Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja na dodatek potrzebuję rozmiar 200x220, więc koszty trochę rosną...

:o

 

Ale to albo na zamówienie, albo dwa, tak?

 

Te które podałam wszystkie mają piankę VASCO termoelastyczną (oprócz czysto lateksowego)

 

Ja mam 7 strefowy z lateksem, a zamówiłam z podwójnym lateksem... Jest super.

 

Ale Arnika, kieszeniowy czy z samego lateksu?

Bo 7 stref to i te z całej pianki mają, i te lateksowe, i sprężynowe, i kieszeniowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o

 

Ale to albo na zamówienie, albo dwa, tak?

 

 

 

 

 

No właśnie w sklepach internetowych najczęściej tego rozmiaru nie mieli. Jak byłam kiedyś dawno w sklepie stacjonarnym to facet mówił, że nie ma problemu z rozmiarem - czeka się ok. 7 dni.

Chyba trochę za późno zaczęłam temat rozkminiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia co ja przeczytałam u Anuli, przeprowadzasz się!!!!!!!! :jawdrop::jawdrop::jawdrop: HALO!!!! Jakaś kolejka obowiązuje ;) :p

 

Zaraz zaraz, spokojnie, pole pole, slowly slowly ;)

Zaczynam planować pakowanie. Chcę do jednego pokoju wywieźć zalegające rzeczy, które wywieźć i tak trzeba będzie, i żeby nie robić*tego na łeb na szyję, chcę już to zrobić.

Myślałam o terminie 17.12, ale nie wiem czy do tego czasu dom będzie się*gotowy

Na razie nie mam jeszcze kuchni (montaż we wtorek), w łazience fug i białych montaży, no i luster (fugi się robią, montaże mają być skończone do poniedziałku), nie mam schodka, i nie wiem czy będzie, meble do garderób się robią, mam całodzienny hot line ze stolarzem, mąż musi się wziąć za montaż oświetlenia. Listwy w przyszłym tygodniu

Co z tego wyjdzie - who knows ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w czwartek już możemy:yes::D

 

:yes: :yes: :yes:

Tylko zabierz ze sobą po drodzę tę miłą starszą panią z Michałowic :p (wciąż nie mogę się nadziwić że ma takiego dryblasa, i to nie jest jej własny brat)

 

Zobaczycie też*moją białą (już*nie białą) łazienkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, no to trzymam kciuki za 17 grudnia :) Teraz z górki pójdzie.

 

My już prawie spakowani, jutro przeprowadzka. Z rana jadę jeszcze podłogi umyć. Muszę się zebrać i dokończyć, ale tak mi się nie chce...

 

Madeleine ale po co chcesz przed przeprowadzką myć podłogi? Przecież wnosząc rzeczy zabrudzicie.

Gratuluję przeprowadzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...