwany, może będzie gabinetem, może gościnnym. Nieduży, 9m2. Gdybym nie trzymała jednego z większych pokoi dla dziecka (które może się kiedyś*pojawi) to bym ją*dała tam, a tak, pomalowałam jasnym szarobeżem (z nieudanej próby zestawienia z czarnym) ściany w tym "gabinecie" i tam by mi mógł ładnie elitis pasować. Myślałam też*o wiatrołapie, żeby na wejściu było wow :lol: a trzecia opcja to jest jadalnia. Salon taki nijaki będzie (biały), jadalnia pomiędzy nim a kuchnią nie ma w planach nic na ściany i znów prawie biała kuchnia

 

Paśku, Tobie wolno się*objadać! Na zdrowie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...