Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Dzięki dziewczyny!!! (i chłopaku ;))

 

Hazel, z parapetami miałam przejścia bo nie mogłam znaleźć stolarza. Potrzebowałam tylko 3-ech. Bez mikrowszczepów, jesion bielony. W końcu znalazłam stolarza który zrobił mi je w 2 dni, za nieduże pieniądze

Kolor w sypialni jest w zasadzie taki jak na zdjęciu, nie wiem jak wyświetla Twój ekran. Na zdjęciu z gniazdkami widać resztę białego i różnicę między nimi, tyle że tu ten kolor jest trochę rozświetlony przez lampę

 

Kuchnię by można montować od poniedziałku, ale niestety montażyści nie mają czasu i nie wiadomo kiedy przyjadą :(

 

Dzięki dziewczyny za namowę na kolory szarości z palety NSC. 2000 (u Lili) jest świetny, w kuchni 3500 też super (chociaż*mógłby być jaśniejszy) w holu jest 5500

 

Nie ma za co :-P

 

:lol2:

Ale ja go miałam wybranego wcześniej :p Tylko z wzornika Tikkurili. Nie wiedziałam że panowie mogą*mi zrobić ten kolor w Ralstonie (Ralston niczego podobnego nie miał - albo czyste beże albo szarości)

Ale dzięki, bo może bym bez tej wiedzy (że jest ładny) nie zapytała czy można :yes:

 

A biały biały jest taki lekko śmietankowy.

Na razie Ci nie powiem czy się różni, bo wieczorem przy sztucznym świetle różnicy nie widziałam. Podjedziemy dziś i sprawdzę.

A może chcesz zobaczyć sama?

Bo mam też*2,5l 0500n niepotrzebnej ;)

 

Chcę kupić Parę, tę do łazienek. Na sufit też mam ją dawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia! Padłam. Przepięknie! Moje marzenie: białe drzwi + grafitowa ściana...

Kiedyś zakochałam się w tym zdjęciu, mam nadzieję, że uda mi się zrobić coś podobnego kolorystycznie ;)

 

http://img820.imageshack.us/img820/5307/1392213818orizzontebian.jpg

 

Dzięki! :)

Też kiedyś zobaczyłam białe drzwi na tle szarych ścian i się zauroczyłam

 

Hazel, pozdrów męża i powiedz mu, że jak tylko powieszę z powrotem drzwi zrobię zdjęcie w pełnej krasie :yes:

 

Aha, zapomniałam. Mam już czarne Tupaie do palisandrów. Nie mogę się*doczekać na panów od listew i zamknięcie tematu drzwi, klamek i listew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(panikaro! :p)

 

muszę się z Tobą*zgodzić :lol:

 

Nie pokazałam wam jeszcze gabinetu, który pomalowalam niedoszłym sypialnianym kolorem.

Delikatny, jaśniutki szarobeż (też mi się podoba)

 

http://img442.imageshack.us/img442/4608/img2170j.jpg

 

Numerki kolorów wstawię potem, bo mam je na budowie

 

e-mól, kuchnia będzie po montażu. Nie pokazuję żadnych projektów, bo nie ma czego. To nie jest czadowy projekt jak u Anuli tylko zwykły zwyklak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie super!!!

Wszystko:)

Warto się było doktoryzować:D

To kiedy ta wizja lokalna z kuchnią będzie możliwa?

 

Dzięki!

Jak tylko będzie info o montażu kuchni, na pewno przyjdę i się podzielę*dobrą*nowiną*;)

Ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyś wpadła przed. Na pewno bywasz czasem w mojej okolicy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A biały biały jest taki lekko śmietankowy.

Na razie Ci nie powiem czy się różni, bo wieczorem przy sztucznym świetle różnicy nie widziałam. Podjedziemy dziś i sprawdzę.

A może chcesz zobaczyć sama?

Bo mam też*2,5l 0500n niepotrzebnej ;)

 

Chcę kupić Parę, tę do łazienek. Na sufit też mam ją dawać?

 

Monia w tym tygodniu nie ma szans bo mam u siebie lekki cyrk :(,

 

co do Para to u mnie opakowanie 0,9 l starczyło na całą łazienkę wraz s sufitem i jeszcze zostało farby więc jeżeli nie łączysz różnych kolorów to może nie będzie takiego dylematu bo wystarczy ci na całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło! Ale czekam na zdjęcia w świetle dziennym, bo sztuczne światło przekłamuje. Strasznie ciekawa jestem szarobeżu, na zdjęciu wyszedł całkiem ciemny.

 

Madeleine, nie wiem jak Twój ekran, ale na moim kolory są bardzo odzwierciedlone. Szarobeż w sypialni jest ciemny, taki jak miał być (nawet przez chwilę zastanawiałam się nad ciemniejszym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...