Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Muszę kupić 12 prowadnic do godmorgona !!!

Siedziałam dziś 3 godziny nad nimi. Wyodkurzałam, potem je wykręciłam, przedmuchałam, myłam, przykręciłam z powrotem - d.pa!

Są zatarte.

Dla przyszłych użytkowników godmorgonów - przykręcajcie prowadnice na końcu!!!

Przetrzepałam net i już wiem które to konkretnie są (a jest tego niemało), Blum tandem plus z blumotion, montowane na bolce, nr katalogwy 561H3601B. I oczywiście znajduję w sklepach wszystkie 360mm, 30kg, pełny wysuw, tylko nie te :roll:

Jestem wściekła i zrozpaczona (nie dlatego że to taka tragedia, na tym etapie chyba wszystko wywołuje tak skrajne emocje)

ty to się chyba razem z tymi bloomami zatarłaś dzisiaj, co ?

gdzie się szanowna pani podziewa ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy o mnie pamiętacie :D

Jak ja Was lubię ...

 

Wróciliśmy przed chwilą, miałam paść jak długa ale demakijaż mnie przebudził :lol2:

 

Dziś w ramach oderwania się od ściery i mopa, złapałam za śrubokręty, kombinerki, wkrętarkę ...

Zaczęło się od skrzynki na listy którą zamontowałam, potem skręciłam godmorgona, komodę dla Lili (co za shit, jednak instrukcje IKEA to jest to!), w międzyczasie zamontowaliśmy wykładzinę w dużej garderobie (grunt, podkład piankowy, wykładzina, mało wdzięczna robota) i jeszcze posprzątałam kuchnię ...

Reszta domu tonie w kartonach, foliach i styropianach. Możecie się we wtorek zdziwić

A, i mąż zamontował większość ledów :yes:

 

Hazel, pytaj!

 

Na prowadnice nie miałam dziś czasu ani nerwów

 

 

W nagrodę za pamięć zdjęcia z dziś.

Nuda ...

 

Szanowny pan mąż ;)

http://img256.imageshack.us/img256/375/zdjcie1in.jpg

 

a tak wyszło

http://img62.imageshack.us/img62/5638/11122011003.jpg

 

 

http://img607.imageshack.us/img607/7782/11122011002.jpg

 

 

http://img189.imageshack.us/img189/125/zdjcie2z.jpg

 

 

http://img825.imageshack.us/img825/7186/zdjcie3xb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu wracasz z budowy w takich godzinach jak z imprezy:)

Wykładzina zapowiada się raczej fajnie, ale na moim kompie kiepsko cokolwiek widać na tym zdjęciu.

Za to komoda Lil świetna - i faktycznie nieźle się musiałaś narobić przy jej skręcaniu, wygląda na skomplikowaną. Podziwiam, bo ja to dwie lewe rączki - nadaję się tylko do prac niewymagających manualnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee, jest jeszcze "gorzej" niż u MagdyZZZ :bash: Czy Wy musicie tyle gadać? :lol2:

 

Monia, pięęęęęęęęęęęknisty ten Twój dom. Ale, ale... Pamiętasz, jak się dziwiłaś, że powierzchnię mamy podobną, a koszty tak różne? Ja już wiem dlaczego... Po pierwsze masz 2 razy więcej kominów, a po drugie, dziewczyno, jaki Ty masz dach :jawdrop: Ja myślałam, że mój jest wielki i skomplikowany :jawdrop: Już po tym jednym zdjęciu widzę, gdzie kaska poszła...

 

Pokój Lili będzie świetny. I PAN MĄŻ się pojawił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia dzielny z ciebie Bob Budowniczy . sama skręcasz mebelki:) ja nawet bym nie pomyślała o tym. :) pięknie wyszły.

Monika, to wcale nie takie trudne - ja u siebie też wszystkie meble w domu sama skręcam - ostatnio śmiałam się z moim kolegą, że moją najlepszą przyjaciółką jest wkrętarka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożesz.... o 3.50 robisz demakijaż.... ja już bym myślała o nowym;)

 

No to trzymam kciuki za dalsze postępy prac.

A skręcanie mebli nie jest aż takie skomplikowane... ja też sama skręciłam, a regały do spiżarki skręcał sam Emil i mnie nie dopuścił. Jaki był dumny...

Mnie rozbraja ich instrukcja... instrukcja skręcania, a jak nie możesz sobie poradzić to zadzwoń do Ikei :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś ty, przecież ich instrukcja jest jedną z przystępniejszych i łopatologicznych

 

No właśnie dlatego...

Do łez doprowadza mnie ich rysunek, że jak z ich instrukcją sobie nie poradzisz to dzwoń... To właśnie mnie rozbraja... zawsze się z tego śmieje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikea rządzi jeśli chodzi o instrukcje.

Ostatnio skrecalam vox'a, masakra z 7 rodzajów srubek, różniących się o mm na szrokosci lub długości, spokojnie mogłyby być ze dwa rodzaje, do tego kilka błędów merytorycznych, ze dwa dni kilka prostych szafek skrecalam z mamą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hazel, pytaj!

Najpierw pozdrowienia dla pana Meza i gratulki, ze tak szybciutko i sprawnie dzialacie:wiggle:

Monia pierwsze pytanko o ta szybe za płyta gazowa-czy juz cos wiesz?

A drugie-co masz na podbitce? Płyty k-g i na to tynk czy cos innego?

Dzwonilam do mojego pana od elewacji (tego marnotrawnego, który nas wystawił-ale niechcacy, wiec wybaczamy:cool:) no i chcielismy zamówic materiały-swoja droga to prawda,ze teraz warto?to chyba bardziej korzystne teraz niz na wiosne,prawda?:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sobie poradziłaś z tą komodą!

Podziwiam dziewczyny, gdy sobie świetnie dają radę z wiertarą, bo to nie częsta sprawa (Lidzia o tobie też myślę, i o e-mólku i reszcie dzielnych wojowniczek);)

I pisałam już, że super jak mąż tak pomaga na budowie? Zazdroszczę tak zaradnego męża!

 

O! Balbina to Ty też się we wtorek wybierasz?:lol:

 

Mam nadzieje, ze nie sypnie śniegiem za bardzo cobym i ja dotarła, bo mam kawałek drogi :roll:

 

Planowałam być, ale włąśnie wróciłam od lekarza i Mała jeszcze chora i starszego bierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...