Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kuchenka fajowa :wiggle:(cóz to jest?).

Masz dwa piekarniki:o????!!!!

Miejsca w szufladach już zazdroszczę!

Masz już wybrane coś na scianę nad blaty?

No i zastanawia mnie jeszcze czemu wzięłaś zmywarkę z odkrytym panelem? Bo może o czymś nie pomyślałam:confused:

 

A o tym, jak wykorzystać poprzeprowadzkowe kartony pisałam, a właściwie pokazywałam, ostatnio w Dzienniku:)

Może Ci się przyda:)

 

A! I ma przyjechać dzisiaj moja opieka do dzieci, więc mam wielką ochotę przyjechać na to szkolenie.

Zapisałaś się już? Ty Salik też? Nie wiesz czy są jeszcze miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekałam się :wave:

A już myślałam, że się nie doczekam i pęknę ;)

Kuchnia wyszła pięknie, obłędnej ilości miejsca obłędnie zazdroszczę, bo mnie już trafia na myśl, że mam dom z kuchnią niewiele większą niż w bloku.

Szuflady z gigantyczną ilością przegródek to jest to!

I na koniec napiszę, żebyś już zupełnie nie łamała się ceną kuchni - ona musiała tyle kosztować skoro jest jej tak dużo:)

A lodówka to w końcu ten problematyczny - liebherr? Wznowili produkcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jaką Ty masz gigantyczną kuchnię! ;-)

Ale wygląda świetnie :D

Że też Ci się chciało jechać po nocy... :)

To kiedy można przyjechać na wizję lokalną? :)

 

Czego się nie robi dla forumowiczów ...

Kiedy chcesz :p

 

Dopóki nie wkleiłaś zdjęcia z zawartością szuflad, w tym świetle kuchnia wyglądała jak biały abstrakt z ikei 8)

 

No, i już wiecie dlaczego mówiłam że kuchnia jest zwyklakiem :p

 

Kuchenka fajowa :wiggle:(cóz to jest?).

Masz dwa piekarniki:o????!!!!

 

No i zastanawia mnie jeszcze czemu wzięłaś zmywarkę z odkrytym panelem? Bo może o czymś nie pomyślałam:confused:

 

 

Tak, mikrofala jest kompaktowa, a co (czasami brakuje mi miejsca w piekarniku, teraz nie będzie :lol:)

 

Panel odkryty chciałam. Miałam taki i taki i odkryty wolę :yes:

 

Na ścianę muszę*zamówić jakiś lacobel. Właśnie! Muszę zamówić lacobel!

 

monia a w kuchni na podlodze to opirus? jesli tak to przygotuj sie na trudne mycie, mam to w kuchni i wiatrolapie i klne jak szewc. mezus wybral ;)

 

W kuchni (holu, jadalni) są metalwoody (casalgrande padana)

Zapewniam Cię, że na żywo różnią się znacznie ;)

Dzięki

 

Doczekałam się :wave:

A już myślałam, że się nie doczekam i pęknę ;)

Kuchnia wyszła pięknie, obłędnej ilości miejsca obłędnie zazdroszczę, bo mnie już trafia na myśl, że mam dom z kuchnią niewiele większą niż w bloku.

Szuflady z gigantyczną ilością przegródek to jest to!

I na koniec napiszę, żebyś już zupełnie nie łamała się ceną kuchni - ona musiała tyle kosztować skoro jest jej tak dużo:)

A lodówka to w końcu ten problematyczny - liebherr? Wznowili produkcję?

 

No, i się doczekałaś :lol:

Mała nie jest (chociaż tyle ;))

Tak, to liebherr. Już jej miało nie być (faktycznie jest wycofana i na razie nie ruszyli z produkcją zamiennika). Dzwoniliśmy nawet do Niemiec pytać co i jak. W końcu okazało się że kuchniarz nam ją sprowadził

Wada jest taka, że w tropikach siadały kostkarki. Nigdzie w Europie się*nie zdarzyło ;) Tfu tfu

 

A i zlew - pokaż jeszcze zlew....

 

Pokażę już z baterią :yes:

 

Wariatka, o tej godzinie na budowie !!??

