Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Margula - pytasz o firmę w sensie producenta samej centrali wentylacyjnej, czy też o firmę która Ci wykona instalację wentylacji mechanicznej?

 

No właśnie o co pytasz?

Bo jeżeli kogoś kto zrobi wentylację mechaniczną (i ewentualnie sprzeda również rekuperator) to polecę (bo widzę, że z Poznania jesteś)

http://www.okbudbis.pl/

Pasjonaci i można negocjować całkiem przyjemne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni, przepraszam za ot ale musze Cie zapytac o te "nasze" korytka. Czy u Ciebie oprawy w tych korytkach beda zlicowane z sufitem czy kilka mm cofniete do góry? Pytam bo nasz wykonawca powiedzial, ze tak sie robi (w sensie: NIE licuje), bo niszcza sie oprawy przy obróbce potem...kurcze, nie wiem, co robic...i nie wiem, czy precyzyjnie wyjasnilam Ci, o co mi chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni, przepraszam za ot ale musze Cie zapytac o te "nasze" korytka. Czy u Ciebie oprawy w tych korytkach beda zlicowane z sufitem czy kilka mm cofniete do góry? Pytam bo nasz wykonawca powiedzial, ze tak sie robi (w sensie: NIE licuje), bo niszcza sie oprawy przy obróbce potem...kurcze, nie wiem, co robic...i nie wiem, czy precyzyjnie wyjasnilam Ci, o co mi chodzi.

 

Pytasz o te wstropowe? W jakim sensie mogą się zniszczyć? Możesz rozszerzyć? Ja mam zlicowane na równo i nie zauważyłam żeby coś się zniszczyło a wygląda bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tofee,zapomnialam, ze Ty przeciez tez masz te oprawy-przepraszam:oops: No...wykonawca twierdzi, ze jak bedzie obrabiał krawedzie tych rynienek/korytek, to zniszczy farbe na oprawie...ze ROBI SIE tak, ze one sa jakies 5 mm blizej sufitu-cofniete a nie zlicowane z rynienka..no ale jesli u Ciebie jest zlicowane i nie bylo problemu, to zaraz mu to powiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toficzku, dzieki:hug: Juz zadzwonilam i powiedzialam panu, ze ma zabezpieczyc i zrobic po mojemu a nie po swojemu-taka ze mnie twardzielka:wiggle: No i pan nie ma wyjscia:wiggle: Dzieki jeszcze raz.

 

Nie ma za co. Przy czarnych wydaje mi się że cofnięcie o 0,5 cm wyglądałoby dziwnie. Mam nadzieje, że będzie ładnie i pan dobrze zabezpieczy oprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupię materiał i wykonawca potwierdzi że robi, a co?

 

No, bo ja betonowa jestem:rolleyes:

W łazience będzie na jednej ścianie na milion procent i planuje dać też w tej łazience na blaty pod umywalki.

Do tego zastanawiam się nad klatką (po dwóch przeciwległych ścianach) i w salonie - na ścianie z tv lub właśnie przy kominku.

W ogóle to jestem zdziwiona, jak wiele rzeczy takich samych nam podchodzi:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś u zuz@nki

Piękny domek, właścieielka super babka (dziewczyna! ... bo jakoś poważniej ją*sobie wyobrażałam), malutek przekochany, no i w ogóle fajnie.

Cieszę się że dotarłam, bo pozytywnie się naładowałam tym spotkaniem :)

I miło było znów zobaczyć znajome twarze - Rasię, Lidzię :yes:

I poznać Gosię

 

Informacja dla wszystkich zainteresowanych efektem betonu na ścianach.

Byłam dziś w Parze na Pradze (Elena, dzięki za namiar i za rabat ;)) kupiłam farbę do białej łazienki i odkryłam tam fajną rzecz.

Farba dekoracyjna udająca beton.

Koszt - ok 30pln/m2 (podkład+materiał wykańczający)

Ale do czego zmierzam. Organizują tam szkolenie z techniki wykonania tego efektu. Za darmo. Ja się wybieram (albo mąż). 8 grudnia.

Podobno jest to bardzo proste i każdy może się przeszkolić :yes:

 

Balbina, także powyżej jest odpowiedź na Twoje pytanie :)

 

Hazel, nie bardzo wiem o co chodzi z tymi oprawami.

Ja nie mam w korytkach tych opraw które Ty kupiłaś tylko takie techniczne, na blaszce, będą się chyba kończyły na równo, ale nie wiem, w moim przypadku nie ma to znaczenia, bo to nie jest puszka. A z drugiej strony, prędzej przy montażu zniszczą mi sufit, bo ja mam montaż opraw po suficie na gotowo

Te puszki aquaform ja mam ale nastropowo, nie w rynienkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...