Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rozumiem,że przyzwyczajenie jest naszą drugą naturą i już milczę w temacie indukcji :cool: :)

 

Lady, jeśli chodzi o panel w zmywarce - tak, tu przemawiała kwestia wygody i przyzwyczajenia. Przetestowałam jedno i drugie po kilka lat, wybrałam panel. Trudno że nie jest idealnie ;)

 

Ale już jeśli o gaz chodzi, to (nie wiem czy powinnam znów temat ciągnąć :lol:) powiem krótko - prawdziwi kucharze (nie mówię że ja jestem, mówię o tych zawodowych) gotują na gazie. To inna jakość życia. Wok, te sprawy. Nie wyobrażam sobie gotować nie na ogniu (teraz mam płytę i od 5 lat żyję w tej ciężkiej rzeczywistości)

The end

 

A wiesz lady że ja teraz też mam białą*kuchnię ;)

Nieźle muszę być sfisiowana że po 5 latach (prawie 6) nie zmieniłam na coś innego :lol:

Ale masz rację - w utrzymaniu jest super. Tyle że ta teraz jest matowa. Nie wiem jak z lakierem

 

Magda, jeszcze o 2 w nocy przestawiałam koszyki w dużym Cargo :lol2:

Fajnie że Ci się*podoba

Podejrzewam że mikrofala będzie częściej używana jako mikrofala, ALE ... często masz tak że chcesz sobie zapiec bagietkę z czosnkiem, albo upiec dwie tarteletki?Ja tak. I zawsze mi szkoda włączać cały piekarnik. Tu już nie będzie ;)

 

Spirea, dzięki! :yes: Ja to bym mogła mieć i 6 palników :lol2:

 

Hazel

Widzisz, nie wiedziałam o wykluczaniu się*lacobelu i gazu. Oczywiście będę się*orientować. Chociaż wiem że ludzie mają.

Wkłady do szuflad są bluma albo graasa, nie wiem nawet. Przyjechały razem z kuchnią i nie orientowałam się co to jest.

Jestem w szoku że tego tak dużo, wreszcie nie będę się*gnieździć w jednej drewnianej wkładce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Monia :)

Kuchnia (kusia jak mówił mój syn gdy był mały :D) fajowa.

Lubię ten układ .Widzę że ,kolor,układ i wielkość podobny do mojej kuchni :)

 

Podzielęsie więc spostrzezeniami "starej wyjadaczki" :)Z naciskiem na "wyjadaczkę" a nie"starą" :lol2: ;)

Baaaaaaaaaardzo lubię białe kuchnię i jestem pewna ,że będziesz zadowolona :)Wbrew pozorom jest łatwa do utrzymania w czystości :)

Taki układ jest równiez wygodny.Bardzo lubię swój zlewozmywak pod oknem (wcześniej nigdy tak nie miałam) :)

Moja kuchnia jest również dość duża i na początku nie mogłam się w niej odnależć :D.Ale tak to jest jak się człowiek przenosi się do salonu z kuchnią większego niż poprzednie mieszkanie :D :lol2:.Na początku z kuchni do stołu i wszędzie indziej było mi daleko-ale teraz juz nie narzekam-ćwiczę mięśnie nóg i pośladków :cool: ;) :D

Fajowa też lodówka z kostkarką.Tak sobie myślę,że szkoda trochę,że zmieniłaś swoich przyzwyczajeń i nie kupiłaś zmywarki z panelem chowanym.Lepiej by się komponowało :).Ale jeśli jesteś przyzwyczajona do takiego modelu też rozumiem (wygoda ponad wszystko :D)

Zastanawiam się też czemu nie zdecydowałaś się na indukcję ?:o

 

P.S Świetne wkłady do szuflad !

 

a tu się nie ma nad czym zastanawiać ;) - wszyscy kucharze pichcą na gazie :) indukcjom mówimy stanowcze NIE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam zamiar we wtorek przyjechać i osobiście obmacać :D

 

Łooo!!!!! To we wtorek się wszystkie zlecą do Ciebie??? Lidzia, Paśka chyba też coś wspominała, ja z Lady Madziuchna :jawdrop: Ekstra :lol:

 

 

 

Monia kuchnia baaardzo funkcjonalna, od razu widać, że tu rządzi prawdziwa kuchara :lol2:

Duża, olbrzymia ilość blatów, wielka lodówa, profesjonalna kuchenka- gazowa! A w tym wszystkim estetyczna i piękna:yes:

A i bardzo podoba mi się wysoka zabudowa.

Faktycznie układ podobny do kuchni Lady:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo!!!!! To we wtorek się wszystkie zlecą do Ciebie??? Lidzia, Paśka chyba też coś wspominała, ja z Lady Madziuchna :jawdrop: Ekstra :lol:

 

 

 

Monia kuchnia baaardzo funkcjonalna, od razu widać, że tu rządzi prawdziwa kuchara :lol2:

Duża, olbrzymia ilość blatów, wielka lodówa, profesjonalna kuchenka- gazowa! A w tym wszystkim estetyczna i piękna:yes:

A i bardzo podoba mi się wysoka zabudowa.

Faktycznie układ podobny do kuchni Lady:rolleyes:

 

mam nadzieję też dolecieć :)

 

sprawdzę tylko połaczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia bombowa. I strasznie zazdroszczę lodówki. Jest taaaaka wielka.

Czy wkłady do szuflad dostałaś z kuchnią czy gdzieś dokupywałaś? Napisz cz to blum czy coś innego.

 

A poza tym super wygląda ta podłoga.Robi się bardzo domowo. Dopiero teraz nadrobiłam zaległości:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co tak ględziłaś kobieto??!! Że niedobrze, żałujesz i już chcesz inną?

Super jest! OGROMNA kuchnia. Wszystko zaplanowane jak trzeba. Na pewno będzie wygodnie. Mi się podoba.

Pilnuj tylko tej baterii, bo widzę, że zlew masz pod oknem... Właśnie, jakiś gigantyczny zlewozmywak! Ile to ma szerokości??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie, i co ja będę teraz? odpowiadać na pytania godzinę?

Kiedy ja mam wpaść do waszych wątków!?

 

Byłam dziś na szkoleniu w Parze.

Cuda pokazywali, sami robiliśmy. Ja efekt betonu, salik efekt rdzy, byli panowie którzy przyszli pojeść i się*pośmiać, a my (ja, balbina i salik) udawaliśmy projektantów :lol2: bo niby incognito. Fajnie było :lol:

 

Jakby ktoś chciał zrobić fajny efekt na ścianie, nowoczesny, ciekawy, mogę robić, drogo nie policzę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsanbia - o ile dobrze pamiętam to jeszcze 5h temu szukałaś wykonawcy swojej obudowy kominka :D

Pokaż lepiej jakieś nowe zdjęcia z budowy ;-)

 

I masz jeszcze jakieś 6h na przeglądanie innych wątków, przed wschodem słońca :)

 

MagdaZZZ - mieliśmy takie małe trójkącikowe spotkanie.

Podobno każdy facet marzy o 2 kobietach jednocześnie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...