Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Zaraz zaraz, spokojnie, pole pole, slowly slowly ;)

Zaczynam planować pakowanie. Chcę do jednego pokoju wywieźć zalegające rzeczy, które wywieźć i tak trzeba będzie, i żeby nie robić*tego na łeb na szyję, chcę już to zrobić.

Myślałam o terminie 17.12, ale nie wiem czy do tego czasu dom będzie się*gotowy

Na razie nie mam jeszcze kuchni (montaż we wtorek), w łazience fug i białych montaży, no i luster (fugi się robią, montaże mają być skończone do poniedziałku), nie mam schodka, i nie wiem czy będzie, meble do garderób się robią, mam całodzienny hot line ze stolarzem, mąż musi się wziąć za montaż oświetlenia. Listwy w przyszłym tygodniu

Co z tego wyjdzie - who knows ...

 

Ale fajnie.

Ja zaczynam się już bać baaardzo swojej wykończeniówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:yes: :yes: :yes:

Tylko zabierz ze sobą po drodzę tę miłą starszą panią z Michałowic :p (wciąż nie mogę się nadziwić że ma takiego dryblasa, i to nie jest jej własny brat)

 

Zobaczycie też*moją białą (już*nie białą) łazienkę ;)

 

ok:yes:

 

nie białą:o

 

p.s trzymam kciuki za ten 17-ty:)

 

a Madeleine gratuluję przeprowadzki:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, no to trzymam kciuki za 17 grudnia :) Teraz z górki pójdzie.

 

My już prawie spakowani, jutro przeprowadzka. Z rana jadę jeszcze podłogi umyć. Muszę się zebrać i dokończyć, ale tak mi się nie chce...

WOW kolejna co się przeprowadza GRATKI ! Grudzień widać mocno gorący miesiąc na FM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madeleine ale po co chcesz przed przeprowadzką myć podłogi? Przecież wnosząc rzeczy zabrudzicie.

Gratuluję przeprowadzki.

jak sądzę, są totalnie zasyfione. Obecnie panowie jeszcze malują mi sufity (panowie regipsiarze odwalili mega fuszerkę i robiłam w tym tygodniu jeszcze gładzie w salonie i kuchni - a kuchnia stoi...), więc ten pył budowlany chcę zmyć. No i na pewno wiatrołap do czyszczenia, to wiem na 100%.

Ogólnie wszystko na wariata, jakbym wiedziała, że tak się potoczy, przełożyłabym całą zabawę o tydzień :/ . Ale mój mąż nie ma innego terminu wolnego w pracy, większość była spakowana, no i cóż, koszty, bo my wynajmujemy.

W każdym razie Internet jest, więc będę donosiła z placu boju (ale to koszmar, no i nie mam blatu w kuchni! i stresuję się, że będzie z nim opóźnienie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sądzę, są totalnie zasyfione. Obecnie panowie jeszcze malują mi sufity (panowie regipsiarze odwalili mega fuszerkę i robiłam w tym tygodniu jeszcze gładzie w salonie i kuchni - a kuchnia stoi...), więc ten pył budowlany chcę zmyć. No i na pewno wiatrołap do czyszczenia, to wiem na 100%.

Ogólnie wszystko na wariata, jakbym wiedziała, że tak się potoczy, przełożyłabym całą zabawę o tydzień :/ . Ale mój mąż nie ma innego terminu wolnego w pracy, większość była spakowana, no i cóż, koszty, bo my wynajmujemy.

W każdym razie Internet jest, więc będę donosiła z placu boju (ale to koszmar, no i nie mam blatu w kuchni! i stresuję się, że będzie z nim opóźnienie).

 

Tak jeśli po malowaniu i pył budowlany to fakt - trzeba zmyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam o kuchni to wierzyć mi się nie chce. A jak przekładałaś montaż na 15 listopada kiedy u ciebie byłyśmy to wydawało mi się, że ten termin to jakiś koniec świata ... i popatrz jest grudzień a żadna z nas jeszcze nie mieszka :rotfl:

 

Wierzyć Ci się nie chce że dopiero teraz kuchnia? (czy już kuchnia?) :lol:

 

Tofiku, mnie się wszystko końcem świata wydawało!

Jak zamawiałam garderoby na połowę grudnia, myślałam że będą*z nimi wchodzić grubo po naszej przeprowadzce

Jak drzwi miały być na początku listopada, to*się bałam czy przypadkiem nie zamieszkam bez drzwi

A jak pierwszy montaż kuchni był na 23 lipca, to ...

no dobra, rozpędziłam się :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, no to trzymam kciuki za 17 grudnia :) Teraz z górki pójdzie.

 

Mad, Wy to nieźli jesteście, jak ja tynkowałam to Wy chyba dom zaczynaliście stawiać ;) :lol2:

 

Ale fajnie.

Ja zaczynam się już bać baaardzo swojej wykończeniówki.

 

niestety nie powiem Ci - nie bój się

Może ktoś inny :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie.

Ja zaczynam się już bać baaardzo swojej wykończeniówki.

 

niestety nie powiem Ci - nie bój się

Może ktoś inny :lol2:

 

WOW kolejna co się przeprowadza GRATKI ! Grudzień widać mocno gorący miesiąc na FM ;)

 

chyba wszędzie

Nikt już zleceń nie chce brać

A podejrzewam, że jak ten 17 u nas wyjdzie, to nie znajdę żadnej firmy przeprowadzkowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie powiem Ci - nie bój się

Może ktoś inny :lol2:

 

 

 

chyba wszędzie

Nikt już zleceń nie chce brać

A podejrzewam, że jak ten 17 u nas wyjdzie, to nie znajdę żadnej firmy przeprowadzkowej

 

Ja od 3 lat nic nie kupuje więc własnym sumptem załatwimy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeśli po malowaniu i pył budowlany to fakt - trzeba zmyć.

 

U mnie robili przed malowaniem gładzie (drugi raz) na wszystkich ścianach i tuż*przed gładzie na suficie (na 100m2)

... i wiecie co, syf w trakcie był niemiłosierny :no:

Ale przyszłam dzień po malowaniu i doznałam szoku. Sama bym tak nie posprzątała. Papiery z podłog zdjęte, podłogi poodkurzane, okna wymyte. Tak czysto nie było nigdy. A ja się do tego nawet nie dotknęłam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie powiem Ci - nie bój się

Może ktoś inny :lol2:

 

chyba wszędzie

Nikt już zleceń nie chce brać

A podejrzewam, że jak ten 17 u nas wyjdzie, to nie znajdę żadnej firmy przeprowadzkowej

 

Monia to jak Cię nikt nie będzie chciał przeprowadzić to skrzyknij grupkę kolegów, koleżanki i pomogą :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...