Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Monia - ładnie pomalowane. Mnie się podoba kolor w sypialni i w gabinecie oraz zestawienie białych drzwi z grafitową ścianą. Ale tak jak Anula - nie wiem czy nie za ciemny ten grafit będzie. To korytarz na grafitowo, prawda?

Ale ja się wymądrzam a moje betony też mają taki ciemny kolor na razie i bardzo mnie urzekły ;-).

Jest pięknie.

Kolejny trudny temat masz za sobą :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia - ładnie pomalowane. Mnie się podoba kolor w sypialni i w gabinecie oraz zestawienie białych drzwi z grafitową ścianą. Ale tak jak Anula - nie wiem czy nie za ciemny ten grafit będzie. To korytarz na grafitowo, prawda?

 

Hol nie jest cały pomalowany na grafit, tylko jedna ściana - prawa. Lewa jest biała

Jak powieszę już drzwi też będzie to trochę inaczej wyglądało

 

No i moim zdaniem białe drzwi zyskują wtedy kiedy mają jakieś mocniejsze tło.

Mam drzwi z salonu do sypialni na białej ścianie i już tak fajnie nie wyglądają :no:

 

Paśku, to są, cytując architekt "lampy typu bijou" ;) Pomogłam, co? :p

 

Kakusku Większość*KABE

Ale np NCS 5500 nie mieli jak zrobić, czarnej też*nie mają.

Dlatego grafitowa (5500) w holu, czarna i szarobeż w sypialni są Ralston (żeby nie mieszać w jednym pomieszczeniu)

Szarobeż w gabinecie też*Ralston (farba, którą*wstępnie wybrałam do sypialni, ale była dla mnie za jasna, pomalowałam nią więc gabinet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te fajne kolorki to inna firma -ok zapisuje.Ten grafitowy Ralston to półmat? Na gorze bede miała białe drzwi wiec podoba mi sie taka kontrastowa sciana z tym ze chce wziasc farbe jak najlepiej zmywalna bo moje chlopaki chodza ciagle z rekami przyklejonymi do sciany :lol2:

Monia kiedy bedziesz zamawiac dla siebie siersciucha? Czy ewentualne dopisanie sie do Twojego zamowienia byloby mozliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no ten grafit jest najbardziej zarąbisty!

 

Dobrze, że to napisałaś, bo siedzę i się zastanawiam czy ja faktycznie nie przesadziłam :rolleyes:

Mnie też się sierściuch grafitowy podoba :yes:

 

Kakusku, akurat grafit wzięłam mat, bo wszystkie ściany dookoła w macie, ale no w sypialni mam półmat i jest on naprawdę super :yes: i do zmywania dużo lepszy. Także bierz półmat. W dobrych farbach nie ma dużej różnicy między półmatem i matem. Nie wiem czy ktoś się*zorientuje jeśli mu nie powiem, że w sypialni mam półmat. Zresztą, pan pokazał mi szablon pomalowany matem i półmatem w tym samym kolorze i były do siebie łudząco podobne

 

Sierściucha zamówię jeśli znajdę kogoś do pary (wtedy nie zapłacimy za przesyłkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monsanabio,

wtrynię się Tobie w wątek (mam nadzieję, że mnie nie pogonisz) i poruszę temat: wieszaki do wiatrołapu

A u Ciebie, bo tu się mnóstwo pomysłowych głów przewija na bieżąco.

Macie jakieś fajne pomysły na wieszaki (stojący i wiszący, ew. więcej wiszących) do wiatrołapu - jakieś fajne i nowoczesne - bo gdzie szukam to jakaś roślinna metaloplastyka króluje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monsanabio,

wtrynię się Tobie w wątek (mam nadzieję, że mnie nie pogonisz) i poruszę temat: wieszaki do wiatrołapu

A u Ciebie, bo tu się mnóstwo pomysłowych głów przewija na bieżąco.

Macie jakieś fajne pomysły na wieszaki (stojący i wiszący, ew. więcej wiszących) do wiatrołapu - jakieś fajne i nowoczesne - bo gdzie szukam to jakaś roślinna metaloplastyka króluje...

 

U mnie wielka szafa więc wieszaków i tym samym ubrań na wierzchu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w domu ...

Podoba mi się! :wiggle:

Czarna ściana w sypialni na razie na raz, domalowują jedną szarą u Lil, myją okna, sprzątają, zaczyna się*przejaśniać

No i grafit w holu wcale nie jest taki ciemny. Normalnie, gdyby nikt tu nie napisał że jest za ciemno, to bym się zastanawiała nad przyciemnieniem :lol:

Ale skutecznie wyhamowałam :lol2:

Nie miałam ze sobą*aparatu więc zdjęć nie ma, zresztą kolejne będę robić jak będzie trochę ładniej. Mam dość patrzenia na burdello na fotach

 

Myszonik, na razie nie planuję żadnego wieszaka do wiatrołapu. Ja mam przy wiatrołapie garderobę i raczej w niej będę chować wszystkie okrycia wierzchnie

 

Pasie, tak myślałam :lol:

 

e-mól, ale jaki ma być ten kolor? Czysto szary i bardzo ciemny?

Jeśli czysto szary to z ncs, jeśli bardzo ciemny, to celuj w 5000 powyżej, 5000, 5500, 6000 - są śliczne

A jaka farba, sama musisz zdecydować. Jeśli chcesz wziąć top to weź Parę kitchen&bathroom, a jeśli coś tanszego to każda w 1 kl szorowalności przeznaczona do miejsc narażonych na wilgość się sprawdzi :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monsanabio,

wtrynię się Tobie w wątek (mam nadzieję, że mnie nie pogonisz) i poruszę temat: wieszaki do wiatrołapu

A u Ciebie, bo tu się mnóstwo pomysłowych głów przewija na bieżąco.

Macie jakieś fajne pomysły na wieszaki (stojący i wiszący, ew. więcej wiszących) do wiatrołapu - jakieś fajne i nowoczesne - bo gdzie szukam to jakaś roślinna metaloplastyka króluje...

 

A ja się chętnie podłączę pod temat:yes:, bo i mnie kiedyś będzie czekać.

Projektanta zaproponowała mi takie rozwiązanie (z trzech propozycji najciekawsze, pozostałe to właśnie metaloplastyka:(), ale nie powaliło mnie na kolana:

 

2%20%288%29.jpg

 

Tutaj jest artykuł o wieszakach z fajnymi przykładami (tylko ceny w większości nieprzyjazne, ale jako inspiracja dla co zdolniejszych Forumoweiczek lub stolarzy może się przyda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...