Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moni kochana...yhym, yhym...od czego by tu zaczac...przyznaje sie bez bicia...zem nie w temacie z ostatnich kilku stron...i juz chyba tego nie nadrobie:oops: (ufff, jakos poszlo:razz: ale za to zalapalam sie na fotki i musze powiedziec, ze mniamusnie wyszlo...ciemna podloga-kocham sie w niej strasznie, ale ze jestem troche leniwa...nie pojde ta droga:no: nie moge sie doczekac kuchni, bo zapowiada sie pieknie.

A co do spotkania...buuuu:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemna podloga-kocham sie w niej strasznie, ale ze jestem troche leniwa...nie pojde ta droga:no:

 

Dlatego mam ją tylko w sypialni :yes:

Tam się tyle nie brudzi ;) (wiem, bo teraz mam ciemną podłogę w całym mieszkaniu i w sypialni zawsze jest idealna)

Buuu, ale chyba w koncu przyjedziecie z Moniką, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni, dziekuje za fotki-nie wiem, jak moglam nie zauwazyc, jak ja swoja szczeke zostawilam 2 posty nizej (z powodu przepieknej elewecji Twojej:confused:)

Przyjedziemy, przyjedziemy-umówilysmy sie na razie na czwartek -Monia bedzie wracac od Mamy i ma po drodze no i taki mam tajny plan (to tak miedzy nami -kilkoma tysiacami), ze wtedy sie umówimy kiedy jedziemy do Wawy:wiggle:

Moni, kiedy skoncza montowac kuchnie?Przepraszam, jesli juz pisalas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniiiiii, Madziulla,Wy tez jestes na czuwaniu, jak ja?Chociaz nie, Wy to jestescie nocne marki...

ja musze jakas lampe zamowic do wc zaraz, to z emocji nie zasne, bo powoli odpływam:lol2:

 

ale musisz teraz? tak po nocy? jutro już nie bedzie?:lol2: Dziecko, ty się do takich nocnych imprez nie nadajesz, idź spać:rotfl:

To nawet ja już idę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia! Palisander śliczny - to lakier i Vip parkiet czy olejowany Duszek?

Z ogromną przyjemnością bym wpadła, ale nie wiem czy dam radę w czwartek. Jeśli się nie uda to chętnie wpadnę we na wtorek - wtedy to już nawet szafy będą:D

 

lakier i Vip

Duch robił u mnie jedynie teak w łazienkach i parapety w ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawić Was na chwilę bez kontroli i się rozpędziłyście jak ekspres do Koluszek ;-)

 

Monia - zdjęcia świetne, czekam z niecierpliwością na montaż kuchni :)

Jak tak dalej pójdzie, to będziesz musiała wprowadzić rezerwacje na wizyty u siebie, bo tyyyyyyyyle chętnych :D

Jeśli dobrze zrozumiałem, to w czwartek dzień wizytacji na budowie, a we wtorek babskie zakupy? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...