Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:lol2::lol2: mówiłam;)

 

to może ja też wpadnę, jak się wykuruję

 

Ooo, to super:lol: Ja tylko w czwartek to z dzieciem na ramieniu:oops: Ale wpadnę z wielką przyjemnością:lol:

 

monia, dobrze się ten Twój Domek zapowiada - jeszcze nie mieszkacie, a już tętni życiem i ludzi przyciąga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo luuuudzie

Przeprowadzka się jeszcze nie zaczęła a ja już mam jej dość!!!

Powroty do domu o tej porze zwalają z nóg

 

Kupiłam sobie desperadosa i zamierzam się*chociaż trochę rozluźnić ...

Do tego na koniec miałam okropną przygodę. Już myślałam że będę wracać na budowę*na noc (dobrze że jest taka możliwość, ale wcale tego nie chciałam)

I z tego miejsca pozdrawiam serdecznie MagdęZZZ. Już*wiem co czuła gubiąc w niewyjaśnionych okolicznościach telefon

Wysiadałam z auta i naszykowałam sobie klucze od domu. Pouzbrajałam się w torby, aparaty, siatkę z zakupami, ale jak zwykle (w roztrzepaniu) wrzuciłam już kluczyk od auta do torebki. Sięgnęłam po niego (przebijając się*przez torby, aparaty i siatkę ...), znalazłam i wysiadłam. W bagażniku miałam worek 60 litrowy z kartonami i foliami i małą siatkę z różńościami. Wzięłam je i udałam się do furtki. Oczywiście kluczy od domu nie było. 40 minut szukałam wszędzie - w aucie, pod autem, w kieszeniach, wyczyściłam torebkę, w trawie obok samochodu. Everywhere! Na koniec kiedy już chcialam usiąść i się*poryczeć, zaczełam wyrzucać do bagażnika śmieci. W małej siatce nie było, spakowałam z powrotem. Podniosłam z dużego wora pierwszą skręconą folię - SĄĄĄĄĄĄĄĄ!

Magda, nie wiem jak z Twoim telefonem, ale jeśłi go jeszcze nie znalazłaś - szukaj w śmieiach! :lol2: Nie wynosiłaś wtedy??? ;)

 

No, a poza tym.

Glazurnik prawie skończył jedną łazienkę. Usiadłam dziś pierwszy raz na Subwayu, spuściłam wodę ...

Kuchnia się montuje. Wszystko fajnie, tylko chyba okno się*nie otworzy (będzie zawadzało o zlewozmywak :( )

 

I rozdzwoniły się telefony

Wczoraj - na jutro listwy - nie proszę pana, mam lakierowaną podłogę

Na czwartek garderoby - nie proszę pana, w sypialni będzie świeży lakier

Dziś rano - na jutro łóżko do sypialni - nie proszę pana, świeży lakier

Za chwilę po łożku - de velde :jawdrop: - możemy przywieźć w piątek narożnik? :jawdrop: - nieeeee! do tego.... syfu?

 

Ale by bylo pięknie gdybym nie musiała tego wszystkiego przekładać

 

Ale zawsze znajdzie się*pocieszenie - dobrze że nie musiałam przekładać kuchni :lol2:

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy można przyjeżdżać z szampanem? ;-)

 

kiedy chcesz! :p

czekam i czekam ... ;)

 

A ja też mogę się na tą kolę wprosić:oops: Może w końcu poznam resztę dziewczyn;) I z Zuz@nką się zobaczę:wiggle::rolleyes:

 

oczywiście!!! zapraszam :yes:

 

to może ja też wpadnę, jak się wykuruję

 

oczywiście!!! zapraszam :yes:

 

 

Ej no, nie ma dziś "przepisu ..."?

Do czego ja mam tego desperadosa pić?

