Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

..a...to oko :) tak sama :) pokombinowałam i mam..co do dziennika - jego założenia i usunięcia z nigo tego nieszczęsnego postu o krzesłach, to pewnie kiedyś mnie też "forumowiczki" doświadczone poinstruja :) pomalutku...nie pali się

 

A oko w awatar sobie wsadziłaś....? To do Marguli...

Mnie komenty czy dziennik ( nie pamiętam ) założyła laska z forum... potem krok po kroku napisały mi laski jak mam link na dole zrobić... no i poszło...

Też nie potrafiłam zdjęć wklejać... Dostałam taaaką instrukcje... jest gdzieś u mnie na początku... i tak poszło...

Dziś dawno mam awatar nieaktualny... ale, że nie potrafię zmniejszyć i włożyć za ten stary to nie ruszam...

 

A FM jest fajne... Nooo i czasu tu zostawiam tyle, że masakra.... Za to durnego TV nie oglądam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tu u Was. Przeczytalam wszystko. I o rowerze salika tez. I kolezanke co to sie boi, ze nikt nie bedzie do niej zagladal, witam. I zapewniam, ze bedzie:)

I szarlotka na monitorze mi soe spodobala:)

Dobranoc.

 

oooo, jest zbłąkana owieczka (bo dawno u mnie nie gościłaś)

No widzisz ... a Ty chcesz się z forum zabierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie, tylko ja z czasem nie wyglądam tak ciekawie, żeby bardzo często zaglądać...tak więc mam obawy, że tych co zaproszę, to zaraz o mnie zapomną - po mojej nieobecności :p...musze to przemyśleć :) bardzo fajną macie tutaj atmosferę...jak tak podczytuję...życzenia na święta, doping w budowie, dzielenie się przepisami...super :) bardzo chętnie wkradłabym się w Wasze serducha, jak by dało radę ;)
zakładaj wątek, ja się nie odważyłam i co? kończę budowę, a wątku niet. I tylko przychodzę i Moni (i innym) zadymę robię. Bez sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA...NAPISAŁA CO WIEDZIAŁA ;) a sama wątku nie wklepała ;)

Postów masz faktycznie mnogo ... tekst z zadymą jest bardzo trafny na określenie takich jak MY _ Madeleine :)

zakładaj wątek, ja się nie odważyłam i co? kończę budowę, a wątku niet. I tylko przychodzę i Moni (i innym) zadymę robię. Bez sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasożyty!

Zakładać wątki!

 

;)

 

Madeleine, a ja podawałam mejla????

 

Co do folii, to ja na nie nie zwracam już uwagi i w ogóle o tym nie myślę, a orientuję się*dopiero kiedy ludzie za długo przyglądają się mojej błękitnej szafce w czarno-drewnianej łazience :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo mi maila nie przysłałaś :p

Ale teraz nie ma co się chwalić. Ostatnie zdjęcie to kuchnia jeszcze zafoliowana. Wszyscy pytają (grzecznie), co to za dziwo, że niebieskie fronty w kuchni :rotfl:

 

Ojtam ojtam nie ma czym chwalić, to zajrzę jak już posprzątasz ale będę miała gdzie, bo później zapomnisz znikniesz albo jeszcze coś innego :p

 

Edytowane przez tofee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...