Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czytałam,że musiałabym wkleić adres fotki, którą miałabym wcześniej umieścić na serwerze...robię tak i niestety nie wychodzi...Nie mam pomysłu

 

wejdź w zaawansowaną edycję przy pisaniu posta, wybierz tam załącznik i dodaj

druga droga - wstawiasz w imageshacka, wybierasz link do forum i kopiujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, nie siej demagogii z tymi firmami przeprowadzkowymi, na pewno ktoś ma wolne. U nas do wyboru, do koloru, jutro przyjeżdża 4 miłych przystojnych panów (wiem, bo ich ostatnio w lipcu widziałam) - zamawiałam tydzień temu, luz.

 

U nas koparka wjechała 19 kwietnia ;)

I chciałabym, aby było W MIARĘ czysto... niekoniecznie jak po skończeniu parkietów. Poszłam dziś myć podłogi w pokojach i nie było czego, idealnie wszystko. Więc tylko łazienkę zrobiłam na błysk. A w salonie wszystko szczelnie zafoliowane i grube tektury leżą na podłodze, mam nadzieję, że szybko się uwinę...

Trzymajcie za nas jutro kciuki, please.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia my się przeprowadziliśmy bez firmy - sama pakowałam, znosiłam z drugiego piętra i ładowałam do Galaxy wszystkie małe, niezbędne rzeczy - robiłam to milion razy z uczepionym do nóg dzieckiem i podzieliłam to na parę ładnych kursów, czasem miałam do pomocy jakiegoś chłopa jak już zupełnie nie mogłam dźwignąć kartonu;) aaaa dopiero całkiem niedawno znajomy transitem przewiózł nam jakieś większe ale nie za bardzo potrzebne graty i zaznaczam, że przeprowadzaliśmy się ze 100metrów plus piwnica i garaż więc gratów było hohoho - dacie radę:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nikogo z większym autem niż osobówka

 

A jak meble to problem.

My jak się przenosiliśmy to małż rozkręcał co się dało. Ale tapczan przewoziliśmy w całości. Najlepiej wyglądaliśmy przewożąc fordem focusem w kawałkach meblościankę od kolegi. Kawałki szafy były dłuższe od samochodu :lol2:. Ech to były czasy :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas koparka wjechała 19 kwietnia ;)

 

Ja naprawdę nie wiem jak Wy to zrobiliście ...

Bo już pomijając sprawę szybszych bądź wolniejszych wyborów, to przecież tak: wylewki schnąć muszą, tynki schnąć muszą, wcześniej hydraulika, elektryka, potem oczekiwanie na realizacje zamówień, a to wszystko są tygodnie, czasem miesiące ...

Nie no, szacun gigant

Chyba że to jednak nie był kwiecień tego roku ;)

 

Margula, spróbuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę nie wiem jak Wy to zrobiliście ...

Bo już pomijając sprawę szybszych bądź wolniejszych wyborów, to przecież tak: wylewki schnąć muszą, tynki schnąć muszą, wcześniej hydraulika, elektryka, potem oczekiwanie na realizacje zamówień, a to wszystko są tygodnie, czasem miesiące ...

Nie no, szacun gigant

Chyba że to jednak nie był kwiecień tego roku ;)

 

Margula, spróbuj

 

no i NICCCCCCCCCCCC NIE WYCHODZI!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia my się przeprowadziliśmy bez firmy - sama pakowałam, znosiłam z drugiego piętra i ładowałam do Galaxy wszystkie małe, niezbędne rzeczy - robiłam to milion razy z uczepionym do nóg dzieckiem i podzieliłam to na parę ładnych kursów, czasem miałam do pomocy jakiegoś chłopa jak już zupełnie nie mogłam dźwignąć kartonu;) aaaa dopiero całkiem niedawno znajomy transitem przewiózł nam jakieś większe ale nie za bardzo potrzebne graty i zaznaczam, że przeprowadzaliśmy się ze 100metrów plus piwnica i garaż więc gratów było hohoho - dacie radę:yes:

 

I myślisz że kanapę sobie swoją osobówką przewiozę? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...