Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pewnie z powodu emocji związanych z montażem kuchni, pojechałaś rano na budowę zobaczyć kuchnię jeszcze raz i zrobić nowe zdjęcia ;-)

 

MagdaZZZ - jeśli musisz jechać na zakupy, aby kupić coś w czym pojedziesz na kolejne zakupy, to w czym zwykle jeździsz na zakupy? ;-)

Edytowane przez salik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myszonik, pomyślalam o Tobie robiąc te foty ;)

 

Bo to ja najbardziej mędziłam w sprawie kuchni? :)

Pięknie się zapowiada... czekam z niecierpliwością na resztę..

 

 

Ale napiszę tylko, że zmontowaliśmy nasz stół Manu - obłędny jest.

 

 

 

 

Zazdroszczę... o moim na razie żadnych wieści i boję się, że nie będę miała na czym świątecznego obiadu wystawić.

Pokaż swój, proszę....

Zostawić Was na chwilę bez kontroli i się rozpędziłyście jak ekspres do Koluszek ;-)

 

I to jest właśnie to, co rano się zastanawiam ile stron dziewczyny (i czasem panowie) naklepiecie przez wieczór i noc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ to żadna tajemnica, ale aktualnie wstyd mi, że w syfie siedzę. Chociaż złamałam się, miałam już żyć bez pani do sprzątania, dopóki do pracy nie pójdę, ale nie daję rady. Ten pył jest wszędzie, sprzątam, a on znowu wychodzi. Wypadałoby po raz trzeci w ciągu 2 tygodni okna umyć :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem, ze jestem mieczak przy Was...ale staram sie (jak nasza reprezentacja: "cały czas do przodu":lol2:)

 

http://emoty.blox.pl/resource/laie_67.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/laie_67.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/laie_67.gif

 

 

MagdaZZZ - jeśli musisz jechać na zakupy, aby kupić coś w czym pojedziesz na kolejne zakupy, to w czym zwykle jeździsz na zakupy? ;-)

 

Dobre pytaniehttp://emoty.blox.pl/resource/th_to_clue.gif No jest to zawsze kwestia problematyczna;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałam napisać, że palisander wyszedł obłędny:)

 

Dzięki Myszonik, dzięki Ania!

 

A ja wam pokazałam wczorajsze zdjęcie. Dziś, po ostatecznym lakierowaniu wygląda jeszcze ładniej. Ale to już pod względem kosmetycznym ;) Chyba na zdjęciu nie byloby różnicy

Wpadłam na chwilkę do domu

Zjechało dziś całe wyposażenie kuchni. Matko, pół domu zawalone :o Nie wiem co zrobię ze wszystkimi styropianami, kartonami, folami. Kolejny kontener!!!??? :(

Panowie męczą się z kuchnią i jest ryzyko że będą musieli kończyć*jeszcze jutro. Okazało się że okap licowany z szafkami wymaga kilku godzin pracy :no:

 

Glazurnik działa. Może do końca tygodnia w łazienkach będzie finisz (bez luster)

Mamy się niby przeprowadzić za 10 dni. Ktoś widzi szansę? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Monia!

Zastanawiam się jakto możliwe że ja jeszcze do Ciebie nie trfiłam :o.

Al cieszę się ,ze już jestem :) :yes:.Szczerze mówiąc jestem dzięki forrumowej Marjelce bo na wspolny obiadek i buszowanie jesteśmy umówione :D.

Napisałam ukradkiem (bo jestem w pracy :D) 2 zdania - aby niew wejść jak buc bez powitania ;) :D

A przejrzenie zdjęć i przeczytanie dziennika zostawiam sobie na deser w domu :)

 

Do miłego!

 

Buziole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnuj instrukcji i gwarancji od sprzętów żebyś nie wyrzuciła z kartonami, bo ja tak chyba właśnie się pozbyłam instrukcji i gwarancji od zmywarki :(

 

Dopiero co o tym z K rozmawiałam :yes:

 

Nie dojechała bateria kuchnenna i okazało się, że zlewozmywak jest bez korka automatycznego. Od raz zadzwoniłam z ochrzanem.

Ale najśmieszniej bylo potem. Mąż odkrył że szafki klapią, chodził, wkurzał się pod nosem w końcu chciał dzwonić i robić rozrubę (a on jak jest spokojny, tak jak już dzwoni to lepiej nie być w skórze rozmówcy;) ). Dobrze, że kazałam mu się upewnić się u montażystów, bo by zrobił z siebie pajaca (hamulce montuje się*na końcu :lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę CIę martwić, ale śmieci jest najwięcej na końcu. Kontenerek jak nic:)

Madeleine, rozumiem CIę, też byłam załamana w dniu przeprowadzki. Teraz, tydzień po, powolutku wszystko się doczyszcza, ale odkurzać i zmywać trzeba non stop. Ciągle jeszcze ekipy włażą w butach, niekończąca się historia. Pewnie z miesiąc to potrwa:(

 

Jak mi Pani krzyknęła 17 zł/h sprzątania to podziękowałam. Kurde, co to się robi? 130 zł dniówki dla Pani sprzątającej to chyba lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Olu! :)

 

Ania, to będzie chyba piąty kontener w czasie wykończeniówki. ehhh ...

Pisałaś u Efilo o alergii.

Przebywalaś*kiedyś*z maltańczykiem? To są psy które mają okrywę włosową. Jeśli człowiek nie ma poważnej alergii bardzo prawdopodobne że ten pies nie będzie uczulał :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę CIę martwić, ale śmieci jest najwięcej na końcu. Kontenerek jak nic:)

Madeleine, rozumiem CIę, też byłam załamana w dniu przeprowadzki. Teraz, tydzień po, powolutku wszystko się doczyszcza, ale odkurzać i zmywać trzeba non stop. Ciągle jeszcze ekipy włażą w butach, niekończąca się historia. Pewnie z miesiąc to potrwa:(

 

Jak mi Pani krzyknęła 17 zł/h sprzątania to podziękowałam. Kurde, co to się robi? 130 zł dniówki dla Pani sprzątającej to chyba lekka przesada.

no mojej tyle właśnie wyszło, 150pln za 9h. Miała być 10h, ale "musiała wyjść", minęłam ją na drodze. Nie zdążyłam jej powiedzieć, że to ostatni raz, cóż, załatwię sprawę na telefon. Podłogę myła mopem z resztką farby albo tynku, cała ma znowu białe plamy. Chodziłam i pół godziny je czyściłam. Grrrr.

Dobrze, że się całkiem rozpakowaliśmy, ale jak piszesz - ciągle jeszcze ekipy się kręcą, a jak są - to czegoś chcą.

 

Monia, kartony możesz spalić. Styropianu oczywiście nie. Ja dziś trochę paliłam, ale mocno wiało i się bałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Olu! :)

 

Ania, to będzie chyba piąty kontener w czasie wykończeniówki. ehhh ...

Pisałaś u Efilo o alergii.

Przebywalaś*kiedyś*z maltańczykiem? To są psy które mają okrywę włosową. Jeśli człowiek nie ma poważnej alergii bardzo prawdopodobne że ten pies nie będzie uczulał :yes:

To ja dodam jeszcze z psów nie uczulających, bo mają włos a nie sierść są : Lwi Piesek, Maltańczyk, York, Shit Tsu , Biszon, PON, Border Coli,Bobtail, Bolończyk, Hawańczyk, Briard, Coton de Tulear, Komondor...

Część z tych psów mają włos a część wełnę albo tzw kozi włos...

Inne mnie znane mają sierść...

 

Monia a kiedy fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...