Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o matko....byście widziały jak się motam

http://imageshack.us/photo/my-images/254/biaekrzeseka.jpg/

 

No i teraz ten link wklejasz tak: jest takie okienko http://img856.imageshack.us/img856/8757/3c5ba7d0d16c4baf980b9d1.png nad oknem w którym wpisujesz posta.

Klikasz i tam wklejasz ten link. I masz. A ten link to adres url tak? Bo to musi być adres url grafiki.

 

adres url grafiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz ten link wklejasz tak: jest takie okienko http://img856.imageshack.us/img856/8757/3c5ba7d0d16c4baf980b9d1.png nad oknem w którym wpisujesz posta.

Klikasz i tam wklejasz ten link. I masz. A ten link to adres url tak? Bo to musi być adres url grafiki.

 

adres url grafiki

 

no i niby tak robię...ale widocznie nie robię :) bo nie wychodzi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i git robisz tak

 

piszesz ... zamiast kropek wklejasz <!--url{0}--> - to jest adres tego obrazka (klikasz prawy przycisk myszy i wybierasz z rozwiniętego menu "kopiuj adres obrazka" później wklejasz go zamiast kmoich kropek i zamykasz zdanie WSIO co TRZA ;)

 

powinno być <!--url{0}-->[/color][/size][color=red] [/color][size=4][color=red] ja zrobiłam ze spacjami żeby było widać jak powinno to u ciebie w poście wyglądać a ty zrób bez spacji i będziesz miała fotę na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niby tak robię...ale widocznie nie robię :) bo nie wychodzi!!

 

Jak klikasz prawym klawiszem myszy na zdjęcie w necie to pojawia Ci się kopiuj adres URL grafiki. Wybierasz i to co Ci się wyświetli wklejasz między [\img]. Wielkość liter w nawiasach nie gra roli.

To jest jedyny sposób jaki znam. Inaczej nie pomogę. Może dziewczyny.

 

edit - już nieważne udało się :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę nie wiem jak Wy to zrobiliście ...

Bo już pomijając sprawę szybszych bądź wolniejszych wyborów, to przecież tak: wylewki schnąć muszą, tynki schnąć muszą, wcześniej hydraulika, elektryka, potem oczekiwanie na realizacje zamówień, a to wszystko są tygodnie, czasem miesiące ...

Nie no, szacun gigant

Chyba że to jednak nie był kwiecień tego roku ;)

 

Margula, spróbuj

Monia, nie kombinuj, weź firmę. Ja płacę 125/h za czterech panów, w kilka godzin się uwiną. Sama wszystko (no, prawie! idę zaraz dopakować szafkę) popakowałam, część rzeczy przewieźliśmy, ale bez sensu, meble są ciężkie, nie ma co się zabijać.

 

A u nas był błyskawicznie stan surowy. W lipcu zrobiliśmy elektrykę i hydraulikę, na początku sierpnia wylewki, potem tynki, od września wykończeniówka. I tu największy babol, jakbym wzięła kogoś innego do regipsów, to by się nie pieprzył przez 3 miesiące z sufitami. No ale mówi się trudno.

No i wszystko z wyprzedzeniem załatwiane, przestoju na budowie mieliśmy 2 tygodnie, przed dachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOFEE a skąd wzięłaś ten adres, bo ja wcześniej podałam trochę inaczej zapisany..

no i git robisz tak

 

piszesz ... zamiast kropek wklejasz <!--url{0}--> - to jest adres tego obrazka (klikasz prawy przycisk myszy i wybierasz z rozwiniętego menu "kopiuj adres obrazka" później wklejasz go zamiast kmoich kropek i zamykasz zdanie WSIO co TRZA ;)

 

powinno być <!--url{0}-->[/color][/size][color=red] [/color][size=4][color=red] ja zrobiłam ze spacjami żeby było widać jak powinno to u ciebie w poście wyglądać a ty zrób bez spacji i będziesz miała fotę na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, o matko!!! :o

To Wy się tak męczycie???

Ja z linków przy zdjęciu wybieram ten do forum, on od razu ma te urly i wstawiam go tylko do treści posta

Żadnych okienek, kombinowania ...

 

Ja wiem czy się męczyć? Jak już doszłam po wieeeelu próbach i błędach to prościzna. Ale też na początku nie wiedziałam jak to się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, o matko!!! :o

To Wy się tak męczycie???

Ja z linków przy zdjęciu wybieram ten do forum, on od razu ma te urly i wstawiam go tylko do treści posta

Żadnych okienek, kombinowania ...

 

teraz ty do mnie szyfrem gadasz ... nic nie zrozumiałam a ułatwiać życie sobie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Margula, patrz

 

To są moje zdjęcia w imageshacku (teraz dodaję przez forum - "zarządzaj załącznikami" ale tłumaczę jak dodawać*z imageshacka)

 

Zrzut ekranu 2011-12-02 (godz. 22.41.19).jpg

 

Po prawej stronie każdego zdjęcia są*ikonki, wybierasz tę z literką "i" - pierwszą

 

i wyskoczy Ci takie okienko:

 

Zrzut ekranu 2011-12-02 (godz. 22.42.29).jpg

 

Na tym zdjęciu widzisz, że zaznaczyłam na niebiesko link, ten link kopiujesz i wstawiasz w treść*posta

i tyle

Zrzut ekranu 2011-12-02 (godz. 22.41.19).jpg

Zrzut ekranu 2011-12-02 (godz. 22.42.29).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak tylko w temacie przeprowadzek.

Co prawda do Anuli mi daleko, ale ostatnią przeprowadzkę wykonałem przy pomocy Pana z duuuużą bagażówką i około 30 kursów samolotem (sporo latałem i przy okazji przewoziłem różne rzeczy w walizce, w tym np. rower stacjonarny :D), a poprzednią wykonałem przy pomocy... wózków sklepwych z OBI-ego i kolegi który pomagał (a przewoziliśmy w ten sposób nawet meble) :)

Ale tamta przeprowadzka była dziwna, bo między nowym a starym mieszkaniem było 5 minut drogi piechotą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE FAJNIE :)... no to teraz zapytam jak juz te krzesełka wkleiłam...wiecie co to za jedne?...

Pewnie powinnam założyć swoje komentarze...ale nie wczytywałam się znowu w tym temacie i pewnie tak szybko jak tutaj nie uzyskałabym odpowiedzi ...no bo kto tak zaraz zagląda do kogoś, kto ma w kółko pytania i nie wlepia swojej budowy ( to taka mała moja dygresja ) :) ale mnie cieszy ta nowa umiejętność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...