Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Zupełnie brak czasu na wpisy a co tu dopiero nadrabiać czytanie. Obejrzałam tylko zdjęcia;).

 

Praca wre, przeprowadzka się zbliża. Trzymam kciuki by wszystko się udało. NIe harujcie za dużo bo później nie ma sił by to doceniać. Ale i tak zazdroszczę jak wiele możecie zrobić sami. Mi na nić nie pozwalają - mam tylko siedzieć i patrzeć jak inny robią w moim domu. A ja bym chciała tak sobie okna pomyć:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I ja dziękuję:yes:

Było przemiło!

A dom na żywo jest jeszcze piękniejszy niż na zdjęciach:yes:

Cieszę się, że mogłam zobaczyć super płytę, dotknąć palisandrowych drzwi (teraz wiem, że warto inwestować w dobre rzeczy), zobaczyć świetnie dobrane kolory na ścianach i rewelacyjną palisandrową podłogę:D

A! I urzekła mnie drewniana szafka w łazience i czadowa czarna mozaika:rolleyes:. Aż żałuje, że mam taką nudną łazienkę:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo chciałam podziękować za przemiłe spotkanie, dużą dawkę śmiechu i przemiłe pogaduchy :D

 

Domek prezentuje się wspaniale, a kolory na ścianach dodają mu charakteru :D

 

jeszcze raz bardzo dziękuję i oczywiście wpraszam się na kolejne macanko jak już będą kanapy i łoże małżeńskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) ale tu fajowo - zresztą jak zwykle... parę dni bez lektury"ala forum" i juz takie zaległości!!

Dziewczyny cholernie Wam zazdroszczę upss (sorry Salik) i chłopacy oczywiście tych Waszych spotkań ;) fajna rzecz-wizyta w realu.

Jeszcze jedna rzecz-gdybym mieszkala bliżej, to bym chyba byla glowną organizatorką transportów budowlanych forumowiczów ;) mamy większe auto, na które można ładować a ładować a u Was z tym kiepsko...czytam ale.. dajecie radę ;)

Co do przeprowadzki...to MMonia zazdroszczę (chyba narazie jako jedyna-taka optymistyczna wypowiedź ale co mi tam ) zazdroszczę etapu wykańczania...jesteś kobieto pochłonięta meblami, posadzkami, szufladami...to 1000 x lepsze niż wybieranie tynków, ocieplenia itp ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, poodwiedzałam wątki dziewczyn-gości, mogę coś skrobnąć u siebie

Przepraszam wszystkie dziewczyny do których zawsze zaglądam, a teraz, chwilowo mnie nie ma. Ciągle jestem w niedoczasie, ale myślę o was ciepło :yes:

 

Dzisiejsze spotkanie u mnie to była prawdziwa bomba pozytywnej energii

 

Dziewczyny są świetne wszystkie po kolei i bez wyjątku.

Cieszę się z odwiedzin tych które już dobrze znam i są mi zawsze wierne (pasie, lidzia) :hug: z tego że zuz@nka mimo obowiązków dotarła, że przybyła Magda, że Balbinie się udało jednak dotrzeć, że dziewczynom z Lublina (MarJel, Lady) chciało się*do mnie wpaść jednocześnie rezygnując z zaplanowanego wybycia w miasto ;)

 

Było oczywiście jak zwykle intensywnie :yes: Bardzo gadatliwie i śmiesznie

Pomyliłam MarJel z Lady (przedtem upuściłam szczękę, kiedy zobaczyłam przez okno dwie blondynki) :yes: tuz po tym K przedstawił się im jako Salik - uwierzyły :lol2:, potem MarJel została zaskoczona przez K w toalecie :lol2: (a obiecałyśmy jej pilnować :lol: Nie upilnowałyśmy bo monia wymyśliła że akurat w tym momencie pokaże półmat w gabinecie :lol2:), następnie okazało się, że nie mam benzyny i nie pojadę z Lubliniankami do IKEA (dziewczyny z butelkami podwiozły mnie na najbliższą stację) :). Wisienką na torcie była wycieczka MarJel i Lady po parkingu IKEA, z mega załadowanymi wózkami. Zgubiły samochód, potem przeszkodziła barierka, a na koniec przenosiłyśmy w powietrzu wózki nad krawężnikami :lol2: KO ME DIA

 

Mam grupowe zdjęcie, niestety bez Balbiny i Zuz@nki :( bo za późno ktoś wpadł na pomysł fotografowania

 

zdjęcie 3-6.jpg

 

zdjęcie 1-7.jpg

 

I szybka fota ściany w garderobie

13122011(001).jpg

 

Nowo zakupione szare i czarne ręczniki do czarnej lazienki. Kto by pomyślał że wyposażanie garderoby rozpocznę od ręczników :lol2:

13122011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zabawa była super :lol2:Fajnie, że możecie się tak spotykać...ja Wam bardzo zazdroszczę...:p:sick:Monia Ty to Masz super figurę...ja to nie widzę nic na co możesz narzekać:rolleyes::hug:

z tej zazdrosci to zapomniałam kuchnie pochwalić - super jest! Monia ona wyglada na wielką...ile metrów ma?

Edytowane przez aneta s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, jakie śliczne inwestorki :o

Dziewczyny i Wy macie jakieś problemy z majstrami? Wam faceci powinni w oczy patrzeć i odczytywać Wasze życzenia budowlane i się cieszyć, że pracują dla takich lasek. Pozdrawiam, Monia - piękny dom a w takiej kuchni to dopiero rozbłyśnie Twój kunszt kulinarny.

Nigella niech idzie na emeryturę :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...