Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

monia ja mam tak te lustra:

najpierw jest rama z ocynku na to przykrecona plyta k-g i na nia naklejona klejem do luster tafla lustra, do weza mialam specjalnie wypuszczane kabelki zeby nie trzeba bylo transformatora.wlaczane bezposrednio prztyczkiem od oswietlenia. probuje zgrac zdjecia ale cos aparat fiksuje. postaram sie zaraz wkleic jak to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia ja mam tak te lustra:

najpierw jest rama z ocynku na to przykrecona plyta k-g i na nia naklejona klejem do luster tafla lustra, do weza mialam specjalnie wypuszczane kabelki zeby nie trzeba bylo transformatora.wlaczane bezposrednio prztyczkiem od oswietlenia. probuje zgrac zdjecia ale cos aparat fiksuje. postaram sie zaraz wkleic jak to wyglada

no to masz tak jak ja miałam mieć:yes: ale tak jak mam też jest ok:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkosci ramy, rama jest do sciany na wkrety, na to wkrecony regips i dopiero na to przyklejone lustro. odleglosc pomiedzy sciana a brzegiem lustra to 2-3cm

 

Czyli tak jakbym mogła mieć

Tylko kto mi tę ramę zrobi?

 

TAR i ledy masz przyklejone do tafli lustra czy do tej ramy?

I ile rama jest mniejsza od tafli?

 

A słuchajcie, głupie pytanie ... takie lustro jakie się zamawia? Jak wykończone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR! Będę wdzięczna :yes:

Poczekam :)

 

I jeszcze mi opisz jak to jest zrobione :yes:

 

Muszę kupić za kilka dni tynk betonowy. Już wiem że np Reni ma Oikos, jest jeszcze firma Cameleo, u Wolszczak jest Fox Decorator.

Kurcze, ale nigdzie tego nie ma :(

Ktoś widział?

 

Ostatnio bylam w Wa-wie i taki tynk robi rowniez Benjamin Moore - zadzwon do przedstawiciela z Benjamina i napewno przedstawi ci oferte, wg mnie wyszło ok. Jak znajde namiar na goscia to ci podesle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bylam w Wa-wie i taki tynk robi rowniez Benjamin Moore - zadzwon do przedstawiciela z Benjamina i napewno przedstawi ci oferte, wg mnie wyszło ok. Jak znajde namiar na goscia to ci podesle

 

Pytałaś o ofertę razem z wykonaniem?

Czy sam materiał?

Mój wykonawca podobno robi takie rzeczy. Tylko ja chcę znaleźć materiał

No i najbardziej podoba mi się taki efekt jaki wyszedł z Foxa u Wolszczak

Jeśli masz wycenę całościową, wyślesz mi na priv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj u mnie nerwówka straszna. Najbardziej zadowolona z kolorów jestem w salonie. Fiolet z ncs na bazie tikurili - porazka. Dziś wybierałam już z próbnika T.

A szary wyszedł npawdę super. Tikurila Ma tylko jedną paletę czystych szarych. Jutro muszę dobrać coś jasnoszarego i na tym bedzie koniec z kolorami.

 

A ja właśnie dzisiaj zamówiłam lustro do siebie:). CO za zgranie tematów;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...