Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tynk typu beton ma Ecorson. To wloskie tynki. W Radomiu kupisz na Kieleckiej w EuroGlaterze (przy rondzie) w ale i w Wawie mają swój sklep. W Radomiu mają ten tynk położony na dużych tablicach wystawowych w 3 różnych formach tj. jako błyty betonowe, jako betonowa ściana z drapanką i jako zacierana. Możesz zobaczyć jak wyglada to na dużej powierzchni. Cenowo tez wychodzi ok bo jest wydajny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euroglater handluje głównie Tikkurilą ale tynki nie sa ich tylko Ecorsona. Baza to jak baza, moga być różne ale o ostatecznym wyglądzie dycyduje pasta/farba wykończeniowa.

http://www.ecorson.com/pl/efekty_dekoracyjne.html

Na stronie masz też filmy jak wykonać różne efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR, no powiedzmy, że tak. Tylko że samo lustro na jakiejś ramce :yes:

 

(ramce od spodu, mniejszej od lustra)

 

Elena ten pomysł z płytą może by i był fajny, ale chyba lustro musi bardziej odstawać, no i u nas pod całym są*płytki

 

to chyba tylko w takim celu, żeby był dostęp do tych ledów bo jak za dużo będzie odstawało od ściany to grubość tej części montażowej będzie widoczna z boku? a płyty możesz przymocować do ściany dwie lub trzy i płytki w tym nie przeszkadzają nic a nic :yes:

 

ale pewnie jest lepszy patent, nie upieram się przecież ;) to tak na szybko mi przyszło do głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba tylko w takim celu, żeby był dostęp do tych ledów bo jak za dużo będzie odstawało od ściany to grubość tej części montażowej będzie widoczna z boku? a płyty możesz przymocować do ściany dwie lub trzy i płytki w tym nie przeszkadzają nic a nic :yes:

 

ale pewnie jest lepszy patent, nie upieram się przecież ;) to tak na szybko mi przyszło do głowy

 

Ale czy to z boku nie wygląda już dziwnie? Tzn czy tego nie widać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena jamam tak jak mówisz tylko,że nie całe płyty, a paski grubszego szkła. niecały centymetr,żeby tam wcisnąć leda( tasmę ledową samoprzylepną)

 

no tak, ale Monia chce, żeby to bardziej od ściany odstawało, a podejrzewam, że grubość szkła nie przekracza grubości płyty, która ma powiedzmy 19mm

 

Ale czy to z boku nie wygląda już dziwnie? Tzn czy tego nie widać?

 

no właśnie to samo napisałam w poście, który zacytowałaś ;) ja osobiście podobnie jak Monika996 wolałabym jak najmniejszy odstęp od ściany, tyle co na pasek ledowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli tę płyte podłoży centralnie na środku lustra i ledy wepchnie głebiej to będzie ok :yes: u mnie tylko odstaje dół , na gorze dolega do ściany.

aha Monia jeszcze mam u syna tak zrobione- ale leda jeszcze nie włożyliśmy. tam lustro jest przyczepione na karton - gipsie.

a ty gdzie to lustro chcesz?

Edytowane przez monika996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W łazienkach Moni

 

Sama nie wiem jak to ma być zrobione.

Wiem jaki ma być efekt

Chyba muszę Zbyszka (glazurnika) w to wkręcić niech wymyśli swój sposób (bo to on i tak będzie montował)

 

To co widziałam było zrobione na jakimś kątowniku, stąd tak się*na to upierałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...