Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Wpadam na chwilę w przelocie i wracam na budowę

Spałam dziś całe 1,5 godz. Cały dzień piję kawę jedna za drugą i śpię na stojąco.

Garderoby gotowe, szafka pod umywalkę też, listwy się robią. Do roboty przyjechało 7 osób, dom jest zmasakrowany

 

Mam nadzieję że wrócę dziś o ludzkiej porze

 

A tymczasem do wieczora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia to Wy ostro finiszujecie:jawdrop: w sobotę przeprowadzka????:yes:

 

Przeprowadzka ...

śliski temat.

Jeszcze 2 tygodnie temu dom wyglądał na przeprowadzkowy. Dziś pan Irek z AgStyle rozejrzał się i zapytał czy do końca roku zdążymy :eek:

Co to oznacza? Cofamy się ;)

 

Spadam, choć tak mi się nie chce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę co tam się dzieje u Ciebie, że taka demolka i tyle roboty?

Ja chyba w jakiejś błogiej nieświadomości żyję, bo siedzę na tyłku, nic nie robię, czekam aż się roboty skończą i mam zamiar ze sprzątaniem i przeprowadzką uwinąć się od piątku do najpóźniej wtorku, chyba mam coś z głową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadzka ...

śliski temat.

Jeszcze 2 tygodnie temu dom wyglądał na przeprowadzkowy. Dziś pan Irek z AgStyle rozejrzał się i zapytał czy do końca roku zdążymy :eek:

Co to oznacza? Cofamy się ;)

 

Spadam, choć tak mi się nie chce ...

monia coś ty nie zniechęcaj się . u nas też tak mówili, a my już za tydzień się wprowadzaliśmy.:jawdrop: ludzie nie mają wyobrażni:) napisz coś wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia od której i do której?;) będziesz jutro w domku, ja wpadnę tylko na chwilunię poznać Was i popodziwiać na żywo domek. Wiem że jesteś zapracowana i dobrze by było żebyśmy wszystkie wpadły o podobnej porze, coby Ci całego dnia nie rozwalać :D

Poproszę również o adresik na priw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia zmien myślenie, młodej nie ma, mąż pomaga, po nockach wspólnie pracujecie, pomyśl, przypomnij sobie jakby to było gdyby to było wasze pierwsze wspólne M z każdej pierdoły byś się cieszyła. Weźcie coś mocniejszego na budowę materacyk, kocyk ... I będziecie miło wspominać te harowke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pelni CIę rozumiem i współczuję. Ostatni tydzień przed przeprowadzką to była masakra. Niestety, nie pocieszę Cię - jeśli to rzeczywiście zrobicie, na szybko, to kolejne dni będą podobne:(

Ja dopiero się wyłaniam z gruzów...

Jeśli nie macie ciśnienia, nie róbcie sobie "budowlanych" Świąt w kartonach i w pyle.

Na koniec jest najbrudniej, takie mam wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło maaatko, nie było mnie kilka dni a tyyyyle nadrabiania :-)

 

Monia - kuchnia ogomniasta - dopiero z meblami to widzę ;). Prezentuje się świetnie.

Jutro czeka Cię najazd. Mnie się zwaliło kilka spotkań i nie wiem czy uda się mi dojechać. Zobaczę.

W razie czego - życzę świetnej zabawy! Zróbcie jakieś zdjęcia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam.

Od 19 myłam garderoby :bash:

Ania, wiem że masz rację. Ale mnie się nie chce już dłużej bawić w wykańczanie. Trudno, dokończę w domu. Kiedy nam się uda, to się*przeprowadzimy

 

 

Idę spać, bo jutro rano ;) muszę dziewczynom otworzyć drzwi ;)

To umawiamy się na 11, ok?

 

Salik a Ty wpadaj w środe :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...