Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Jak klikasz prawym klawiszem myszy na zdjęcie w necie to pojawia Ci się kopiuj adres URL grafiki. Wybierasz i to co Ci się wyświetli wklejasz między [\img]. Wielkość liter w nawiasach nie gra roli.

To jest jedyny sposób jaki znam. Inaczej nie pomogę. Może dziewczyny.

 

edit - już nieważne udało się :-)

 

DROGA ADK...ale ja wlaśnie przeczytałam TWOJĄ instrucję i zrobiłam ;) dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobra, Margula, patrz

 

To są moje zdjęcia w imageshacku (teraz dodaję przez forum - "zarządzaj załącznikami" ale tłumaczę jak dodawać*z imageshacka)

 

[ATTACH=CONFIG]88310[/ATTACH]

 

Po prawej stronie każdego zdjęcia są*ikonki, wybierasz tę z literką "i" - pierwszą

 

i wyskoczy Ci takie okienko:

 

[ATTACH=CONFIG]88311[/ATTACH]

 

Na tym zdjęciu widzisz, że zaznaczyłam na niebiesko link, ten link kopiujesz i wstawiasz w treść*posta

i tyle

 

Stwierdzam, że ten sposób jest dla mnie trudniejszy :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE FAJNIE :)... no to teraz zapytam jak juz te krzesełka wkleiłam...wiecie co to za jedne?...

Pewnie powinnam założyć swoje komentarze...ale nie wczytywałam się znowu w tym temacie i pewnie tak szybko jak tutaj nie uzyskałabym odpowiedzi ...no bo kto tak zaraz zagląda do kogoś, kto ma w kółko pytania i nie wlepia swojej budowy ( to taka mała moja dygresja ) :) ale mnie cieszy ta nowa umiejętność :)

 

Zakładasz komentarze i prosisz tych których bardziej lubisz (i wydedukowałaś wcześniej że oni też lubią Ciebie ;)) by do Ciebie zajrzeli i pomogli w dylemacie

Kochana, ja jeszcze chwilę temu byłam taką*samą nowalijką jak Ty

A patrz ile mam u siebie dobrych dusz.

Zakładaj, nie pożałujesz, a za chwilę podziękujesz za namowę :yes:

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak tylko w temacie przeprowadzek.

Co prawda do Anuli mi daleko, ale ostatnią przeprowadzkę wykonałem przy pomocy Pana z duuuużą bagażówką i około 30 kursów samolotem (sporo latałem i przy okazji przewoziłem różne rzeczy w walizce, w tym np. rower stacjonarny :D), a poprzednią wykonałem przy pomocy... wózków sklepwych z OBI-ego i kolegi który pomagał (a przewoziliśmy w ten sposób nawet meble) :)

Ale tamta przeprowadzka była dziwna, bo między nowym a starym mieszkaniem było 5 minut drogi piechotą ;-)

 

A uważasz że przeprowadzka samolotem i pakowanie roweru stacjonarnego w walizce jest mniej dziwna :lol2:. No poplułam monitor szarlotką jak to przeczytałam :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie, tylko ja z czasem nie wyglądam tak ciekawie, żeby bardzo często zaglądać...tak więc mam obawy, że tych co zaproszę, to zaraz o mnie zapomną - po mojej nieobecności :p...musze to przemyśleć :) bardzo fajną macie tutaj atmosferę...jak tak podczytuję...życzenia na święta, doping w budowie, dzielenie się przepisami...super :) bardzo chętnie wkradłabym się w Wasze serducha, jak by dało radę ;)

Zakładasz komentarze i prosisz tych co ich bardziej lubisz (i wydedukowałaś wcześniej że oni też lubią Ciebie ;)) by do Ciebie zajrzeli i pomogli w dylemacie

Kochana, ja jeszcze chwilę temu byłam taką*samą nowalijką jak Ty

A patrz ile mam u siebie dobrych dusz.

Zakładaj, nie pożałujesz, a za chwilę podziękujesz za namowę :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki - idę spać, nie szalejcie bo będę miała jutro zaległości ;-).

Muszę być jutro rześka bo dzisiaj zaspałam na roraty z chłopakami i była grecka tragedia w trzech aktach, że nie poszli.

Jutro czeka mnie typowa damska robótka na budowie - przerzucanie desek. Trzymcie kciuki, żebym nie padła jutro trupem :D.

