Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

No to bliziutko!

Zacznij od swoich komentarzy i pokaż jakieś fotki z budowy. Na pewno masz ... a "raczej nowoczesny zwany przez nas stodołą" brzmi fajnie.

Projekt ondywidualny czy jakiś gotowy?

 

Przeoczyłam wcześniej

projekt indywidualny, a fotki jakieś wrzucę ale jak już będzie co pokazać....teraz to etap mało ciekawy, wszystkie macie go już za sobą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja lubię jednak drewniane. :) choć na fotkach u Moni, Anuli te drzwi są całkiem , całkiem:)

 

a wiesz że ja też*lubię? i ciężko było mi podjąć decyzję (ekhm, kogoś to dziwi? :cool:) Jednak jak zaczęłam wertować forniry, to narobiłam sobie takiego haosu, że poszłam na łatwiznę i wzięłam białe. No i żebym nie czuła pustki zaserwowałam sobie palisandry!. Jestem zaspokojona :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ponoć takie chińskie przysłowie ... "chcesz unieszczęśliwić człowieka spełnij WSZYSTKIE jego pragnienia" :lol2:, Elwiwirka jeszcze ci się odechce ;)

Swiete słowa, Toficzku:lol2:

Moniiiiii, mam duzo nadrabiania (jak to sie zwykle dzieje u Ciebie:D).Napisz mi błagam, czy podawalas juz symbole, czy tam nr-y farb. Wiesz, ze lecę na Twoj szary w sypialni:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede mną jeszcze zamówienie białych listew. Ta szara tikurrila u nas została - mężowi się bardzo podoba a udało nam się wybrac taką która jest bardzo podobna do 4500 z ncs'a. NIe wiem tylko czy jasnoszarej nie zmienimy.

Widze tylko różnicę we fioletach. Wybrałam kolor z ncs a próbki miałam na bazie SIGMy i Tiurrili. WYszły dwa różne, choć podobne odcienie. A tylko baza byla inna.

Tak samo może być z tymi szarościami - że w zalezności od bazy kolor może lekko zmienić odcień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiete słowa, Toficzku:lol2:

Moniiiiii, mam duzo nadrabiania (jak to sie zwykle dzieje u Ciebie:D).Napisz mi błagam, czy podawalas juz symbole, czy tam nr-y farb. Wiesz, ze lecę na Twoj szary w sypialni:lol2:

 

O właśnie Hazel

Pozrywałam dziś naklejki z wiaderek

 

FARBY:

biała - KABE 10010

lekki szary u Lil - KABE wzornik ncs 2000N

szary w kuchni - KABE wzornik ncs 3500N

ciemno szary w holu - KABE wzornik ncs 5500N

jaśniutki szarobeż w gabinecie - RALSTON E9-17

szarobeż w sypialni - RALSTON baza, pigment Tikkurila V486

czarny w sypialni - RALSTON G22950

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O

 

FARBY:

biała - KABE 10010

lekki szary u Lil - KABE wzornik ncs 2000N

szary w kuchni - KABE wzornik ncs 3500N

ciemno szary w holu - KABE wzornik ncs 5500N

jaśniutki szarobeż w gabinecie - RALSTON E9-17

szarobeż w sypialni - RALSTON baza, pigment Tikkurila V486

czarny w sypialni - RALSTON G22950

 

należy się pochwała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...