Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

e-mól, ale jaki ma być ten kolor? Czysto szary i bardzo ciemny?

Jeśli czysto szary to z ncs, jeśli bardzo ciemny, to celuj w 5000 powyżej, 5000, 5500, 6000 - są śliczne

A jaka farba, sama musisz zdecydować. Jeśli chcesz wziąć top to weź Parę kitchen&bathroom, a jeśli coś tanszego to każda w 1 kl szorowalności przeznaczona do miejsc narażonych na wilgość się sprawdzi :yes:

 

O kolor nie pytam, bo ten sobie chcę dobrać do płytek, ale o kredowanie głównie, efekt na ścianie i na końcu kryterium ceny, choć mam tak malutko że prawie różnicy nie robi, czy ta ceramiczna z pary nadaje się do łazienki? kreduje się? Tą najciemniejszą ścianę masz z jakiej firmy, i znowu, czy się kreduje? Tak męczę o to kredowanie, bo u chłopaków mam granat z fluggera w macie i po byle jakim dotknięciu ściana wygląda na zakurzoną, okropność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, ok

No to w takim razie bierz Parę k&b :yes:

Kreduje się mat i ten bardzo ciemny, potem czy kredują się jaśniejsze (też*ciemne) to zależy już*od jakości farby. Na pewno lepszy będzie półmat dla tych ciemniejszych kolorów.

Ja mam grafit w macie(bo nie chciałam mieszać półmatu z matem jasnych), jeśli się*nie sprawdzi kupię półmat tam i sobie domaluję

Ale już czarny w sypialni zrobiłam półmat i naprawdę jeśli chodzi o Ralstona jest super :yes:

Nie wiem jak wygląda na ścianie ta Para, może Tofee powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym. Do końca roku są zawaleni pracą. A na razie czekam na wycenę, żeby się*oswoić*z sumą którą muszę zobie zostawić ;)

 

Bardzo chętnie wpadnę. Jak kiedyś Aga będzie się wybierała, to zrobię ogonek :p

 

zapraszam na środę - dołaczysz do Pasi, Lidszu i Rasi - na razie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie, na razie ...

 

A jak tam u Was chorowitki?

Szafy się montują?

 

masud tu masz stronę z tapetami

http://www.farben-schaefer.de/

 

Tak szafy montują ale niestety nie obyło się bez wtop ... a u nas ja bez zmian Tymo niestety też :(. Po cichu liczę że to przez zęba, bo humor mu dopisuje, jest aktywny, wesoły tylko jeść nie chcę i ta biegunka :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było człowieka ledwie kilka dni, a tu takie zmiany :)

obejrzałam zdjęcia, ale nie jestem (póki co) wstanie przebrnąć przez wszystkie komentarze :(

grafitowy hol wygląda obłędnie :yes: i podoba mi się w zestawieniu z białymi futrynami :yes: coraz bardziej się łamię w kierunku białej wewnętrznej stolarki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszły Twoje kolory! cieszę się, że mogłam Cię zainspirować moim grafitem:)

 

Dzięki!

Trochę żałuję że nie zdążyłaś*odpowiedzieć zanim kupiłam farby, wzięłam tę 10010 białą, a mogłam wziąć podstawową. Nie jest źle, a spokojnie by mogła być ta baza

 

Karola, dzięki!

Łam się, łam :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...