:goodnight:

edit: uuupssss dziewczynki i chłopcy :rolleyes:

Edytowane przez adk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie, tylko ja z czasem nie wyglądam tak ciekawie, żeby bardzo często zaglądać...tak więc mam obawy, że tych co zaproszę, to zaraz o mnie zapomną - po mojej nieobecności :p...musze to przemyśleć :) bardzo fajną macie tutaj atmosferę...jak tak podczytuję...życzenia na święta, doping w budowie, dzielenie się przepisami...super :) bardzo chętnie wkradłabym się w Wasze serducha, jak by dało radę ;)

 

Dramatyzujesz ...

Mnie też*się wydawało jak zaglądałam w ruchliwe wątki, że nigdy w życiu z nikim się tak nie zakoleguję jak te (ci) u których coś czasem napisałam

I co? I dziś (po kilku miesiącach) u mnie gwarno (mało treściwie, konkretnie, ale fajno ;) ), na żywo spotykam świetne dziewczyny (chłopak się jeszcze nie odważył :p Już był tuż tuż, ale stchórzył :p ;))

Polecam. Naprawdę :yes:

 

A z tego co widzę*pojawiasz się tu i tam co jakiś czas od jakiegoś czasu.

To wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramatyzujesz ...

Mnie też*się wydawało jak zaglądałam w ruchliwe wątki, że nigdy w życiu z nikim się tak nie zakoleguję jak te (ci) u których coś czasem napisałam

I co? I dziś (po kilku miesiącach) u mnie gwarno (mało treściwie, konkretnie, ale fajno ;) ), na żywo spotykam świetne dziewczyny (chłopak się jeszcze nie odważył :p Już był tuż tuż, ale stchórzył :p ;))

Polecam. Naprawdę :yes:

 

 

A z tego co widzę*pojawiasz się tu i tam co jakiś czas od jakiegoś czasu.

To wystarczy

 

no OK, może masz rację... :) dziękuję, pewnie skorzystam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką szarlotką pisz tu szybko!!!

 

(z tego samego tofee się uśmiałam :yes:)

Piekłam dzisiaj ale wyjątkowo (albo i nie :rolleyes:) geberalnie SŁABA wyszła na maxa :(

 

Za to ROBIŁAM TWOJEGO tuna aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pamiętacie taką noc co to każda coś jadła, koło północy było i gadałyście o żarciu ... Paśka coś od męża z knajpy dostała ... poszłam do kuchni wstawiłam kluchy i zrobiłam, mąż z drzemki się obudził i zajadał z mojego talerza. Było sporo po 24 a nam się paszcze nie zamykały PYCHA!!!! MEGA WYPAS. Absolutnie moje smaki, tylko muszę więcej czosnku dodać bo pomimo że wsadziłam 4 ząbki (małą porcję robiłam) to jakoś smak zniknął. Ale i tak niebo w gębie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za to ROBIŁAM TWOJEGO tuna aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pamiętacie taką noc co to każda coś jadła, koło północy było i gadałyście o żarciu ... Paśka coś od męża z knajpy dostała ... poszłam do kuchni wstawiłam kluchy i zrobiłam, mąż z drzemki się obudził i zajadał z mojego talerza. Było sporo po 24 a nam się paszcze nie zamykały PYCHA!!!! MEGA WYPAS. Absolutnie moje smaki, tylko muszę więcej czosnku dodać bo pomimo że wsadziłam 4 ząbki (małą porcję robiłam) to jakoś smak zniknął. Ale i tak niebo w gębie!

 

:lol2:

Tofik, ale jak się przeprowadzisz to nie poinformujesz nas o tym tydzień po fakcie???

 

;)

 

Cieszę się że smakowało. Powiem Ci w tajemnicy, że ja dodaję czosnku i z 10 ząbków, 6-7 na bank (jeśłi są*duuuże) Ale dla niektórych to zabójstwo.

A tuńczyk fakt - wyjątkowo aromat czosnku i cytryny wchłania :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia...napisz mi jeszcze taka rzecz-jeśli możesz...mianowicie zamieściłam u siebie w dzienniku budowy temat - "krzesła do jadalni" jak mam to usunąć? wymazać zupełnie :) ??

 

yyyy, nie rozumiem za bardzo o co chodzi, nie mam też*dziennika, więc może być ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oko w awatar sobie wsadziłaś....? To do Marguli...

Mnie komenty czy dziennik ( nie pamiętam ) założyła laska z forum... potem krok po kroku napisały mi laski jak mam link na dole zrobić... no i poszło...

Też nie potrafiłam zdjęć wklejać... Dostałam taaaką instrukcje... jest gdzieś u mnie na początku... i tak poszło...

Dziś dawno mam awatar nieaktualny... ale, że nie potrafię zmniejszyć i włożyć za ten stary to nie ruszam...

 

A FM jest fajne... Nooo i czasu tu zostawiam tyle, że masakra.... Za to durnego TV nie oglądam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...