Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Wariatka, o tej godzinie na budowie !!??

Ale bez dzieci co za problem jeszcze o disco po drodze można było za ha żyć, ech życie nocne kiedy to było?? Kuchnia super, piekarniki, szuflady, będziesz szalała...

oj bedziesz Monia . wszystkiego masz dużo .miejsca, szafek. i ten wielki zlew. nie przejmuj się . moje okno sie tylko otwiera na 1/6 , bo bateria przeszkadza;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ej ludzie, i co ja będę teraz? odpowiadać na pytania godzinę?

Kiedy ja mam wpaść do waszych wątków!?

 

Byłam dziś na szkoleniu w Parze.

Cuda pokazywali, sami robiliśmy. Ja efekt betonu, salik efekt rdzy, byli panowie którzy przyszli pojeść i się*pośmiać, a my (ja, balbina i salik) udawaliśmy projektantów :lol2: bo niby incognito. Fajnie było :lol:

 

Jakby ktoś chciał zrobić fajny efekt na ścianie, nowoczesny, ciekawy, mogę robić, drogo nie policzę :lol2:

 

ja mam całą klatę schodową do zrobienia - to na kiedy mam Cię w grafik wpisać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na budowie od rana do nocy a efektów brak. Robi się*coraz bardziej syfiasto. Przybywa kartonów, śmieci :( Łapię doła

Jechałam dziś na mój ulubiony Targówek. Znów godzina w jedną, dwie w drugą stroną. Ale schodek do salonu zamówiony. I teraz pytanie - kto mi to przywiezie. Jeden 4mb, drugi 3

Łazienki w zasadzie skończone. Czekam na gościa z Ronala. Trzeba zrobić stelaż pod lustro ...

Mąż dziś cały dzień montował lampy. Zrobił w zasadzie wszystkie które mieliśmy, jutro bierze się za ledy, a mało ich nie jest

 

Zdjęć nie mam, bo nie ma czemu ich robić

 

Aha, przyjechały mebelki Lili. Będzie co skręcać ;)

 

Moni, faktycznie "limba" się mój blat nazywał :lol:

Czyli mam fajny blat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno dać, jeśli bagażówka będzie wersją przedłużoną typowego dostawczaka (firma nie oferuje żadnego transportu, ani z nikim nie współpracuje?)

A jak Ty to w ogóle do domu wniesiesz?

 

Nie, to jest zwykły stolarz, siedzi sobie w tym swoim zakladzie i ... rzeźbi :) (ale potrafi wszystko ;) )

 

Wniosę, bo to dokładnie na przeciwko wejścia :) Nie trzeba nigdzie zakręcać :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę u Was aż praca wre, a ja mam wrażenie, że u mnie wszystko stoi w miejscu - niby jacyś ludzie się kręcą po budowie, niby coś przywożą, robią, ale jakoś końca nie widzę.

Kiedy termin przeprowadzki?

Bo ja bym chciała od przyszłej soboty do ok. wtorku się wprowadzić, ale czy to możliwe jeśli ostatnia ekipa malarzy po drugim malowaniu ma skończyć w piątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na budowie od rana do nocy a efektów brak. Robi się*coraz bardziej syfiasto. Przybywa kartonów, śmieci :( Łapię doła

Jechałam dziś na mój ulubiony Targówek. Znów godzina w jedną, dwie w drugą stroną. Ale schodek do salonu zamówiony. I teraz pytanie - kto mi to przywiezie. Jeden 4mb, drugi 3

Łazienki w zasadzie skończone. Czekam na gościa z Ronala. Trzeba zrobić stelaż pod lustro ...

Mąż dziś cały dzień montował lampy. Zrobił w zasadzie wszystkie które mieliśmy, jutro bierze się za ledy, a mało ich nie jest

 

Zdjęć nie mam, bo nie ma czemu ich robić

 

Aha, przyjechały mebelki Lili. Będzie co skręcać ;)

 

Moni, faktycznie "limba" się mój blat nazywał :lol:

Czyli mam fajny blat :lol:

 

Madeleine - ale to zależy jaki jest ten osobowy samochód...

Przez które okno Ci konkretnie tylko trochę wystawało? :)

 

Do mojego np. 3m nijak nie wejdą, jest problem z 2m choinką.

A 4m to o metr więcej niż 3m - wbrew pozorom to spora różnica.

Monia blat masz zaje.... fajny:)

a ty dziewczyno głowa do góry. i lepiej pogotuj coś w nowej kuchni, włóż szarlotkę ,żeby pachniało, to od razu humor odzyskasz:) monia a tak na serio to końcówka zawsze jest stresująca, bo wszystko sie nawarstwia. i już by sie chciało mieszkac , a to jeszcze się coś przeciąga, a tu problem. ale już blisko. na święta będzie u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madeleine - ale Octavia to jest bardzo długi samochód.

Do tego profile KG czy nawet rynny są dosyć wąskie, podejrzewam że wciśnięcie schodka, który do tego waży sporo i ma metr więcej nie będzie takie proste jak Ci się wydaje.

Jak wejdzie, to wejdzie - ale zawsze lepiej mieć alternatywę :)

Poza tym jest jeszcze kwestia dojazdu - dla Moni to pewnie stracone dobre 3-4h w obie strony, benzyna też kosztuje a bagażówka liczy tylko za kurs w jedną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...