Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fajnie tu u Was. Przeczytalam wszystko. I o rowerze salika tez. I kolezanke co to sie boi, ze nikt nie bedzie do niej zagladal, witam. I zapewniam, ze bedzie:)

I szarlotka na monitorze mi soe spodobala:)

Dobranoc.

Mnie też... ;)

 

ha ;) mam juz 2 znajomych ;p

 

Masz już więcej :)

 

Ale masz sekretną galerię do której linka nie dostałam a kciuki za jutro trzymam :p

Ja też nie znam linka:(

 

zakładaj wątek, ja się nie odważyłam i co? kończę budowę, a wątku niet. I tylko przychodzę i Moni (i innym) zadymę robię. Bez sensu.

To najwyższy czas założyć...

Odgruzuj dom, podłącz neta i do dzieła.....

 

I gratulki z okazji przeprowadzki :)

 

 

Margula... zakładaj swoje wątki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yes: :yes: :yes:

Tylko zabierz ze sobą po drodzę tę miłą starszą panią z Michałowic :p (wciąż nie mogę się nadziwić że ma takiego dryblasa, i to nie jest jej własny brat)

 

Zobaczycie też*moją białą (już*nie białą) łazienkę ;)

ledwo nadrobiłam . zlitujcie się 8 stron:mad: do rana gadałyście

 

Monia, no to trzymam kciuki za 17 grudnia :) Teraz z górki pójdzie.

 

My już prawie spakowani, jutro przeprowadzka. Z rana jadę jeszcze podłogi umyć. Muszę się zebrać i dokończyć, ale tak mi się nie chce...

 

Tak jeśli po malowaniu i pył budowlany to fakt - trzeba zmyć.
Madeleine gratuluje przeprowdzki. ale nie masz dziennika i nic nie widzę , jak u ciebie:P

 

Monia my się przeprowadziliśmy bez firmy - sama pakowałam, znosiłam z drugiego piętra i ładowałam do Galaxy wszystkie małe, niezbędne rzeczy - robiłam to milion razy z uczepionym do nóg dzieckiem i podzieliłam to na parę ładnych kursów, czasem miałam do pomocy jakiegoś chłopa jak już zupełnie nie mogłam dźwignąć kartonu;) aaaa dopiero całkiem niedawno znajomy transitem przewiózł nam jakieś większe ale nie za bardzo potrzebne graty i zaznaczam, że przeprowadzaliśmy się ze 100metrów plus piwnica i garaż więc gratów było hohoho - dacie radę:yes:
Aga ale z ciebie siłacz. sama wszystko, no powiedz ,że ci mąż pomagał:wiggle:

 

Dobra, Margula, patrz

 

To są moje zdjęcia w imageshacku (teraz dodaję przez forum - "zarządzaj załącznikami" ale tłumaczę jak dodawać*z imageshacka)

 

[ATTACH=CONFIG]88310[/ATTACH]

 

Po prawej stronie każdego zdjęcia są*ikonki, wybierasz tę z literką "i" - pierwszą

 

i wyskoczy Ci takie okienko:

 

[ATTACH=CONFIG]88311[/ATTACH]

 

Na tym zdjęciu widzisz, że zaznaczyłam na niebiesko link, ten link kopiujesz i wstawiasz w treść*posta

i tyle

i tak nic nie zrozumiałam.

 

no bo mi maila nie przysłałaś :p

Ale teraz nie ma co się chwalić. Ostatnie zdjęcie to kuchnia jeszcze zafoliowana. Wszyscy pytają (grzecznie), co to za dziwo, że niebieskie fronty w kuchni :rotfl:

 

nikogo

 

haaaaalo, kto się czuje pokrzywdzony w tym temacie????

;)

 

Zazdroszczę odzwyczajenia się*od telewizora.

A najbardziej tego, że dzieciom nie serwujesz codziennie

U mnie niestety całodniowy seans reklamy, bajki, seriale, wszystko co chcesz :lol:

 

Mówiłam Wam jakie mam dzielne dziecko?

Natchnęło mnie, bo właśnie zobaczyłam mojego szkraba jak drepcze do łazienki.

Ona od dawna już (a ma 2,5 roku dopiero) jak zachce jej się siusiu, wychodzi sama z łóżeczka, otwiera sobie drzwi swojego pokoju, idzie w kierunku łazienki, przynosi nocnik do pokoju, i robi siusiu. Czasami słyszę przez sen jak woła "juuuuuuś, juuuuuuś" siedząc w holu z grającym nocnikiem :lol:

 

A zdarzylo się i nie raz, że wstawałam, nocnik pełny a dziecko śpi (kiedyś się przebudziłam jak kładła się z powrotem spać)

Nieźle co?

no mała zdolniacha i wie ,że mama musi się wyspac

 

Dziś mi się*śniła!!!

Że lodówka zasłania pół okna i część szafek która się nie zmieściła stoi na środku do do góry nogami :D

I robiłam wam zdjęcie 5 zestawów koszy do segregacji :lol2:

Czas się*leczyć :lol2:

coś ty monia jak budowałam , mi się cały czas sniła kuchnia, schody , okna, wszystko mnie atakowało:rotfl:

 

a ja wczoraj miałam wieczor z telewizorem, a raczej z Dwójką . pierw Na dobre i na złe, potemkocham cię Polsko i mnie uśpiło.

Rano siatkówka.Polacy zagrali świetny mecz z Brazylią i o mało nie wygrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za kciuki, oj, przydały się bardzo. Dość powiedzieć, że o 6:30 panowie na budowie byli nadal (zaczęli w piątek o 7:00) i zabierali się za ostatnie malowanie salonu. Ale to niesamowite, zdążyłam ze wszystkim, tj. posprzątać po panach - rzutem na taśmę (po czym panowie z przeprowadzki mi nabrudzili!). No, okna ZNOWU trzeba myć, bo się zakurzyły. Najgorsze, że z zewnątrz też.

Rozpakowałam pokoje dzieci i ich łazienkę, zjedliśmy obiad na mieście i opadłam z sił. Patrzę teraz na wielką stertę kartonów w kuchni i włączoną kozę. I czekam na zmiłowanie. Burdel mam taki, że głowa mała. Jest bosko 8)

 

Monia, przeprowadzaj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za kciuki, oj, przydały się bardzo. Dość powiedzieć, że o 6:30 panowie na budowie byli nadal (zaczęli w piątek o 7:00) i zabierali się za ostatnie malowanie salonu. Ale to niesamowite, zdążyłam ze wszystkim, tj. posprzątać po panach - rzutem na taśmę (po czym panowie z przeprowadzki mi nabrudzili!). No, okna ZNOWU trzeba myć, bo się zakurzyły. Najgorsze, że z zewnątrz też.

Rozpakowałam pokoje dzieci i ich łazienkę, zjedliśmy obiad na mieście i opadłam z sił. Patrzę teraz na wielką stertę kartonów w kuchni i włączoną kozę. I czekam na zmiłowanie. Burdel mam taki, że głowa mała. Jest bosko 8)

 

Monia, przeprowadzaj się!

 

 

Mad padnięta ale mam nadzieję że szczęśliwa :lol: . Kochana niech wam się BOSKO mieszka i może chociaż zielony wątek założysz ... zobaczy ile nas będzie z chwastami pierwszy raz na wiosnę walczyć ;).

 

To co - dzisiaj opijamy oficjalnie rozpoczęty sezon przeprowadzkowy? :D

 

TAK TAK !!! JA chcę być następna :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...