 

Idę włączyć koncert Petera Gabriela. Jest genialny (koncert ... Peter też), polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się dzieję ho ho! Jak tak was czytam, to się pocieszam, że nie tylko ja tak mam, ze coś gubię, zapominam:rolleyes:

Mówisz narożnik już gotowy? No proszę:o

A kuchnia kiedy się skończy montować?

 

MarJel, ja gubie na chwilę, za to co chwilę :lol2:

Bardzo się zdziwiłam. Zamawialiśmy dzień przed 1 list, a po świętach jeszcze zmienialiśmy

Kuchnię niby kończą jutro. Will see

 

Stałam się dziś specem

Specem od zaworów kulowych 1/2 x3/8, redukcji chromowanych, sufonow (zamiennikiem jest rura karbowana fi 32) :lol2: taśm teflonowych.

Szybko się człowiek może obcykać w "chińszczyźnie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy chcesz! :p

czekam i czekam ... ;)

 

 

 

oczywiście!!! zapraszam :yes:

 

 

 

oczywiście!!! zapraszam :yes:

 

 

Ej no, nie ma dziś "przepisu ..."?

Do czego ja mam tego desperadosa pić?

 

Idę włączyć koncert Petera Gabriela. Jest genialny (koncert ... Peter też), polecam

Monia siedzę u siostry i czytam , z niedowierzaniem. kurcze te auta. ja własnie wyszlam z jej psem i moj bagażnik od 2 godzin byl otwarty, świeciło sie światło.dobrze ,że poszłam z psiurem, bo bym nie odpaliła :sick:

a pędzisz jak burza:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel, ja gubie na chwilę, za to co chwilę :lol2:

Bardzo się zdziwiłam. Zamawialiśmy dzień przed 1 list, a po świętach jeszcze zmienialiśmy

Kuchnię niby kończą jutro. Will see

 

Stałam się dziś specem

Specem od zaworów kulowych 1/2 x3/8, redukcji chromowanych, sufonow (zamiennikiem jest rura karbowana fi 32) :lol2: taśm teflonowych.

Szybko się człowiek może obcykać w "chińszczyźnie" ;)

 

co dziś montowałaś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsanbia - z tą wizytą, to ja się może na razie wstrzymam, bo mam wrażenie że jak tylko ktoś się w tym tygodniu u Ciebie zjawi, to dostanie do ręki szmatę, mopa i będzie sprzątał na dzień dobry ;-)

Dobrze że historia z kluczami się dobrze skończyła, uff.

 

Żadnego jedzenia dzisiaj!

Po wczorajszym plastikowym jedzeniu w HulaKula (kręgle welcome to) jakoś dzisiaj nie mogę patrzeć na normalne jedzenie...

Niestety chwilowo na alkohol też wolałbym nie patrzeć (czy Wy też macie wrażenie że na FM się szerzy.. alkoholizm :D )

 

Przy okazji zapytam - czy ktoś z Was montował odpływ liniowy Kessela?

Czy on faktycznie w części jest z tworzywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko zgodnie z wcześniej napisanym scenariuszem...;) tylko tych kluczy w śmieciach sobie nie przypominam... natomiast wybebeszona torebka na trawę/śnieg - to normalka...:lol2:

Ach... tyle kilometrów przede mną... ale sobie nie daruję :no:... muszę to wszystko zobaczyć...:cool:

Buziaki zostawiam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Stałam się dziś specem

Specem od zaworów kulowych 1/2 x3/8, redukcji chromowanych, sufonow (zamiennikiem jest rura karbowana fi 32) :lol2: taśm teflonowych.

Szybko się człowiek może obcykać w "chińszczyźnie" ;)

 

Że co?:lol2::lol2::lol2:

 

A ja się chyba we wtorek wybieram do stylycy :p na zakupki do ikea i nie tylko:p Czy mam się czuć zaproszona :lol: Też lubię cole:p Zabieram ze sobą forumową Lady, bo mąż juz nie chce ze mną jeździć :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...