Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

przechowalnia dziecióf na czas budowy :D

 

No i może być już pomysł na biznes:)

Gtaphite 15 mam przy wejściu i bramie garażowej i nic nie brzoskwiniuje:no:

A nad szkoleniem z Pary też myślę, tylko muszę najpierw znaleźć opiekę do dziecióf:rolleyes:

No, może uda mi się ściągnąć teściową pod pretekstem zakupów gwiazdkowych:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

gmina powinna nałożyć na mieszkańców wymóg umów na wywóz śmieci i kontrolować rutynowo faktury, może w jakimś stopniu by pomogło,

 

moja gmina w momencie meldunku przysyła kwit opłat za śmieci (podobny jak tego na podatek) i zaprasza do odbioru kubła (gmina funduje). śmieciowóz jeździ co tydzień i zabiera zawartość kubła oraz wszystkie worki ze śmieciami, jakie się obok niego ustawi.

niestety, niedaleko mamy piękne miasto Wrocław, z którego nam regularnie przywożą śmieci i zostawiają po lasach (w parku krajobrazowym! ogry jedne!). także sama jedna gmina mało może, musiałyby wszystkie ościenne działać w podobny sposób :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja gmina w momencie meldunku przysyła kwit opłat za śmieci (podobny jak tego na podatek) i zaprasza do odbioru kubła (gmina funduje). śmieciowóz jeździ co tydzień i zabiera zawartość kubła oraz wszystkie worki ze śmieciami, jakie się obok niego ustawi.

niestety, niedaleko mamy piękne miasto Wrocław, z którego nam regularnie przywożą śmieci i zostawiają po lasach (w parku krajobrazowym! ogry jedne!). także sama jedna gmina mało może, musiałyby wszystkie ościenne działać w podobny sposób :(

 

No tak tylko nie każdy się melduje, nie mówiąc już o mieszkaniu bez adresu :p

 

Ale ja też uważam że to powinno być w podatku lokalnym i tyle, skoro naród nie dorósł do odpowiedzialności indywidualnej to niestety haracz odgórny i z głowy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas od 1 stycznia gmina wprowadza centralny (gminny) system odbioru śmieci.

Zobaczymy jak to się sprawdzi i czy wpłynie pozytywnie na śmierdzący czarny dym z kominów i sterty śmieci w lesie...

 

Tylko że to nie zawsze jest spowodowane tym że ktoś pali śmieci bo nie ma co z nimi zrobić, często wynika to z ich palenia bo szkoda kasy na coś lepszego na opał:mad:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...