Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

muszę się z Tobą*zgodzić :lol:

 

Nie pokazałam wam jeszcze gabinetu, który pomalowalam niedoszłym sypialnianym kolorem.

Delikatny, jaśniutki szarobeż (też mi się podoba)

 

http://img442.imageshack.us/img442/4608/img2170j.jpg

 

 

 

bardzo sękju za tę fotkę, właśnie się zastanawiam, jakie damy parapety do ciemnych okien. (jak się tak nad tym zastanowić, to ja się ciągle nad wszystkim zastanawiam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

bardzo sękju za tę fotkę, właśnie się zastanawiam, jakie damy parapety do ciemnych okien. (jak się tak nad tym zastanowić, to ja się ciągle nad wszystkim zastanawiam).

 

:) Niewiele mi to mówi

To znaczy, że na pewno jasnych nie zrobicie? Czy że właśnie jasne? :lol2:

 

Lidzia, dzięki, wpadaj! :yes:

 

mikiada senkju, ale czy Ty widziałaś moje palisandry? Czy nie było Cię już tyle czasu???

 

Ania Jak mi się znudzi, wezmę wałek i przemaluję na coś jaśniejszego. To tylko niecałe 20m2 ścian

Też mam nadzieję że schudnę 10kg. Tylko pewnie u mnie będzie odwrotnie :no:

Śpicie już!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no co Ty, jeszcze kupa roboty. Pierwsza noc w środę, ale jakoś się tym wcale nie podniecam.

 

Przeraża mnie to. Jak byłam ostatnio już*się*tak u Was czysto wydawało. U mnie jest totalny meksyk

 

Moni, co za impreza była?

I co dobrego do jedzenia!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaaaaałłłł Nie było mnie jeden dzień, a tu już domek pokolorowany :)

 

Ładnie wyszło, choć ja za szarym nie przepadam, ale ten kolorek w gabinecie super jest :) Podoba mi się natomiast spójność i kontrast - białe ościeżnice z szarą ścianą....

 

Nie śpię jeszcze... choć o trzeciej w nocy słyszałam jak zegar bije....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia - mów szybko co to za szorobeż w tej sypialni:o Muszę go mieć:lol:

Super kolorki:wiggle: (po co było panikować?;))

 

Ładny co?

Też mi się podoba. Bałam się go strasznie, ale jak weszłam do sypialni (poszłam tam na końcu z palpitacjami :lol2:) to powiedziałam tylko "noooooooooooo" ;)

Przyjedziesz i zobaczysz na żywo zanim wybierzesz :p

 

Byłam przed chwilą u Ciebie, myślałam że jakieś foty są, właścicielki nie było, a okazuje się że ona u mnie :p

 

Elwiwirka Witaj! Widzę że jesteś z okolic. Budujesz coś?

Oczywiście zapraszam do pisania :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak na szybko bo czasu na czytanie i pisanie nie mam w ogóle.

 

Czy na korytarzu masz kolor dobrany z wzornika Tikurili czy z ncs'a?

Szukam fajnego szarego też do biąłych drzwi i wybrałam z tikurili ale twój mi się bardzo podoba i nie wiem gdzie go szukać.

 

ka_em w Tikkurili nie ma ładnych szarych. Są albo wpadające w niebieski, zieleń, albo w fiolet ... Sama chciałam wybrać i nic z tego

Jak chcesz szary bierz z ncsa. Wszystkie są śliczne. Począwszy od 1500, przez 2000, 2500, 3000, 3500 .... Ja mam 2000, 3500 i 5500

Są to prawdziwie szare kolory, beż żadnych domieszek zieleni, brązu, fioletu, niebieskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy, że już sobie nie muszę wyobrażać, jak by wyglądały jasne parapety przy ciemnych oknach. teraz sobie jeszcze gdzieś znajdę zdjęcie z ciemnymi parapetami i już będę miała z górki :D

 

U Lidzi są

 

edit

proszę

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?51823-Dziennik-lidszu-komentarze&p=4663122&viewfull=1#post4663122

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

tak buduję, ale dziennika nie prowadzę bo jakoś daru do pisania nie posiadam . Ale od czasu do czasu zaglądam i delektuje się Waszymi domkami no i pogłębiam wiedzę na różne tematy:) dziękuję za zaproszenie, teraz chyba już częściej będę się udzielała:) Ta atmosfera wciąga:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elwiwirka, bo to taki specyficzny wątek - śmieciowisko - dla każdego coś fajnego :lol:

 

No ale załóż jakiś swój wątek, pokazuj zdjęcia.

Nawet się nie obejrzysz jak zagoszczą u Ciebie dobre dusze których się możesz poradzić :yes:

Bez forum z moją wykończeniówką ciężko by było

 

W jakich okolicach budujesz? I jaki dom? Piętrowy, parter, nowoczesny, klasyczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zachętę, przyda się bo ja nieśmiała jestem:) Dom parterowy z poddaszem , raczej nowoczesny nazwany przez nas "stodołą", brzmi mało zachęcająco co..? a buduje się w rejonie Nadarzyna.

 

No to bliziutko!

Zacznij od swoich komentarzy i pokaż jakieś fotki z budowy. Na pewno masz ... a "raczej nowoczesny zwany przez nas stodołą" brzmi fajnie.

Projekt ondywidualny czy jakiś gotowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...