Ale bez dzieci co za problem jeszcze o disco po drodze można było za ha żyć, ech życie nocne kiedy to było?? Kuchnia super, piekarniki, szuflady, będziesz szalała...

 

I to jest właśnie super. Można wszystko :yes:

Dzięki e-mól

 

Łaaałłłł Super :)

To poproszę jeszcze zestaw zdjęć w dzień :)

 

Dzięki, będą na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Monia :)

Kuchnia (kusia jak mówił mój syn gdy był mały :D) fajowa.

Lubię ten układ .Widzę że ,kolor,układ i wielkość podobny do mojej kuchni :)

 

Podzielęsie więc spostrzezeniami "starej wyjadaczki" :)Z naciskiem na "wyjadaczkę" a nie"starą" :lol2: ;)

Baaaaaaaaaardzo lubię białe kuchnię i jestem pewna ,że będziesz zadowolona :)Wbrew pozorom jest łatwa do utrzymania w czystości :)

Taki układ jest równiez wygodny.Bardzo lubię swój zlewozmywak pod oknem (wcześniej nigdy tak nie miałam) :)

Moja kuchnia jest również dość duża i na początku nie mogłam się w niej odnależć :D.Ale tak to jest jak się człowiek przenosi się do salonu z kuchnią większego niż poprzednie mieszkanie :D :lol2:.Na początku z kuchni do stołu i wszędzie indziej było mi daleko-ale teraz juz nie narzekam-ćwiczę mięśnie nóg i pośladków :cool: ;) :D

Fajowa też lodówka z kostkarką.Tak sobie myślę,że szkoda trochę,że zmieniłaś swoich przyzwyczajeń i nie kupiłaś zmywarki z panelem chowanym.Lepiej by się komponowało :).Ale jeśli jesteś przyzwyczajona do takiego modelu też rozumiem (wygoda ponad wszystko :D)

 

Zastanawiam się też czemu nie zdecydowałaś się na indukcję ?:o

 

P.S Świetne wkłady do szuflad !

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę że koleżanka jeszcze dobrze Moni nie zna :lol2:. Było jakieś 60 stron temu ;) Monia to piewszy kuchcik forum i gotuje tylko na OGNIU ;)

 

To prawda nie znam Moni :( ;). Jeszcze :cool:

Zastanawiałam się jak to możliwe ,ze dopiero teraz tu trafiłam :o.Ale mam nadzieję,że poznam ;) :D

Mam co nadrabiać - 288 stron do przeczytania :cool: ;) :D

 

Rozumiem,że przyzwyczajenie jest naszą drugą naturą i już milczę w temacie indukcji :cool: :)

 

P.S Ale się wyrwałam :D.Miałam na myśli to,że indukcja się po prostu lepiej komponuje :sza: . Ale rozumiem argumenty Moniki-wygoda ponad wszystko :)

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia - wow:jawdrop:

Pierwsze wow dla kuchni:jawdrop:

Drugie wow dla godziny publikacji zdjeć:jawdrop:

:lol2: Naprawdę rewelacja, świetna kuchnia - przestonna i funkcjonalna... lodówy zazdroszczę okrutnie:roll:

I czekam na opinię z funkcjonowania mikrofali kompaktowej - ja jakoś nie wierzę w żadne 2w1, a drugiej strony by mi się też przydała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki,aaaaa!!!!!!:wave:

Kuchnia widac, ze nalezy do milosniczki dobrego jedzonka-duza, przestronna i przemyslana w kazdym calu!Super! I choc podobnie, jak Balbina wolalabym ukryty panel, to wazne, zeby bylo wygodnie i wybralas, tak, jak Tobie jest lepiej.Moniu-na szybko dwa pyt:

Z jakiej firmy sa te podzialki w szufladach?

Czy lacobel na scianie przy gazie bedzie ok?Bo mi pan szklarz powiedzial, ze popeka...i ze moze byc ew. hartowane szklo...

a co do gazu...moj M. jest mega uparty w tym temacie i o zadnej indukcji ani ceramice nie chce slyszec...wiec chyba bedzie piąteczka,Kochana:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...