Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Monia nadal szukasz chętnych na siersciucha? Jeśli tak, to daj mi proszę znać...ile ta przyjemność? ;)

 

Nadal, 127,50 euro

 

Dzięki :)

 

No i co tak ględziłaś kobieto??!! Że niedobrze, żałujesz i już chcesz inną?

Super jest! OGROMNA kuchnia. Wszystko zaplanowane jak trzeba. Na pewno będzie wygodnie. Mi się podoba.

Pilnuj tylko tej baterii, bo widzę, że zlew masz pod oknem... Właśnie, jakiś gigantyczny zlewozmywak! Ile to ma szerokości??

 

Noooo doooobra, brzydka nie jest :)

Ale wiesz, jak się naoglądało tu takich wowów ;) (jak Twoja) to już się*inaczej na swoją, normalną*patrzy ;)

Już jestem uczulona na baterię, chociaż u mnie bateria będzie mocowana w zlewozmywaku, nie w blacie. Zobaczymy

szer 100cm

 

Kuchnia bombowa. I strasznie zazdroszczę lodówki. Jest taaaaka wielka.

Czy wkłady do szuflad dostałaś z kuchnią czy gdzieś dokupywałaś? Napisz cz to blum czy coś innego.

 

A poza tym super wygląda ta podłoga.Robi się bardzo domowo. Dopiero teraz nadrobiłam zaległości:).

 

dzięki!

wkłady dostałam, muszę*sprawdzić jaki to producent, ale podejrzewam że heacker po prostu

Lodówka jest hiciorem. To że jest taka wielka. To że się sama zamyka. To że włącza się podświetlenie przy pobieraniu lodu ... No i zamrażarka wielkości mojej obecnej lodówki. Mogę szaleć :lol:

 

mam nadzieję też dolecieć :)

 

No ja też mam!

Dzięki Zuza za smsa, rozładowal mi się telefon jak wracałam ze szkolenia, i nie miałam jak odpowiedzieć

 

Monia kuchnia jest OGROMNA.... BOSKA!!!

Ilość blatów i szafek powala, jest pięknie :)

 

:) dzięki!

 

Monia kuchnia baaardzo funkcjonalna, od razu widać, że tu rządzi prawdziwa kuchara :lol2:

Duża, olbrzymia ilość blatów, wielka lodówa, profesjonalna kuchenka- gazowa! A w tym wszystkim estetyczna i piękna:yes:

A i bardzo podoba mi się wysoka zabudowa.

 

MarJelko, obyś*na żywo miała takie samo wrażenie. Odliczamy dni do wtorku ;)

 

o! ale bym przegapiła! super przestrzenna ta TWoja kuchnia :) gdzie się można zapisywać do fanklubu?

:lol: bez przesady, ale dzięki :yes:

 

ups, to nie wiem, czy się zmieścisz ;) Żartuję. Moja kuchnia ma 6mb blatu + wysoka zabudowa 1,4mb + lodówka i przyznam, że jedzenie trzymam głównie w spiżarni, nie zmieściłam się z nim w kuchni. Ale nie mam szafek górnych.

 

Jedzenie, w sensie?

Myślę że się zmieszczę. W cargo i szafce w wysokiej zabudowie mam wystarczająco miejsca na trzymanie podstawowych produktów spożywczych. Dla przetworów będzie miejsce w spiżarni :yes:

Szafki gorne (jest ich 3,5m) będą służyły do przechowywania szkła zapewne (w jednej jest wbudowany okap i za wiele się tam schować nie da)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ależ jak ja kocham duuuże, proste kuchnie!!!:cool: Najpierw poszalejesz z dodatkami, a zaraz potem z potrawami!:lol2:

Cudna jest i tyle!:wiggle:

A z piekarników będzie Pani zadowolona! Wiem to z autopsji.:lol:

 

Rasiu, a ja Ciebie za miłość do prostych kuchni! :lol: i w ogóle!

Dziecko naprawilaś?

Dzięki :)

Ale kiedy wpadasz? Wtorek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, a ja Ciebie za miłość do prostych kuchni! :lol: i w ogóle!

Dziecko naprawilaś?

Dzięki :)

Ale kiedy wpadasz? Wtorek?

Dziecko w trakcie serwisowania;). Trybiki podokręcane. Za nami dwa dni testów sprawnościowych i jutro jeszcze jeden;).

Jutro też zaczną się testy wytrzymałościowe matki, bo dziecko wybywa wieczorem;)

We wtorek powiadasz? Jak przetrzymam testy... czemu nie?:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, nie muszę sprawdzać, to Ci napiszę :p 7m2 ;) 0,7x10

Dobrze mówię? :rolleyes:

 

Co ten Twój mały klonik nawyrabiał?

Do dziś nie wiem ;)

Zamawiaj!:D Idealnie!:lol:

Klonik? No jak to co? Jest przesłodki, cudowny i kochany... zupełnie tak jak ja;):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia znow musialam nadrabiać po 3 dniowej nieobecnosci.

piękna Kuchnia:) śliczna. a blat .przeciez ja mam to na scianie telewizyjnej tylko w lakierze na wysoki połysk( limba czarna zKaidla);)

a początki białej łazienki powalają:jawdrop:

i znów szkoda,ze ja raczej do Warszawy w tym roku raczej nie dam rady przyjechać, a szkoda.tyle ma być dziewczyn:offtopic:nawet zOlą się nie zobaczyłam , bo jej synek był chory:offtopic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...