Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

a strefę zrzutu można by zinterpretować na srylion sposobów :p

 

No by można, ale fakt jest taki, że las kampinoski jest na mapie lotniczej dla zrzutu wyznaczony i chcąc nie chcąc czasami dziesiątki ton paliwa tam lądują.

Tak jak mówię, nigdzie nie jest idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, my tu pitu pitu, a u mnie nowa jakość*życia

Wstałam, żaden pędrak nie łaził mi po głowie, siedzę w ciszy, nikt nie woła, nikt nie krzyczy, wow!

Nic teraz mnie nie tłumaczy, muszę się*zorganizować :yes:

Będę jeździć, sprzątać, porządkować, pakować ... i do tk maxxx mam się zamiar wybrać (pierwszy raz! ;) no, wpadłam kiedyś w Radomiu po paterę dla mamy)

Także ... jeszcze jedna kawka i się zmywam :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pół, czyli dla mnie jeszcze nic ;)
oj Monia, ja połowie usypiam:lol2:

 

edit: i DzieńDobry Monia ;)

 

 

 

O tym nie pomyślałam, czy jak się mieszka bez odebranego budynku to czy podpisana umowa na wywóz śmieci jest czymś podejrzanym? Zwłaszcza jak się nie ma adresu??? :lol2: Pasiula wywołuję cię do tablicy jako eksperta!!!

oczywiście,ż emoiżna podpisać umowę o wywóz śmieci. przecież tak jak mówi Monia możesz generować śmieci niemieszkając:p

 

Dobra, my tu pitu pitu, a u mnie nowa jakość*życia

Wstałam, żaden pędrak nie łaził mi po głowie, siedzę w ciszy, nikt nie woła, nikt nie krzyczy, wow!

Nic teraz mnie nie tłumaczy, muszę się*zorganizować :yes:

Będę jeździć, sprzątać, porządkować, pakować ... i do tk maxxx mam się zamiar wybrać (pierwszy raz! ;) no, wpadłam kiedyś w Radomiu po paterę dla mamy)

Także ... jeszcze jedna kawka i się zmywam :yes:

coś ty w weekand do marketów. monia koszmar. ja chodzę tylko wtygodniu i do tego zazwyczaj do południa:p no czasami po południu- kino wtedy. i do Bonarki, bo największa i najmniej ludzi, największy parking i najwięcej toalet:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie pojechalaś:spam:

 

mi zabierają śmieci bo działka numer już ma;) ale jak podpisywałam umowę to nikt żadnych papierów nie chciał poprostu adres odbioru wpisywałam aaaaa pojemniki i tak wystawiamy za płot bo oni o tak różnych porach jeżdżą, że przeważnie nikogo nie ma w domu żeby ich wpuścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pochodzi z natury :lol2:

 

Moni, ale ja nie mam dziecka nie na weekend only. Jak dobrze pójdzie to będę miała 2 tygodnie na sklepy i kina :lol:

Dziś muszę do castoramy jechać

no to jedz do Casto , i do tego tk też:p

my dziś tylko kawa, obiad gdzies na rynku i spacer, bo słońce wyszło:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

.............................Monia gratuluję domku ;) dobre ujęcie - "czystej w kolorze parterówy" ;) DUŻE TE TWOJE WŁOŚCI ...na rowerze można by pewnie rundę zrobić. Podbitka-fajna w kontekście z elewacją. Jeżeli zamierzasz kombinować z elewacją, to ja bym pomyślała może nad wprowadzeniem kilku linii poziomych w kolorze "teraźniejszego" cokołu. Przyjemnej niedzieli życzę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

Widzisz, ja na to nie wpadłam;) A przydałyby mi się takie wakacje... oj przydały:rolleyes:

Tylko z moją jest taki problem, że ona bardzo chętnie zostanie z Babusią (czyt. moją mamą, lub swoją nianią, na którą też mówi Babusia) czy z Papusią (to jej druga niania - Paulina;))... ale tylko na 2 dni... tyle trwa euforia, że coś nowego, że coś fajnego, że ktoś bawi się z nia 12 godzin na dobę, że nie wymaga, że nie zajmuje się swoimi sprawami... a potem jest już ciagłe "Mamusia, chce do Mamusi...", "Nie, mamusia" - i tak jest przy jedzeniu, spaniu, ubieraniu itp, itd... zaczyna sie gehenna;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...