Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

ka_em, ja widzialam My Way nie raz i z wygladu bardzo mi się podobają.

Nie wychwyciłam tej powtarzalnej faktury, co nie znaczy, że jej nie ma, ale mi się nie rzuciła w oczy. Ja potrzebuje tego 7m2.

Mi się ostatnio przestały te płytki w dotyku podobać - struktura satynowa. Są jakieś tkaie strasznie matowe, że aż palce na niej trzeszczą gdy się próbuje przesunąc.

Nie iwem cyz te płytki takie są czy może w tym konkretnym sklepie były jakieś brudne i takie wrażenie dawały.

Ja potrzebuję kolor Noce, a one tylko satynowe są. Gdyby był także półpolerze 9tak jak ciemne serie tych płytek) to bym zamawiała już bo pólpoler wygląda i w dotyku jest rewelacyjny.

 

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia,

kiedy lejesz żywicę? Rozmawiałam z Panem w Łodzi, ma do mnie wpaść w przyszłym tyg., pytał o Ciebie.

 

Jutro zalewają nam betonem ten odpływ liniowy. Myślę że tydzień na związanie potrzebuje. Może lepiej byłoby zrobić*to w jednym czasie?

 

Mysza - żebyś wiedziała, strasznie mi to ciążyło. Jeszcze te drzwi. No muszę się*na coś zdecydować wreszcie! Nie mogę pojechać*na Bartycką pooglądać, bo non stop leje a z moją 2-latką*nie uśmiecha mi się*między pawilonami w deszczu biegać. Za chwilę wyjdę z siebie przez tą pogodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ileż*może padać non stop. Podobno powoli dom zamiania się w Arkę Noego :mad:

Pamiętam że w tamtym roku był identyczny czas, lało tak samo przez wiele dni non stop, pod rząd.

Nie wiem jak Was, ale mnie to już*zaczyna dobijać :(

 

Zapiszę sobie, ku pamięci, może skorzystam (od zuz@nki)

 

http://www.bruk.waw.pl/cennik-uslug-kompleksowych.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula pisała że po położeniu styropianu zaraz po tynkach, miała stojącą wodę między styropianem a chudziakiem.

U Was potem te tynki z wylewkami będą jakieś 2 miesiące stały, o ile pamiętam?

A właśnie - odbierał u Was kierbud jakoś instalacje przed tynkami, czy tylko przyjechał po tynkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula pisała że po położeniu styropianu zaraz po tynkach, miała stojącą wodę między styropianem a chudziakiem.

U Was potem te tynki z wylewkami będą jakieś 2 miesiące stały, o ile pamiętam?

A właśnie - odbierał u Was kierbud jakoś instalacje przed tynkami, czy tylko przyjechał po tynkach?

 

O! O tym nie pomyślałam:( Ale skąd ta woda? Z tynków się wykrapla?

Na piętrze mam już tynki od dwóch tygodni i podłoga sucha (chyba, że to stąd do piwnicy pociekło:D).

Zaraz pojadę sprawdzić:p

 

A nasz Kierbud chyba przyjechał dopiero po tynkach... Sprawdzę, ale nic nie mówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie - odbierał u Was kierbud jakoś instalacje przed tynkami, czy tylko przyjechał po tynkach?

 

Jako takiego odbioru nie było, przyjechał w trakcie, złapał się za głowę jak Pan Adam wszystko jak na rysunku technicznym rozkładał i już*potem po tynkach był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam tynki po wylewkach więc nie doradzę

 

Złożyłam zamówienie na chorsy i massivy w sklepie http://homelight.pl/

Dostałam (pomimo najniższych w sieci cen za oprawy) jeszcze dodatkowy rabat.

Np podwójne oczka wstropowe chors optique w allegrowej cenie 320 pln kupiłam za 267 pln.

Polecam jakby któś*był zainteresowany :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta woda po tynkach... u mnie wprawdzie była przerwa między tynkiem a wylewką, bo pracował instalator, ale nie widziałam, aby się jakakolwiek woda z tynków na podłodze zbierała. Przecież chyba w końcu tej wody w tynkach nie ma aż tyle?

 

Bywa AŻ TYLE, jeśli to tynki cementowo-wapienne... U nas po tynkach w gabinecie, w którym były folia w oknie i drzwiach wejściowych (bo było jeszcze przed wstawianiem stolarki), jak nie było przewiewu, to woda nieomal płynęła po ścianach... Byłem w szoku. A jednak tak miało być... Ale to szybko schnie i temat się kończy, po prostu musieliśmy zdemontować folię w oknie :-)

 

Hej monsabia, też zajrzałem do ciebie, a co, tylko tobie wolno? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...