Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to pięknie, muszę sprawdzić na puszce i zanotować, bo jak mi przyjdzie coś domalować...

 

Dlatego właśnie napisałam kiedyś*czy jesteś świadoma, że tam są*z przodu literki (X Y L M ....)

 

paleta 486

 

zdjęcie-5.jpg

 

Kakusek, nie ma sprawy. Dla siebie też*takie zestawienie powinnam zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe :yes:

 

Elena, zdjęcie lustra (nic ono nie mówi)

 

[ATTACH=CONFIG]87608[/ATTACH]

 

No to powtórzę co u Tofee napisałam - ja bym przymocowała do ściany jakąś płytę osb czy inną meblową o wymiarze mniejszym niż płyta lustra, krawędzie płyty okleiła wokół paskiem ledów (grubość takiej płyty to około 19mm - idealnie na taką taśmę ledową), a na to przykleiłabym lustro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak lustro . jest przyklejone na takich jakby ci wytłumaczyć prostokatach z luster ( ścinki- szklarz wymyślił), one nie są na całej powierzchni lustra. tylko tak przyklejpone ,żeby lustro odbiło od ściany.:) i tam jest wklejony LED. szklarz i tak za mało odbił od ściany. :offtopic: ale już nie kazałam mu zrywać luster:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Trochę żałuję że nie zdążyłaś*odpowiedzieć zanim kupiłam farby, wzięłam tę 10010 białą, a mogłam wziąć podstawową. Nie jest źle, a spokojnie by mogła być ta baza

 

 

Ja ostatnio wyłączona byłam z netu i w ogóle wszystkiego, choroba mnie dopadła jak nigdy w życiu. Jak już nie chciało mi się kompa otworzyć, musiało być źle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia ja mam tak lustra zrobione jak ty chcesz miec, moge wieczorem ofocic i wrzucic w galerie. kumpel nam robil, banalnie proste.

 

TAR! Będę wdzięczna :yes:

Poczekam :)

 

I jeszcze mi opisz jak to jest zrobione :yes:

 

Muszę kupić za kilka dni tynk betonowy. Już wiem że np Reni ma Oikos, jest jeszcze firma Cameleo, u Wolszczak jest Fox Decorator.

Kurcze, ale nigdzie tego nie ma :(

Ktoś widział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR, no powiedzmy, że tak. Tylko że samo lustro na jakiejś ramce :yes:

 

(ramce od spodu, mniejszej od lustra)

 

Elena ten pomysł z płytą może by i był fajny, ale chyba lustro musi bardziej odstawać, no i u nas pod całym są*płytki

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak lustro . jest przyklejone na takich jakby ci wytłumaczyć prostokatach z luster ( ścinki- szklarz wymyślił), one nie są na całej powierzchni lustra. tylko tak przyklejpone ,żeby lustro odbiło od ściany.:) i tam jest wklejony LED. szklarz i tak za mało odbił od ściany. :offtopic: ale już nie kazałam mu zrywać luster:)

 

Very fajny pomysł z tym lustrem...wart odgapienia:D Monia, pokazesz swoj patent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR! Będę wdzięczna :yes:

Poczekam :)

 

I jeszcze mi opisz jak to jest zrobione :yes:

 

Muszę kupić za kilka dni tynk betonowy. Już wiem że np Reni ma Oikos, jest jeszcze firma Cameleo, u Wolszczak jest Fox Decorator.

Kurcze, ale nigdzie tego nie ma :(

Ktoś widział?

w sensie tynk? ja mam jeszcze coś innego, kupowanego u dystrybutora Oikosa - na fakturze jest "presto cemento". A tak w ogóle to mój wykończeniowiec skrytykował to i stwierdził, że identyczny efekt da zacieranie (podbarwionego na wybrany kolor) kleju.

 

 

Edit: już wiem, tynk Verona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...